ایمان داشته باش، روزهای سخت می‌گذرد و به خواسته‌ت می‌رسی

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
ایمان
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

تا به حال به این فکر کرده‌ای چرا در چنین شرایط سختی در زندگی قرار گرفته‌ای؟ شاید قرار است از دل این روزها گوهری پدید آید. آری قرار است از تو فرد بهتری ساخته شود و آموخته‌ها و مهارت‌هایت بیشتر شود.

گاهی فشار روزهای زندگی و مصائب آن پایه‌های ایمانمان را سست می‌کند، دلمان را می‌لرزاند و شک می‌کنیم. شک می‌کنیم به حضور نیروی عظیمی چون خدا، شک می‌کنیم به توانایی و قابلیت‌هایمان و اینکه ما می‌توانیم از پس این روزها سر بلند برآییم. تکلیف چیست؟ شما برای رسیدن به موفقیت حق ندارید میانه راه جا بزنید، باید از ابتدا تا انتهای راه را تاب بیاورید، گرچه مشکلات و سختی‌هایی وجود دارد، گرچه شکست‌هایی را متحمل می‌شوید اما باید ایستادگی کنید تا ماه از پس ابرها بیرون بیاید.

مطالعه بیشتر: ایمان داشتن و باور به تصمیم

مطالعه بیشتر: سخنرانی جک ما -به ایده های خودتان ایمان داشته باشید

ایمان

وقتی تلاش می‌کنی ایمان داشته باش که بازی را بُرده‌ای

بله، ایمان داشتن در روزهای سخت زندگی و چالش‌های آن کار ساده‌ای نیست. گاهی حس می‌کنی هیچ چیز سر جایش نیست، هیچ چیز پیش نمیرود و علی‌رقم تلاش‌هایت اوضاع فرق نمی‌کند. هر چه ارزش جنگیدن و صبر کردن داشته باشد شما را به خواسته‌هایتان خواهد رساند.

استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
چطور می‌توانیم در شرایط سخت زندگی صبور باشیم؟

در همین روزهاست که رشد می‌کنید و مهارت‌هایتان را ارتقاء می‌بخشید. در همین روزهاست که مجبور می‌شوی یاد بگیری و بیاموزی، و همین یعنی تو بازی را بُرده‌ای، گرچه شاید در ظاهر اینطور به نظر نرسد.

برای رسیدن به اهدافتان باید بیشتر بجنگید، بیشتر فداکاری کنید و بیشتر ایمان داشته باشید. ایمان داشته باشید که روزهای سخت گذرا هستند و تلاش‌هایتان در دراز مدت جواب خواهد داد، البته باید این تلاش‌ها مستمر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *