تو نامحدودی، تلاش کن و زندگیت را از نو بساز

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

پلتفروم هوشمند ستاره یاب

کلیک کن، رزومه بساز، استخدام شو

خودت را چقدر دوست داری؟ همینی که اکنون هستی را می‌پسندی، خصوصیات اخلاقیت را قبول داری؟ کارت را چطور؟ مدیر و همکاران و محیط کاریت را؟ گاهی بعضی‌ها در شرایط نامساعدی مشغول به کارند اما با توجیه اینکه می‌ترسند کارشان را از دست بدهند همه چیز را به جان می‌خرند؟

شما چطور؟ چنین شرایطی داشته‌اید یا اگر در آن قرار بگیرید تحمل می‌کنید؟ خیلی محکم و مطمئن به شما توصیه می‌کنم، هیچگاه شرایط بد کاری را تنها به خاطر مسائل مالی تحمل نکنید، روحتان در این شرایط فرسوده می‌شود و شما تبدیل به چیزی می‌شوید که هیچگاه آن را دوست نخواهید داشت.

مطالعه بیشتر: تفکرات و باورهای محدودکننده ، مانع اصلی موفقیت

مطالعه بیشتر: کتاب ” موفقیت در فروش نامحدود” نوشته برایان تریسی

انسان در به دست آوردن بهترین‌ها نامحدود است

حقیقت این است که واقعیت وجودی ما پتانسیل و ظرفیتی نامحدود برای پیشرفت و تعالی در اختیار دارد. برای قابلیت و توانایی‌های ما هیچ ظرف و گنجایشی تعریف نشده، ما نامحدودیم و هیچ مرزی برای آن وجود ندارد. نبوغ و قابلیت ارثی نیست، اکتسابی است و برای به دست آوردن آن باید تلاش کرد. اما چرا ما هیچگاه شاهد پیشرفت بی‌نهایت در زندگیمان نبوده‌ایم؟

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
قانون ادامه دادن

چرا اکثر ما استاد سوزاندن موقعیت‌های طلایی زندگی هستیم و هر بار پشت در موفقیت قرار می‌گیریم بدون اینکه دستگیره را بپرخانیم و وارد آن شویم، از آن بی‌تفاوت عبور می‌کنیم؟

حقیقت بزرگی که وجود دارد این است که زندگی بسیار فراتر از چیزی است که ما تا کنون درک کرده‌ایم. اگر واقعا به دنبال کشف فرصت‌های طلایی زندگی باشید آنها را خواهید یافت. اگر به راستی ما این فرصت‌ها را می‌شناختیم و با آنچه در جریان است قاطی نمی‌کردیم، چقدر همه چیز فوق‌العاده می‌شد؟ کاش می‌توانستیم درست را از غلط تشخیص دهیم، کاش ریسک می‌کردیم و بر ترس وجودمان غلبه می‌کردیم.

اینطور به جای قرار گرفتن در وضعیت فعلی و یا حتی پس‌رفت شاهد پیشرفت در زندگی‌مان می‌بودیم و آن زمان بود که زندگی واقعی را درک می‌کردیم. دیروز و گذشته نباید باعث توقف و تاسف شما در زندگی شود، آنچه گذشته به راستی گذشته است. شما آن فرد گذشته نیستید، شما همانی هستید از این لحظه به بعد، پس تغییر کنید و شاهد رشد و ترقی‌تان باشید.

هیچگاه نخواهید درک کرد که اگر با تمام قوا و قابلیت‌هایتان زندگی کنید، آنگونه چطور خواهد بود؟ مگر اینکه امتحان کنید. ارزشش را دارد.

در دوره بازاریابی و فروش ” ستارگان فروش ” خود را به یک فروشنده تمام عیار تبدیل کنید.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، دوره‌های آموزشی مختلفی در موضوعات تکنیک های فروش موثر، برنامه ریزی، مدیریت بازاریابی، مشتری مداری، دوره اصول مدیریت و سرپرستی فروش، آموزش ویزیتوری حرفه ای، بازاریابی تلفنی، نخبگان فروش، فن بیان، دوره اصول و فنون مذاکره و زبان بدن برگزار می‌کند.

دوره برنامه ریزی فروش یک دوره فوق العاده جذاب انگیزشی و علمی

قویترین و کاربردی ترین دوره فن بیان به همراه پشتیبانی مشاوران و مربیان آکادمی بازار

دوره مشتری مداری و مدیریت حرفه ای ارتباط با مشتریان

پلتفروم هوشمند ستاره یاب

کلیک کن، رزومه بساز، استخدام شو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *