تاثیر افکار مثبت و نحوه جهان بینی در افزایش درآمد

اعتماد به نفس
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

رویای رسیدن به افزایش درآمد بیشتر و کسب ثروت در زندگی از آن دست مسائلی هستند که در زندگی 90 درصد افراد وجود دارد. لازم به ذکر است که تنها داشتن رویا کافی نیست بلکه باید برای رویای خود تلاش کنید تا بتوانید به این هدف برسید. اما شاید در زندگی با افرادی ملاقات کرده باشید که با اینکه سعی و تلاش زیادی برای افزایش درآمد و کسب ثروت می کنند و راه های زیادی را نیز امتحان می کنند ولی هر بار با در بسته مواجه می شوند. خب باید بگوئیم که صد البته تلاش و پشتکار مهمترین ویژگی برای دستیابی به موفقیت است. اما نباید نقش افکار مثبت و منفی، نوع نگرش به جهان هستی و به طور کلی نوع جهان بینی فرد را در رسیدن به آن دست کم گرفت. ذهن قدرتمندترین ابزار بشر است که با آن به هر چیزی که بخواهد می تواند دست یابد. ولی چنانچه افکار خود را تحت کنترل خود نگیرید و به رشد و توسعه فکری خود توجه نکنید می توان گفت که احتمال موفقیت تان کم است. در حال حاضر صد ها راه مختلف برای قرار گرفتن در وضعیت فکری مساعد برای جذب پول و افزایش درآمد وجود دارد که در ادامه بر برخی از آنها اشاره می کنیم.

 

استاد احمد محمدی
پادکست فکرانه – کلمات موثر (برای شنیدن Play کنید )

 

1. برای رسیدن به افزایش درآمد اشتیاق زیادی داشته باشید

اگر برای افزایش درآمد و ثروتمند شدن اشتیاق زیادی ندارید و ارزش زیادی برای آن قائل نیستید، پس بدانید که احتمالا به آن دست نمی یابید. اگر اشتیاق درونی کمی برای جذب ثروت دارید هیچ ثروتی در زندگی تان نخواهد آمد. اما اگر واقعا با تمام وجود به دنبال آن هستید، در واقع ارتعاشات مثبت ذهنی خود را در این باره به جهان ارسال می کنید و بالطبع پاسخ آن را نیز دریافت خواهید نمود. در زندگی هر چیزی که عمده مسائل ذهنی شما را تشکیل می دهد جذب خواهید کرد.

2. شما لیاقت ثروتمند شدن را دارید

بسیاری از افراد رویای افزایش درآمد و پولدار شدن را حتی در سر نمی پرورانند زیرا خود را مستحق داشتن آن نمی دانند. این یک نوع مشکل بینشی است. این افراد در نتیجه افکاری منفی که دارند در نهایت قادر به جذب پول و ثروت نخواهند بود. اما یکی از راه حل هایی که می توان به کمک آن این مشکل را حل نمود، این است که پول را برای هدف والاتری بخواهید. برای مثال می توانید به این موضوع فکر کنید که با داشتن ثروت زیاد توانایی کمک به افراد زیادی را خواهید داشت. می توانید به اقشار ضعیف جامعه، کودکان بی سرپرست، موسسه های خیریه و … کمک کنید.

3. خود را در وضعیتی تصور کنید که پول زیادی دارید

تصویرسازی ذهنی یکی از تکنیک هایی است که می توانید به کمک آن دستیابی به خواسته خود را تسریع کنید. تصور کنید که ثروت زیادی دارید و در حال خرج کردن آن هستید. هر آنچه را که مایلید می توانید در تصورات خود بگنجانید و از آن لذت ببرید. در واقع با این کار به کائنات پیغام مثبتی را می دهید. از تخیل و تصویرسایزی ذهنی هراس نداشته باشید و ذهن خود را آزاد بگذارید. چنانچه امری را ابتدا به صورت صحیح در ذهن خود بگنجانید ناخودآگاه مغز شما شروع به جستجوی راه حل دستیابی به آن می کند.

4. برای پولی که به دست می آورید شکرگذار باشید

به این مسئله بیاندیشید که پولی که در اختیار شما قرار گرفته، هر مقداری که هست، مشکلات زیادی را برای شما حل می کند. برای مثال با این پول غذا و پوشاک خود را تامین می کنید، اجاره بهای خانه تان را می پردازید، به مسافرت می روید، تفریح می کنید و … . تصور کنید اگر همین مقدار پول را نیز نداشتید چه می کردید. پس بهتر است قدردان آنچه که هستید و آنچه که دارید باشید. بدین ترتیب به جهان هستی و کائنات ارتعاشات مثبتی را از حال خوب خود القا می کنید. هر ارتعاش مثبتی بازخورد مثبتی نیز خواهد داشت و باعث جذب ثروت و پول بیشتری نیز خواهد شد.

5. از قانون جذب استفاده کنید

اکثر شما کمابیش با قانون جذب آشنایی دارید و یا حداقل نام آن به گوشتان خورده است. خب باید بگوئیم که این مسئله از نظر علمی ثابت شده است پس آن را دست کم نگیرید. دانشمندان می گویند زمانی که دو چیز دارای ارتعاشات یکسانی باشند شروع به جذب یکدیگر می کنند. اطرافتان را نگاه کنید آدم هایی که در اطرافتان قرار دارند تا چه حد شبیه شما هستند؟ پس سعی کنید ارتاشات مثبتی داشته باشید تا بتوانید موارد مثبت را جذب کنید.

 

نحوه نگرش ما به مسائل مختلف مشخص می کنند که مسیر ما به موفقیت ختم می شود یا خیر! بنابراین باید به مثبت یا منفی بودن نگرش خود توجه ویژه ای داشته باشیم، و همواره نهایت تلاش خود را در این جهت قرار دهیم تا بتوانیم جنبه مثبت مسائل را ببینیم. در واقع هر چه بیشتر تلاش کنیم تا منفی گرایی را کنار بگذاریم، بیشتر به این سمت کشیده می شویم که اتفاق های مثبت نیز برای ما رخ دهند. اما چگونه و با کمک چه تکنیکی می توانیم ذهن خود را برای نگرش مثبتی که ما را به افزایش درآمد برساند سوق دهیم؟راهکار ما برای شما و افزایش درآمد تان محصول معجزه ذهن قدرتمند است. با استفاده از این محصول می توانید با تمرین تکنیک های آن به رشد و توسعه فردی خود کم نموده و از آن برای دستیابی به اهدافتان استفاده نمائید. برای آشنایی بیشتر با این محصول بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیرحضوری “معجزه ذهن قدرتمند”

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments