ویدیوهای انگیزشی

مخرب‌ترین بیماری خاموش چه نام دارد؟

ویدئو انگیزشی در مورد ترس

اینکه زندگی ما چگونه آغاز می‌شود اتفاقی است خارج از قدرت و اختیار ما، اما اینکه چطور ادامه یابد و پایان بگیرد به خودمان بستگی دارد. ترسیدن شاید مخرب‌ترین بیماری باشد که نحوۀ پیمودن مسیر زندگی را تغییر می‌دهد.

وقتی ترس تمام وجودت را فرا گرفته از قدرت تصمیم گیری درست ساقط می‌شوی و نمی‌دانی درست از غلط کدام است. کجای زندگی ایستاده‌ای؟ در همین لحظه، همین ثانیه چه حسی وجودت را فراگرفته؟ آیا ترس را احساس کرده‌ای؟  وقتی لحظه‌ای که باید صحبت کنی سکوت می‌کنی، وقتی قدم از قدم بر نمی‌داری تنها به خاطر اینکه می‌ترسی از عاقبت کار، آیا می‌شود امید داشت که فردایی درخشان و متفاوت را داشته باشی؟

برای داشتن یک زندگی ایده‌آل و رویایی که همیشه آرزویش را داشتی باید ریسک کنی و بر ترس وجودت غلبه کنی. چرا شروع نمی‌کنی؟ منتظر هستی چه کسی برایت دست به کار شود؟ آیا کسی دلسوزتر و مهربان‌تر از خودت نسبت به خودت سراغ داری؟ مگر می‌شود خودت کاری نکنی و منتظر باشی تا شاید تقدیر و سرنوشت آینده‌ای ایده‌آل را برایت به ارمغان بیاورد.

مطالعه بیشتر: کنترل استرس در محیط های اجتماعی

مطالعه بیشتر: روش های جلوگیری از تشدید استرس

فیلم انگیزشی ترسیدن
ترسیدن

زندگی را زندگی کن، از ترسیدن چیزی عایدت نمی‌شود

وقتی تصمیم به انجام کاری گرفته‌ای و باز حس ترسیدن سراغت آمده و تمام وجودت را فرا گرفته، از خودت بپرس تا کی به خاطر این حس احمقانه باید از زندگی عقب بمونی؟!

ترس در ظاهر خودش را طوری نشان می‌دهد که بسیار منطقی و درست به نظر می‌آید، اما درست که براندازش کنی میبینی فقط توهمات ذهن و ساخته افکاری است که منشاء آن تنها به خاطر ترسیدن است.

تا به حال دقت کرده‌ای که ترس چقدر انتخاب‌های زندگی‌ات را تحت تاثیر قرار داده و باعث اشتباهات بزرگ در آن شده است. یک لحظه مکث کن و ببین از نتیجه این احساس راضی هستی؟ شخصیتی که تا به امروز از خودت ساخته‌ای را دوست داری؟

یا شاید میدانی در وجود تو فردی توانمندتر و قدرتمندتر وجود دارد که ترس دست و پایش را بسته و نمی‌گذارد شکوفا شود؟ پس مانند کسانی که در این فیلم انگیزشی می‌بینی لطفی در حق خودت کن، ریسمان‌هایی که ترس بر دست و پای اختیارت بسته باز کن و دوباره شروع کن.  اگر نمی‌دانی چطور و چگونه، فیلم انگیزشی آکادمی بازار را تماشا کن و ببین افراد همانند تو چه کرده‌اند و چگونه رها شده‌اند.

می‌توانید از طریق فروشگاه محصولات آکادمی بازار درجریان سایر محصولات از جمله کتاب صوتی، فیلم آموزشی، محصولات بازاریابی و فروش، محصولات مربوط به توسعه فردی، محصولات مربوط به کارآفرینی و آموزش مالی و همچنین دوره آموزشی غیرحضوری قرار بگیرید.

مطالب مرتبط

با ترس‌های زندگی چه باید کرد؟
به هدف و راهت شک و تردید نداشته باش و ادامه بده
ترس را از وجودتان پاک کنید، فرصتی نمانده
تغییر پارادایم (تغییر الگوی ذهنی) – قسمت هفتم(آخر)
چگونه بر ترس خود غلبه کنیم؟
برچسب ها

فاطمه رضوانی پور

میخوانم تا بنویسم برایتان، اکنون بهترین موهبت برای من نوشتن است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 3 =

دکمه بازگشت به بالا
Open

دوره آموزشی معجزه ذهن قدرتمند

Close
بستن