ویدیوهای انگیزشی

تو نامحدودی، تلاش کن و زندگیت را از نو بساز

اگر از چیزی که هستی راضی نیستی، خودت را تغییر بده، اگر جایی که هستی نمی‌پسندی به جای دیگری نقل مکان کن، تو  نامحدودی و میتوانی زندگیت را از نو بساری.

شاید شنیده باشی که هر چه به خودت سخت بگیری زندگی هم به تو سخت خواهد گرفت. نمیدانم به این حرف رسیده‌ای یا نه، اما آنهایی که این راه را رفته‌اند توصیه می‌کنند که انقدر زندگی را به کام خودت تلخ نکنی و با سخت‌گیری‌های بی مورد این فرصت کوتاه را از دست ندهی.

خودت را چقدر دوست داری؟ همینی که اکنون هستی را می‌پسندی، خصوصیات اخلاقیت را قبول داری؟ کارت را چطور؟ مدیر و همکاران و محیط کاریت را؟ گاهی بعضی‌ها در شرایط نامساعدی مشغول به کارند اما با توجیه اینکه می‌ترسند کارشان را از دست بدهند همه چیز را به جان می‌خرند؟

شما چطور؟ چنین شرایطی داشته‌اید یا اگر در آن قرار بگیرید تحمل می‌کنید؟ خیلی محکم و مطمئن به شما توصیه می‌کنم، هیچگاه شرایط بد کاری را تنها به خاطر مسائل مالی تحمل نکنید، روحتان در این شرایط فرسوده می‌شود و شما تبدیل به چیزی می‌شوید که هیچگاه آن را دوست نخواهید داشت.

مطالعه بیشتر: تفکرات و باورهای محدودکننده ، مانع اصلی موفقیت

مطالعه بیشتر: کتاب ” موفقیت در فروش نامحدود” نوشته برایان تریسی

چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟
بخوانید
فیلم انگیزشی تو نامحدودی
فیلم انگیزشی تو نامحدودی

انسان در به دست آوردن بهترین‌ها نامحدود است

حقیقت این است که واقعیت وجودی ما پتانسیل و ظرفیتی نامحدود برای پیشرفت و تعالی در اختیار دارد. برای قابلیت و توانایی‌های ما هیچ ظرف و گنجایشی تعریف نشده، ما نامحدودیم و هیچ مرزی برای آن وجود ندارد. نبوغ و قابلیت ارثی نیست، اکتسابی است و برای به دست آوردن آن باید تلاش کرد. اما چرا ما هیچگاه شاهد پیشرفت بی‌نهایت در زندگیمان نبوده‌ایم؟

چرا اکثر ما استاد سوزاندن موقعیت‌های طلایی زندگی هستیم و هر بار پشت در موفقیت قرار می‌گیریم بدون اینکه دستگیره را بپرخانیم و وارد آن شویم، از آن بی‌تفاوت عبور می‌کنیم؟

حقیقت بزرگی که وجود دارد این است که زندگی بسیار فراتر از چیزی است که ما تا کنون درک کرده‌ایم. اگر واقعا به دنبال کشف فرصت‌های طلایی زندگی باشید آنها را خواهید یافت. اگر به راستی ما این فرصت‌ها را می‌شناختیم و با آنچه در جریان است قاطی نمی‌کردیم، چقدر همه چیز فوق‌العاده می‌شد؟ کاش می‌توانستیم درست را از غلط تشخیص دهیم، کاش ریسک می‌کردیم و بر ترس وجودمان غلبه می‌کردیم.

اینطور به جای قرار گرفتن در وضعیت فعلی و یا حتی پس‌رفت شاهد پیشرفت در زندگی‌مان می‌بودیم و آن زمان بود که زندگی واقعی را درک می‌کردیم. دیروز و گذشته نباید باعث توقف و تاسف شما در زندگی شود، آنچه گذشته به راستی گذشته است. شما آن فرد گذشته نیستید، شما همانی هستید از این لحظه به بعد، پس تغییر کنید و شاهد رشد و ترقی‌تان باشید.

چگونه می‌توانم همیشه نور امید را در قلبم زنده نگه دارم؟
بخوانید

هیچگاه نخواهید درک کرد که اگر با تمام قوا و قابلیت‌هایتان زندگی کنید، آنگونه چطور خواهد بود؟ مگر اینکه امتحان کنید. ارزشش را دارد.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، دوره‌های آموزشی مختلفی در موضوعات تکنیک های فروش موثر، برنامه ریزی فروش، مدیریت بازاریابی، مشتری مداری، اصول مدیریت و سرپرستی فروش، پرورش ویزیتور حرفه ای، بازاریابی تلفنی، نخبگان فروش، فن بیان و ارتباط موفق، اصول و فنون مذاکره موفق و زبان بدن و آداب معاشرت برگزار می‌کند.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

داستان عزم و اراده در فیلم «فارست گامپ» ، فیلمی با ۱۳ جایزه اسکار
نتیجه تمرین و تکرار در فیلم «جنگجوی صلح طلب»
همچون رابی در فیلم «نفس بکش» برای زندگی تلاش کن
فیلم «یونایتد» روایتی واقعی از امید به مبارزه و تلاش
مورگان فریمن در این فیلم انگیزشی از سرسخت بودن می‌گوید
برچسب ها

فاطمه رضوانی پور

میخوانم تا بنویسم برایتان، اکنون بهترین موهبت برای من نوشتن است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − نه =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن