تقویت اعتماد به نفس در ویدئو انگیزشی آکادمی بازار

تقویت اعتماد به نفس
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
خیلی‌ها با مشکل عدم داشتن اعتماد به نفس درگیرند و این کاستی مشکلاتی بسیاری را برایشان به وجود آورده. با تقویت اعتماد به نفس و باور به خودتان آینده بهتری را رقم بزنید. تماشای این فیلم انگیزشی از آکادمی بازار یک روزنه‌ است برای اینکه بار دیگر خودتان را باور کنید و به خودتان اعتماد داشته باشید. تا وقتی شما به خودتان باور نداشته باشید چگونه دیگران می‌توانند به شما اعتماد کنند. با تقویت اعتماد به نفس و باور به خود و قابلیت‌هایتان می‌توانید سرنوشت شایسته‌تری را رقم بزنید.

توانایی اعتقاد به خود می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد.

تا به حال در شرایطی قرار گرفته‌اید که به خاطر نداشتن اعتماد به نفس موقعیت‌های طلایی زندگی را از دست داده باشید؟ به خاطر اینکه به خودتان و توانایی‌هایتان ایمان نداشتید نتوانستید در جایگاه واقعی که لیاقتش را دارید قرار بگیرید؟ اگر به خودتان اعتقاد دارید که هیچ ترسی از شکست ندارید، چرا جرات دیدن رویاها را به خودتان نمی‌دهید؟

مطالعه بیشتر: تقویت اعتماد به نفس را با تکنیک‌های ساده و کاربردی بیاموزید

مطالعه بیشتر: «ساختن اعتماد به نفس» اثری عالی از محصولات انگیزشی آکادمی بازار

چگونه در این فیلم انگیزشی تقویت اعتماد به نفس را آموزش می‌بینید

این مقاله برگزیده‌ای از توصیه‌های برایان تریسی برای تقویت اعتماد به نفس شماست. بیشتر افراد با اعتماد به نفس کم شروع می‌کنند اما در نتیجه تلاش خودشان در تقویت اعتماد به نفس جسور و شجاع و برون گرا می‌شوند. و ما کشف کردیم که اگر همان کارهایی را انجام دهید که سایر زن و مرد خودباور انجام می‌دهند، شما نیز همان احساسات را تجربه می‌کنید و همان نتایج را می گیرید.

نکته اصلی این است که با خودتان صادق باشید، به بهترین‌هایی که در شما وجود دارد فکر کنید و زندگی خود را متناسب با بالاترین ارزش‌ها و آرزوهای خود بگذرانید. این تنها راه برای یادگیری واقعی نحوه باور کردن به خود است.

مدتی را به این فکر کنید که چه کسی هستید و به خودشناسی برسید، به چه چیزی اعتقاد دارید و برای شما مهم است. این فیلم انگیزشی اتفاق خوشایندی را برایتان رقم خواهد زد. فیلم انگیزشی آکادمی بازار با موضوع تقویت اعتماد به نفس را حتما ببینید.

اگر می‌خواهید زندگی خود را با نویسندگی تغییر دهید، باور کنید که می‌توانید این کار را انجام دهید. سخت ترین مرحله در آن سفر، اعتماد به نفس برای یادگیری نحوه نوشتن کتاب است. هنگامی که شما از یک سیستم اثبات شده برای برنامه ریزی، تولید و انتشار کار خود استفاده می‌کنید، دستیابی به هدف بزرگتر آسان‌تر می‌شود.

با تقویت اعتماد به نفس، این شجاعت را پیدا خواهید کرد که اقدامات فوری را در مورد اهداف خود انجام دهید. و این کلید موفقیت است.

من شما را تشویق می کنم هرگز با تلاش برای گفتن یا احساس کردن چیزی که برای شما صادق نیست، صداقت خود را به خطر نیاندازید و مهمتر از همه هیچگاه پتانسیل رشد خود را به دلیل شک و تردیدهای خود محدود نکنید. در عوض، اعتماد به نفس خود را در آغوش بگیرید و به خودتان ایمان داشته باشید زیرا واقعا می‌توانید کاری را انجام دهید که ذهن خود را روی آن متمرکز کرده‌اید.

فیلم انگیزشی تقویت اعتماد به نفس
اعتماد به نفس

در اولین اقدام، به خود بگویید که اعتماد به نفس دارید و به آن ایمان دارید. هر روز جمله «من به خودم اعتقاد دارم» را تکرار کنید. افکار شما به کلمات تبدیل می‌شوند و کلمات شما به اعمال شما تبدیل می‌شوند. اگر همچنان به خود بگویید که به خودتان اعتقاد دارید، سرانجام واقعا به خودتان اعتقاد خواهید داشت.

این شجاعت را داشته باشید که خودتان را همانطور که واقعا هستید بپذیرید، نه آنطور که ممکن است باشید، یا همانطور که شخص دیگری فکر می‌کند شما باید باشید و این را بدانید که با در نظر گرفتن همه چیز، شما یک فرد بسیار خوب هستید. از این گذشته، همه ما استعدادها، مهارت‌ها و توانایی های خود را داریم که ما را فوق العاده می‌کند.

هیچ کس، از جمله خودتان، هیچ تصوری از توانایی‌های شما یا آنچه در نهایت ممکن است انجام دهید یا بدست آورید، ندارد. شاید سخت‌ترین کار در زندگی این باشد که قبول کنید که واقعا چقدر خارق العاده هستید، به خودتان ایمان داشته باشید و سپس این آگاهی را در نگرش و شخصیت خود بگنجانید.

همچنین می‌‌توانید از محصولات مرتبط با اعتماد به‌نفس یعنی بسته آموزشی : «موفقیت دست یافتنی است» نیز استفاده کنید.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments