بهره‌مندی از قانون جذب با استفاده از جملات تاکیدی

قانون جذب
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

جملات تاکیدی قانون جذب

طی تحقیقات و اکتشافاتی که از قرن ۱۹ام میلادی تا به حال توسط افراد مختلف انجام شده است، قانون جذب موفقیت با جملات تاکیدی به عنوان یکی از قوانین حاکم بر جهان هستی شناخته شد. این قانون بیان می‌کند که هر آن چه که به آن می‌اندیشید جذب زندگی شما می‌شود.

با گذشت زمان روش‌هایی اختراع شدند که به وسیله آن‌ها می‌توان از این قانون به نفع خود و برای رسیدن به اهداف استفاده کرد. یکی از این روش‌ها بهره‌گیری از جملات تاکیدی است.

بیشتر بخوانید: پنج تمرین قانون جذب برای دستیابی به خواسته‌ها

جملات تاکیدی چیست

جملات تاکیدی قانون جذب عبارات مثبتی در مورد خواسته‌های ما هستند که روزانه با تکرار کردن آن‌ها می‌توانیم خواسته‌ها را جذب کنیم.

در این روش ما با تکرار جملات ضمیر ناخودآگاه‌مان را در راستای رسیدن به آن خواسته تنظیم می‌کنیم.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه عملکرد این روش و شرایط  لازم برای نوشتن این جملات و بهره‌مندی از آن‌ها آشنا کنیم.

نحوه تاثیر جملات تاکیدی قانون جذب موفقیت

تقریبا هر فکر و یا مونولوگ درونی که با خودتان دارید یک جمله تاکیدی است. هر کدام از افکار و باور‌های شما دارای بار مثبت یا منفی است که باعث جهت گیری ناخودآگاه شما می‌شود.

شما باید تلاش کنید که افکارتان را مثبت کنید. هر چه بار مثبت افکارتان بیشتر باشد، تاثیر مطلوب‌تری بر ناخودآگاه شما دارد و در نتیجه شما با داشتن ناخودآگاه مثبت‌تر، انرژی مثبت بیشتری را به خودتان جذب می‌کنید.

همیشه به یاد داشته باشید که هر فکر منفی می‌تواند شما را از خواسته‌تان دورتر کند؛ پس سعی کنید تا حد امکان از منفی نگری دوری بجویید.

بیشتر بخوانید: ناگفته‌هایی از قانون جذب که باید بدانید

ویژگی‌های جملات تاکیدی

از آنجایی که اساس کار عبارات تاکیدی از قانون جذب پیروی می‌کند، ویژگی‌های این جملات نیز باید مشابه اصول قانون جذب باشد.

در ادامه ۵ ویژگی مهم این عبارات را ذکر می‌کنیم که شما بتوانید با بهره‌گیری از آن‌ها جملات‌تان را به درستی و اصولی انتخاب و بنویسید.

بسیار مهم است که هنگام نوشتن این جملات سرحال و با طراوت باشید زیرا هر احساس منفی هنگام نوشتن آن‌ها می‌تواند بر روی فرکانس آن‌ها تاثیر بگذارد.

۱. برای قانون جذب از کلمات کاملا مثبت استفاده کنید

هیچ واژه‌ای که دارای بار منفی است نباید در جمله وجود داشته باشد؛ زیرا هر کلمه‌ای با بار منفی روی فرکانس کل جمله تاثیر مخرب می‌گذارد.

مثلا جمله “من فرد بی مسئولیتی نیستم” دارای بار منفی است و باید به این شکل نوشته شود: “من فردی بسیار مسئولیت پذیر هستم”.

بیشتر بخوانید: ۱۰ روشی که قانون جذب می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند

۲. زمان جملات تاکیدی قانون جذب باید حال باشد

از بکار بردن افعال گذشته یا آینده خودداری کنید. جملات کاملا باید برای زمان حال نوشته شوند.

مثلا جمله “من یک خانه مجلل خواهم داشت” باید به صورت “من یک خانه مجلل دارم” نوشته شود.

using law of attraction by affirmations

۳. ساختار جملات هرچه ساده‌تر باشد بهتر است

از نوشتن جملات طولانی با کلمات سخت و پیچیده خودداری کنید. عبارات تاکیدی شما باید به گونه‌ای باشد که در خاطر شما باقی بماند و در طول روز به راحتی بتوانید آن را به یاد بیاورید و تکرار کنید.

جملات‌تان باید ملکه ذهن‌تان شوند تا حداکثر تاثیر خود را بر روی شما بگذارند.

بیشتر بخوانید: ۴ برهان علمی که وجود قانون جذب را اثبات می‌کند

۴. جملات باید مختص خودتان نوشته شود

شما باید عبارات را خطاب به خودتان بنویسید. شما می‌توانید بر نحوه تاثیر قانون جذب بر خودتان تغییر ایجاد کنید اما نمی‌توانید اعمال و افکار دیگران را با آن تغییر دهید.

مثلا شما هر چقدر جمله “همسرم مرا بسیار دوست دارد” را تکرار کنید، هیچ اتفاقی نمی‌افتد زیرا قانون جذب این قدرت را به ما نمی‌دهد که بر زندگی و طرز فکر دیگران تاثیر بگذاریم.

بنابراین در جملات، خودتان را مخاطب قرار دهید.

۵. روزانه جملات را تکرار کنید

استمرار شرط اصلی تاثیر گذار بودن این متد است. بهترین موقع انجام این عمل شب‌ها قبل از خواب و صبح‌ها پس از بیدار شدن است.

روزانه جملات‌تان را از نو بنویسید و در ذهن‌تان تکرار کنید تا به اثر جادویی این عبارات پی ببرید.

چگونه قانون جذب را باور کنیم

ذهن انسان قدرتی نامحدود دارد. ذهن شما بیشتر از آنچه که فکر می‌کنید در نحوه عملکرد بیرونی شما تاثیر گذار است. اگر درست هدایت نشود می‌تواند حتی به ضرر شما نیز عمل کند. با شناخت اجزای مختلف ذهن و ناخودآگاه می‌توانیم آن را در جهتی هدایت کنیم.

که با تمام قوای خود در مسیر رسیدن به اهداف‌مان فعالیت کند. استفاده از تصویرساز و جملات تاکیدی از راه‌هایی هستند که به کمک آن‌ها می‌توان به این هدف دست یافت. برای دستیابی به اهداف‌تان شما نیاز دارید که افکار و ذهن خود را در وضعیت مثبتی نگه دارید و به عبارتی آن‌ها را به کنترل خود درآورید.

در ما رازهایی را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا دیگر مجبور نباشید راهی را که بارها توسط افراد مختلف طی شده دوباره تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *