مقالاتموفقیت / انگیزشی

چگونه تغییر افکار منجر به تغییر زندگی‌تان می شود؟

” اشتیاق داشتن نقطه‌ی شروعی برای تمام دستاوردهاست. اشتیاق شدیدی که ماورای هر چیزی است. صرفاً آرزو کردن و امیدوار بودن شما را به موفقیت نمی‌رساند.”

«ناپلئون هیل»

آیا می‌دانید افکاری که در ذهنتان می‌گذرند سرانجام رفتار و اعمال شما را تحت تأثیر قرار می‌دهند و باعث می‌شوند زندگی‌تان تغییر کند؟ اگر بر مشکلات و ناکامی‌ها متمرکزید، زندگی‌تان تحت تأثیر آنهاست و اگر بیشتر به خوشی‌ها و موفقیت‌ها فکر می‌کنید، آنها را به زندگی خود جذب خواهید کرد. سِحر و جادویی در کار نیست بلکه این قانون طبیعت(جذب) است. باید با این قوانین آشنا شوید تا بتوانید به نحو کارآمدتری در زندگی از آنها استفاده کنید. در سمینار موفقیت قانون جذب را یاد خواهید گرفت.

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

“طرز فکر یا نگرش ذهنی شما همانند آهن‌ربا عمل می‌کند و قانون آن این است که خوبی خوبی را جذب می‌کند. نگرش ذهنی دائماً جذب شرایطی می‌شود که مطابق با طبیعتش باشد.”

«چارلز هانِل»

وقتی فکرتان تغییر می‌کند به موازات آن زندگی شما نیز تغییر می‌کند. می‌توانید از این فرایند بهره ببرید و از آن برای پیشرفت در زندگی‌تان استفاده کنید و تغییرات مثبتی را شکل دهید. اگر مدام به مشکلات و ناکامی‌ها فکر کنید دلسرد می‌شوید و تلاش نمی‌کنید و از کار خود دست می‌کشید و به سراغ کار جدیدی می‌روید. ظاهر زندگی‌تان انعکاسی از افکار ذهنی شماست. از طرفی اگر از افکار منفی خودداری کنید و بر موفقیت تمرکز کنید و در خیال خود ببینید که به رؤیاها و آرزوهایتان دست یافته‌اید، به موازات آن زندگی‌تان تغییر می‌کند.

استاد احمد محمدی

این ایده شاید بعید به نظر برسد اما حقیقت دارد

” تصور ذهنی به شما چارچوبی می‌دهد که براساس آن کار کنید. این دقیقاً همانند نقشه‎‌ی یک معمار یا طرح یک پژوهشگر است.  چند لحظه درمورد آن فکر کنید تا اینکه یک ایده‌ای در ذهن شما ثبت شود.”

بین آموزش فیل‌ها و عادات شما چه ارتباطی وجود دارد!
بخوانید

«ویلیام واکِر اِتکینسون»

اگر تصورتان این است که زندگی‌تان سخت می‌گذرد و از تغییر افکار خود ممانعت می‌کنید، در واقع شما چشمان خود را بر موقعیت‌ها بسته‌اید، هیچ تلاشی برای تغییر و پیشرفت ندارید، ناراحت هستید و همان شرایط را حفظ می‌کنید. اگر تصورتان این است که اغلب در زندگی موفق هستید و به زندگی شادتر، بهتر و موفق‌تر می‌اندیشید، همین تفکر به شما انگیزه می‌دهد تا برای زندگی‌تان بیشتر تلاش کنید، از موقعیت‌ها آگاهی پیدا کنید و زندگی‌تان را تغییر ‌دهید.

افرادی که اغلب تصورشان این است که فقیر هستند، زندگی‌شان سخت می‌شود و در همان شرایط باقی می‌مانند و شاید در وضعیت بدتری هم قرار گیرند. افراد موفق در ذهن خود زندگی دلخواه خودشان را تصور می‌کنند و به موانع و مشکلات اجازه نمی‌دهند که آنها را دلسرد کند.

یک تفکر مثبت همراه با پشتکار و اشتیاق شدید رؤیاهایتان را به واقعیت مبدل می‌سازد. در سمینار موفقیت می آموزید که چگونه رویاهای خود را به واقعیت تبدیل نمایید.

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

“به جای رقیب بودن، خلق کننده باشید؛ به سوی آنچه که دلتان می‌خواهد، بروید. با این شیوه به انسانی تبدیل می‌شوید که بیش از آنچه که الان دارد، داشته باشید.”

«والاس دی. واتلز»

  • نتیجه تغییر اندیشه‌ها، تغییر زندگی است.
  • تغییر عادات فکری منجر به تغییر احساس، رفتار و عمل شما می‌شود.
  • تغییر ظاهر حاصلِ تغییر درونی است.

موضوعات بسیاری درمورد تغییر عادات فکری و تغییر زندگی وجود دارند و مقالات و کتب بسیاری در این زمینه نوشته شده‌اند. این موضوع با عناوین مختلفی ارائه شده است؛ تصویرسازی خلّاق، قانون جذب، تصویرسازی هدایت شده، قدرت ذهنی، قدرت افکار و غیره. اما  منظور تمام این عناوین به همین ایده و قانون طبیعت(جذب) مربوط می‌شود. شاید یکی دو کتاب درمورد تصویر سازی خّلاق یا قانون جذب بخوانید و حین مطالعه احساس خوب و سربلندی داشته باشید اما بین آنچه که می‌خوانید و آنچه که عمل می‌کنید فاصله بسیار است.

آیا کتاب را می‌خوانید و بعد مطالبش را فراموش می‌کنید؟ آیا شروع به عمل کردن دستورالعمل‌ها و راهکارهای آن می‌کنید و بعد خسته می‌شوید و از آن دست می‌کشید؟ اگر خواهان تغییر زندگی‌تان هستید، باید تلاش کنید و برای آن وقت بگذارید. مطالعه داشتن ضروری است اما کافی نیست.  این تفاوت افراد موفق با سایر انسان هاست. آنها با مطالعه و تفکر پیشرفت چشمگیری در زندگی دارند ولی افراد دیگر در شرایطی که هستند باقی می‌مانند و در زندگی‌شان تغییری به وجود نمی‌آید.

تغییر در رفتار و اخلاق از تغییر در اندیشه ها ناشی می شود. زمانی که یاد بگیریم که مثل افراد موفق متناسب با هدفی که داریم خود را تغییر دهیم، موفقیت ما ممکن می گردد. در سمینار موفقیت، استاد احمد محمدی به شما خواهند آموخت که چگونه اندیشه و در نتیجه رفتار خود را در جهت دستیابی به اهدافتان تغییر دهید. زمانی که با صبر، حوصله، تلاش و صرف زمان کافی، خود را تغییر دهید، هر رویایی که در ذهن داشته باشید محقق می گردد. 

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
چرا در ایجاد عادت های جدید در خودمان اغلب با شکست مواجه می شویم؟(1)
بخوانید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

مانند فردی که می خواهید در آینده باشید رفتار کنید
نحوه پذیرش و رویارویی با ناخواسته ها در زندگی
5 روشی که زندگیتان را برای همیشه متحول می کند
در سال جدید تحولی مثبت در زندگیتان ایجاد کنید
از تغییرات مثبت و موثر در کار و زندگی شخصی استقبال کنید
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن