پادکست ها

کتاب – برنامه فکرانه – دکتر احمد محمدی

پادکست آکادمی بازار

کتاب راز خلاقیت انسان است. در این پادکستبا موضوع کتاب در خدمت شما هستیم.

کتاب ها هستند. کتاب نقش های  مهمی چون معلم، راهنما و دوست را در زندگی ما بازی می کند. بدون آن ها، زندگی غیرممکن می باشد. کتاب همدرد ما، و راهنمایی برای پیشروی همراه با اعتماد به نفس در آینده است.

کتاب سبب خلاقیت و شفاف سازی ذهن دانش آموزان و دانشجویان می شود. همچنین آنان ابزار تدریس برای معلمان و استادان هستند. کتابخانه ها دریای دانش برای جویندگان دائمی است. کتابخوانی روزانه، زندگی ما را تازه و فعال می کند و همچون هرروز حمام کردن است.

«کتاب، گذشته، حال و آینده ما را مشخص می کند.»

مطالعه بیشتر: پادکست‌ و برنامه‌ فکرانه دکتر احمد محمدی را از دست ندهید

مطالعه بیشتر: ویزیتوری – برنامه فکرانه – دکتر احمد محمدی

ما می توانیم با کتاب خوانی ، آینده ی بهتری را متصور شویم. ما به هنگام کتابخوانی میلیون ها مشکل زمان حال را حل می کنیم. به هنگام یا بعد از کتابخوانی، می توانیم زندگی خود را از گذشته تا آینده، تحلیل کنیم.

می‌توانید در قسمت بلاگ آکادمی بازار، آخرین مقاله‌های مربوط به بازاریابی و فروش، موفقیت، ذهن قدرتمند و …را مطالعه کنید و درجریان آخرین گزارش دوره‌های آموزشی آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی قرار بگیرید.

همچنین می‌توانید سایر  پادکست‌های برنامه فکرانه دکتر احمد محمدی را از جمله مشتری مداری ۲ – برنامه فکرانه – دکتر احمد محمدی، اثر مرکب – برنامه فکرانه – احمد محمدی و همچنین هدف – برنامه فکرانه – احمد محمدی و مدیریت زمان – برنامه فکرانه – احمد محمدی به علاوه‌ی استعداد – فکرانه – دکتر احمد محمدی و پادکست دیگری با عنوان رژیم ذهنی – فکرانه – احمد محمدی و بسیاری دیگر از پادکست‌های برنامه فکرانه را گوش فرا دهید.

اثر مرکب - برنامه فکرانه - دکتر احمد محمدی
بخوانید

پادکست کتاب با آکادمی بازار

کتاب ها از دوران مدرسه همراه ما بوده اند و هرگز نمی میرند و تا پایان دنیا باقی خواهند ماند. تنها آن ها هستند که درد و شادی ما را درک می کنند و به این دلایل است که نقش مهمی در زندگی ما دارند.

کتاب ها تمرکز ما را در زندگی افزایش می دهند. طی کتابخوانی، ما بر روی زندگی و اهداف کاری خود متمرکز می شویم. به هنگام یادگیری، کمتر فکر می کنید و بیشتر دریافت می کنید. مغز شما شروع به کار بر روی کلمات و باورهای جدید،‌ می کند. سلول های جدیدی در مغز ساخته و زیاد می شوند. سپس سلول های تازه در بدن ما، سبب اعتماد به نفس و تمرکز شده و فرایند افکار ما را در ذهن، هماهنگ می کنند.

هر زمان که احساس منفی ، عصبانیت ، گیجی و استرس دارید، کافی است که یک کتاب کاربردی مثل شعر، نثر، انگیزشی، سرمایه گذاری و تجاری را باز کنید. درمی یابید که با این عمل شما احساس شادی و آرامش کرده و مثبت، خلاق، پرانرژی و متمرکز خواهید شد.

در این برنامه فکرانه (شبکه رادیو اقتصاد)، آقای احمد محمدی مزایای کتاب و کتابخوانی  را به شیوه ای روان و ساده شرح و همچنین روش هایی برای افزایش سرانه مطالعه شما ارائه خواهند داد.

کتاب" تختخوابت را مرتب کن" نوشته ویلیام اچ.مک ریون(WILIAM_H_MCRAVEN)
بخوانید

همان طور که در بالا هم اشاره شد، کتاب حال، گذشته و آینده ما را مشخص می کند. درست است، شما در همان زمینه هایی که کتاب می خوانید، وارد می شوید و هر چه اطلاعات بیشتری در آن زمینه داشته باشید، با اطمینان بیشتری تصمیم گیری می کنید. با افزایش علم و دانش خود می توانید میزان موفقیت خود را در زندگی شخصی و شغلی خود افزایش دهید. در واقع کتاب هایی که می خوانیم، تعیین کننده ی کیفیت زندگی ما هستند.

استاد احمد محمدی، کارشناس برنامه ی رادیویی فکرانه و همچنین نویسنده و مترجم چندین کتاب مختلف و مفید در زمینه ی موفقیت، به شما از فواید کتاب خوانی خواهند گفت. ایشان خواهند گفت که کتاب خوانی و انتخاب کتاب های مناسب و مرتبط با اهداف چگونه در جهت دهی شما در زندگی، به سمت موفقیت تأثیر دارد. می توانید برای بهره گیری از آموزه های ایشان در سمینار بزرگ موفقیت شرکت نمایید و تمامی ابزارهای موفقیت در زندگی را از ایشان بیاموزید. کافی است روی لینک زیر کلیک نمایید. 

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

پادکست برند شخصی – پرسونال برندینگ – برنامه فکرانه
پادکست آکادمی بازار با موضوع «قدرت نه گفتن»
چرا نمی‌توانم روی کارهایم تمرکز لازم را داشته باشم؟
چگونه خشم خودمان را کنترل کنیم؟ (برنامه فکرانه)
چرا تنبلی می‌کنیم و کارها را به تعویق می‌اندازیم؟ – برنامه فکرانه
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
Open

دانلود هدیه نوروز 99 آکادمی بازار

Close
بستن