تاثیر افکار و باورها بر افزایش درآمد و جذب ثروت

افکار و باورها
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

کسب پول و افزایش درآمد از آن دسته موضوعاتی است که می توان گفت دغدغه همیشگی همه افراد است. همه ما در طول زندگی خود همواره رویای یک زندگی  پر از رفاه و آرامش را در سر می پرورانیم. هر فردی در هر موقعیت و سطح مالی که باشد به دنبال کسب پول بیشتر، افزایش درآمد و … است. شاید این تلاش در راه به دست آوردن یک ماشین، یک خانه و یا یک ماشین مدل بالاتر و یا خانه ای بزرگتر باشد. بنابراین می توان به جرات گفت که پول دغدغه اصلی همه انسان هاست.  زیرا حداقل با پول بیشتر احتمال داشتن یک زندگی راحت و بی دغدغه تر نیز بیشتر خواهد بود.

اما چطور می شود که تنها تلاش های عده ای از افراد مثمر ثمر واقع شده و عده ای دیگر نه؟ چگونه تنها تلاش های برخی از افراد منجر به جذب ثروت و افزایش درآمد می شود در حالیکه بسیاری دیگر فقط در جا زده و یا حتی از همان سطح قبلی نیز تنزل پیدا می کنند. خب این تا حد زیادی به نگرش هر فرد مربوط می شود. واقعیت این است که همه چیز فقط و فقط به خود ما بستگی دارد.

رازهای جذب ثروت و افزایش درآمد

1. یاد بگیرید که ابتدا ذهن ثروتمندی داشته باشید

خب همانطور که می دانید ذهن انسان دارای قدرت زیادی است به طوریکه می تواند با انرژی و ارتعاشات خود مسیر زندگی اش را رقم بزند. شما ابتدا باید یاد بگیرید چطور از ذهنتان به عنوان ابزاری قدرتمند برای جذب پول، ثروت، افزایش درآمد و تمام رویاهایتان استفاده کنید. تکنیک های مثبت اندیشی، مدیتیشن، تغییر نگرش و هزاران راهکار دیگر در این زمینه وجود دارند که می توانند شما در این زمینه یاری کنند. تنها کافی است که باور کنید می توانید فرد ثروتمندی شوید.

 

 

wealthy mind

2. باورهای محدود کننده را کنار بگذارید

ذهنتان را از افکاری که مایوستان می کنند خالی کنید. متاسفانه ذهن انسان به طور ذاتی گرایش بیشتری نسبت به مسائل منفی دارد. شما باید بیاموزید که ابتدا ذهن خود را از  این سموم پاک کنید. برای این کار می توانید تمرین زیر را انجام دهید:

هربار که یک فکر منفی به سراغتان می آید قلم و کاغذ برداشته و آن را مکتوب کنید. سپس تمام کلمات منفی مانند نمی شود، نمی توانم، ممکن نیست را تبدیل به کلمات و جملات مثبت کنید و سپس آن را با صدای بلند برای خودتان بخوانید. طولی نمی کشد که تاثیر این تمرینات را بر ذهنیت خود خواهید دید.

3. تصورتان را نسبت به پول و ثروت تصحیح کنید!

تی هارو اِکِر در کتاب خود با نام اسرار ذهن ثروتمند این پرسش را مطرح می کند که تصور افراد در مورد پول چیست؟ و اینکه این تصور از کجا آمده است؟ اِکِر درکتابش به این موضوع اشاره می کند که تصور اغلب افراد نسبت به پول، کسب ثروت و افزایش درآمد، تصوری است که از اساس نادرست است و این تصور نادرست منجر به شکل گیری یک سد ذهنی قوی در برابر کسب ثروت می شود.

اِکِر معتقد است که افراد دیدگاه‌ های متفاوتی نسبت به پول دارند و براساس ارزشی که برای پول قائل می شوند، به همان میزان نیز آن را به دست می‌آورند. wealthy mindبنابراین نتیجه می گیریم که کاری که شما باید در ابتدا انجام دهید هضم کردن ماهیت پول و افزایش درآمد و داشتن تصوری درست از آن است.

4. از عبارات و جملات تاکیدی استفاده کنید

جهان پیرامون ما انعکاسی از طرز فکر و تصورات ماست بنابراین هر چه افکار مثبت تری داشته باشید در جذب اتفاقات مثبت نیز موفق تر خواهید بود. اما برای تبدیل ذهن منفی به یک ذهن مثبت اندیش راهکارهای زیادی وجود دارد که یکی از موثرترین آنها استفاده از جملات و عبارات تاکیدی است. برای آشنایی بیشتر با این تکنیک می توانید این مقاله را بخوانید.

5. “Stop chasing money” به دنبال پول نَدَوید!!

در پایان از خودتان بپرسید که واقعا برای چه تمایل زیادی به کسب ثروت و یا افزایش درآمد دارید؟ برای پاسخ به این پرسش می توانید خود را در حالتی تصور کنید که به جایگاه مالی مورد نظرتان رسیده اید که از هر جهت مطابق میل شماست خب حالا چه؟ آیا واقعا این تمام چیزی است که به دنبالش بودید حالا به تمام آنچه که می خواستید رسیده اید؟ هدف شما از افزایش درآمد و کسب ثروت چیست؟ آیا می خواهید با پول بیشتر انسان شادتری باشید؟ آیا فکر می کنید که با داشتن پول بیشتر آسایش بیشتری خواهید داشت و از زندگی خود راضی تر خواهید بود؟ هدف پاسخگویی به این سوالات نیست مطرح کردن این قبیل سوالات به شما کمک می کند تا ابتدا ذهنیت درستی نسبت به پول داشته باشید و سپس به نوعی خودشناسی نیز دست یابید خودشناسی که به شما کمک می کند تا در مسیر صحیح تری قدم بردارید. زیرا اگر این کار را نکنید شاید در نهایت از نتیجه تلاش هایتان راضی نباشید حتی اگر به ثروت هنگفتی دست یابید!!

 

برای هر فردی که دنبال موفقیت شغلی است افزایش درآمد جزو مهمترین نتایجی است که برای رسیدن به آن تلاش می کند. در واقع افزایش درآمد را می توان به عنوان پاداشی بسیار بزرگ و شیرین برای تلاش های یک فرد در راه رسیدن به موفقیت در نظر گرفت. همانطور که در مقاله بالا گفته شد طرز تفکر شما درباره پول و کسب ثروت تاثیر زیادی در دستیابی به آن دارد. پس تغییر نگرش را می توان مهمترین کار برای رسیدن به ثروت و کسب درآمد بیشتر دانست. روش های زیادی برای این تغییر نگرش وجود دارد اما راهکار ما برای شما و افزایش درآمد تان محصول معجزه ذهن قدرتمند است. با استفاده از این محصول می توانید با تمرین تکنیک های آن  چگونگی تغییر نگرش و متد های موثر برای رسیدن به موفقیت را بیاموزید و با بهره گیری از آن قدم های استوار تری را در مسیر رسیدن به موفقیت بردارید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول بر روی لینک زیر کلیک کنید.

♦ دوره آموزشی غیرحضوری “معجزه ذهن قدرتمند”

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments