موفقیت / انگیزشی

تمرینات قانون جذب و نحوه انجام دادن آنها (قسمت اول)

تمرینات قانون جذب و نحوه انجام دادن آنها را در این مقاله مرور می‌کنیم.

همانطور که در مقالات قبلی گفتیم طبق قانون جذب ما هر فکری داشته باشیم متناسب با آن اتفاقاتی  را در زندگی مان جذب می کنیم. خب چه بهتر اینکه با انجام تمرینات صحیح قانون جذب بتوانیم اتفاقات دلخواهمان را جذب کنیم. قانون جذب را در هر زمینه ای می توان استفاده نمود در جذب ثروت، موفقیت، شادی، عشق، ازدواج و … . اما اینکه چطور می توانیم از این قانون برای جذب آرزوها و خواسته هایمان استفاده کنیم، موضوعی است که قصد داریم در این  مقاله در مورد آن صحبت کنیم.

مطالعه بیشتر: تعریف و مراتب عشق و لزوم حفظ اصالت و ارزش آن در قانون جذب عشق

مطالعه بیشتر: خلاصه کتاب ” کلید کاربردی قانون جذب ” نوشته جک کانفیلد

آکادمی بازار مرجع موفقیت ایران، مجموعه‌ای غنی از مقاله‌های مختلف در زمینه‌های بازاریابی و فروش، موفقیت، ذهن قدرتمند و … ارائه می‌دهد. به‌علاوه کاربران می‌توانند از دوره‌های آموزشی این مرکز همچون پکیج آموزشی غیرحضوری ذهن قدرتمند بهره برده و آن را ازطریق فروشگاه آکادمی‌ بازار تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند.

تمرینات قانون جذب

مهمترین اصل در استفاده از قانون جذب یادگیری نحوه کنترل توجه و تمرکزمان بر روی مسائل گوناگون است. ما با حواس مختلف مان بر مسائل تمرکز می کنیم. با گوش کردن، مشاهده کردن، فکر کردن، تصویرسازی و … . برای نتیجه گرفتن از قانون جذب باید تمامی این موارد را تحت کنترل خود درآورده و در راستای اتفاقاتی که مایل به جذب آنها هستیم بکار گیریم. بنابراین منظور از تمرین کردن قانون جذب بکارگیری هر کدام از موارد بالا برای جذب اتفاقات دلخواهمان است. با معطوف کردن توجه و تمرکزمان در حین هر کاری که انجام می دهیم بر روی مسائل مثبت ما را به خواسته مان می رساند.

قانون جذب راهی برای غلبه بر افسردگی
بخوانید
HOW TO DO ATTRACTION LAW exercise
قانون جذب

همانطور که قبلا نیز گفتیم هر کدام از ما در حال ارسال فرکانس ها و ارتعاشات مختلفی به جهان پیرامون خود هستیم. و طبق همین ارتعاشاتی که ارسال می کنیم انرژی های مختلفی را نیز جذب می کنیم. ما با فکر کردن، تمرکز کردن، انجام دادن و …در حال ارسال فرکانس هایی به کائنات هستیم و باعث می شویم تا مطابق با فرکانسی که داریم انواع مختلفی از اتفاقات را جذب کنیم. حال با توجه به اینکه ذهن آدمی بیشتر مستعد جذب مسائل منفی است باعث می شود تا گاهی اوقات به صورت ناخواسته مسائلی را که دوست ندارد جذب کند. بنابراین در هنگام انجام تمرینات قانون جذب باید به طور کلی و به صورت کاملا خودآگاه توجه مان را بر روی خواسته هایمان قرار دهیم تا بتوانیم جذب های خوبی داشته باشیم.

دکتر احمد محمدی
دکتر احمد محمدی

کدام روش تمرین قانون جذب را انجام دهیم ؟

برای اینکه بفهمید کدام یک از تمرینات قانون جذب برای شما نتایج بهتری دارد باید ابتدا یک ارزیابی دقیق بر روی عواطف و احساسات خود داشته باشید زیرا اصولا قانون جذب به احساسات افراد پاسخ می دهد. در واقع ارتعاشاتی که شما به محیط پیرامونتان ارسال می کنید از طریق عواطف و احساسات شماست پس باید ببینید بر همین اساس از کدام یک از روش ها پاسخ بهتری دریافت می کنید.

اقدامات لازم

۱.  هدفتان را مشخص کنید

خب ابتدا لازم است که دقیقا مشخص کنید که خواسته تان چیست. برای این کار قلم و کاغذی برداشته و با ذکر جزئیات بنویسید که چه می خواهید. در مورد هر چیزی که خواهان آن در زندگی تان هستید، ایده آل ها و منویات خود را مشخص کنید.

۲. تمرکز خود را بر روی خواسته تان بگذارید

تمامی توجهتان را در فکر کردن، نوشتن، صحبت کردن و … بر روی خواسته هایتان بگذارید. در مورد آنها با خودتان بلند حرف بزنید. از تصویرسازی ذهنی استفاده کنید و در ذهن خود مجسم کنید که به آن رسیده اید.

بهره مندی از قانون جذب با استفاده از جملات تاکیدی
بخوانید

ادامه دارد…

دستیابی به آرزوها، اهداف و رویاها هم مانند بسیاری از کارهای دیگر رمز و رازی دارد. اگر این رازها را ندانید، باید انقدر راه های مختلف را امتحان و تجربه نمایید تا به نتیجه برسید، پس از آن دو حالت اتفاق می افتد یک اینکه پس از صرف زمان و انرژی زیادی این فنون را خودتان کشف خواهید کرد و دوم اینکه علیرغم سعی و کوشش فراوان به هیچ نتیجه ای نرسیده و با شکست روبرو خواهید شد. قانون جذب هم یکی از این رازها است که شما را در کمترین زمان ممکن به هدفتان می رساند. اما این قانون مستقیما با افکار و نحوه نگرش شما در ارتباط است. برای استفاده از قانون جذب شما نیاز دارید که افکار و ذهن خود را در وضعیت مثبتی نگه دارید و به عبارتی آنها را به کنترل خود درآورید.

 در آکادمی بازار ما این رازها را در اختیار شما قرار می دهیم تا دیگر مجبور نباشید راهی را که بارها توسط افراد مختلف طی شده دوباره تجربه کنید و وقت و انرژی تان تلف شود. تمامی تجربه های خود را در این باره در محصول «معجزه قدرت ذهن» گردآوری کرده ایم. برای آشنایی با این محصول می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

می‌توانید پکیج آموزشی غیرحضوری ذهن قدرتمند را ازطریق فروشگاه آکادمی‌ بازار تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

تعریف و مراتب عشق و لزوم حفظ اصالت و ارزش آن در قانون جذب عشق
جهان گسترده‌ی جملات انگیزشی و تاثیرات آن‌ها بر جنبه‌های متفاوت زندگی انسان‌
خلاصه کتاب « کلید کاربردی قانون جذب » نوشته جک کانفیلد
هنر آفرینش و آشکار سازی
قانون ارتعاش – قسمت دوم
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن