مقالاتموفقیت / انگیزشی

افزایش درآمد را با ارتقای شغلی خود ممکن سازید

آیا کارمندی هستید که از کار خود خسته شده اید و باور دارید که شغلتان برای شما بسیار خسته کننده است؟ آیا احساس می کنید حقوقتان نسبت به میزان کارتان کمتر از مقداری است که باید باشد؟ آیا منتظر افزایش درآمد هستید اما هیچ اتفاقی نمی افتد؟ اگر جوابتان به این سوالات مثبت است، همین جا دست نگه دارید! شما به یک ارتقای شغلی نیاز دارید! ارتقای شغلی می تواند مناسب ترین راه حل برای این مشکل باشد. ارتقای شغلی می تواند یکی از روش های بسیار مناسب افزایش درآمد در حوزه کاریتان باشد. در ادامه راهکار هایی داده می شوند که با به کارگیری آن ها می توانید رتبه شغلی خود را در هر زمینه ای که کار می کنید ارتقا دهید.

استاد احمد محمدی

1. مسئولیت های جدیدی را بر عهده بگیرید

increase income with job promotion

اگر به خوبی از پس مسئولیت های خودتان بر می آیید و بدون هیچ مشکلی آن ها را انجام می دهید، به دنبال مسئولیت های دیگری که قادر به انجامشان هستید نیز بروید. بدنبال آن کار هایی باشید که روند فعالیت های شرکت را آسانتر می کنند. از کمک به همکارانتان دریغ نکنید. هر چه به رشد شرکتتان کمک کنید، بیشتر مورد توجه رئیستان قرار می گیرید. هیچ وقت کارتان را فقط به وظایف خود در شرکت محدود نکنید؛ اما وظایف اصلیتان را در اولویت قرار دهید.

2. برای افزایش درآمد ارتباطاتتان را گسترش دهید

این مورد از مهمترین فاکتور هایی است که اگر درست انجام شود کمک بسیار زیادی را به شما می کند. سعی کنید با افرادی که پست های نسبتا مهمتری در محل کارتان دارند و رابطه ی نزدیکی با رئیستان دارند آشنا شوید. اگر کمکی از دستتان بر می آید برایشان انجام دهید و روابطتان را با آن ها قوی تر کنید. هرچند این روابط دوستانه را در محل کار باید با سایر همکارانتان نیز داشته باشید اما افراد مهم را در بالای لیست‌تان قرار دهید. این افراد حتما به روشی کمک های شما جبران می کنند. شاید یکی از این روش ها معرفی شما به رئیس به عنوان فردی نمونه برای یک پست مهم باشد.

چگونه می توانید خالق افکار و باورهای خود باشید؟
بخوانید

3. به موقع به سر کار بروید

increase income with job promotion

تحقیقات نشان داده است که هنگامی که شما در زمانی که قول داده اید کاری را انجام می دهید پایه های اعتماد بین شما و فرد مقابلتان بسیار قوی تر می شوند. رئیس شما زمانی پست شما را ارتقا می دهد که بتواند به شما اعتماد کند. شما با وقت شناس بودن نشان می دهید که مسئولیت پذیر و به کارتان پایبند هستید. این ویژگی ها به جذب اعتماد رئیستان کمک شایانی می کند. پس اگر به دنبال افزایش درآمد هستید بهانه ها را کنار بگذارید و به موقع در محل کارتان حاضر شوید.

4. از رئیستان درخواست ارتقای شغلی کنید 

 

اگر واقعا موقعیت داشتن مقام شغلی بالاتری را دارید و به خودتان از این بابت اطمینان دارید پس از رئیستان درخواست کنید. تا زمانی که این اشتیاق را از خودتان نشان ندهید رئیستان متوجه نمی شود. شاید رئیستان بپندارد که شما از داشتن این شغل راضی هستید و توانایی انجام کار های مهمتری را ندارید. در واقع بدون در نظر گرفن عوامل بیرونی که می توانند در این راه به شما کمک کنند، خودتان نیز باید برای داشتن آنچه که می خواهید تلاش کنید. پس شجاعت به خرج دهید و از رئیستان درخواست ارتقای پست خود را کنید.

بهترین مشاغل برای کسب و افزایش درآمد هنگام تحصیل
بخوانید

increase income with job promotion

 

افزایش درآمد از آن دسته نتایجی است که هر کارمند و یا فرد شاغلی به دنبال آن است. بسیاری از افراد توانایی انجام کارهای بزرگتر و مهم تری را نسبت به شغل خودشان دارند اما شرایط شغلیشان به نحوی است که امکان ارتقای شغلی و افزایش درآمد را ندارند در نتیجه در همان پست خود باقی می مانند و هیچ پیشرفتی نمی کنند. از آن جایی که این عامل برای بسیاری از افراد یک هدف محسوب میشود، مهارت هایی وجود دارند که با یادگیری آن ها می توانید در راه رسیدن به هدفتان گام بردارید. در این زمینه  پیشنهاد آکادمی بازار محصول ذهن قدرتمند است که می توانید با استفاده از راهکار های مطمئن و کاربردی آن در جهت رشد و توسعه فردی خود و دستیابی به موفقیت و اهدافتان گام بردارید. چنانچه تمایل آشنایی بیشتر با این محصول را دارید روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیرحضوری “معجزه ذهن قدرتمند”

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

افزایش درآمد و جذب پول به کمک ارتعاشات ذهنی مثبت
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن