دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق برگزار شد

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق در تاریخ ۲۴ آبان‌ماه ۱۳۹۸ برای شرکت داروپخش شعبه ارومیه برگزار شد.

اصول و فنون مذاکره فروش موفق یکی از موضوعات مهمی است که هم کارفرمایان و هم مذاکره کنندگان به آن توجه نشان می‌دهند. اگر نتوانیم مذاکره کننده خوبی باشیم، از خیلی از جنبه‌های زندگی عقب می‌افتیم.

و وقتی این توانمندی به کسب‌وکار ما مربوط می‌شود، بی‌شک اصول و فنون مذاکره از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار خواهد بود. آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، دوره‌های آموزشی مختلفی در موضوعات تکنیک های فروش موثر، برنامه ریزی فروش، مدیریت بازاریابی، مشتری مداری، اصول مدیریت و سرپرستی فروش، پرورش ویزیتور حرفه ای، بازاریابی تلفنی، نخبگان فروش، فن بیان و ارتباط موفق، اصول و فنون مذاکره موفق و زبان بدن و آداب معاشرت برگزار می‌کند.

دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق در تاریخ ۲۴ آبان‌ماه ۱۳۹۸ برای شرکت داروپخش شعبه ارومیه برگزار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره‌های آموزشی آکادمی بازار می‌توانید به صفحه‌ی دوره‌ آموزشی در وب‌سایت مراجعه کنید. همچنین در صفحه‌ی مربوط به دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق می‌توانید با اهداف دوره، مخاطبان دوره و دستاوردها آشنا شوید.

اصول و فنون مذاکره فروش
اصول و فنون مذاکره فروش

هدف دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش  

ارتقاء توانمندی‌های فروشندگان  با روش‌های ارتباطات موثر، تکنیک‌های مذاکره اثر بخش و اصولی جهت موفقیت در مذاکره فروش و ارتباطات فروش و شغلی، ایجاد رابطه اصولی و دراز مدت با مشتریان در مذاکره فروش، شناخت دام‌های مذاکراتی و …. از اهداف این دوره آموزشی است.

این اهداف می‌تواند وضعیت شرکت‌ها و سازمان‌ها به‌صورت جدی تغییر دهد. فراگیری اصول و فنون مذاکره فروش کمک می‌کند تا شرکت‌ها و سازمان‌ها بتوانند در مسیر موفقیت گام بردارند و وضعیت بهتری را برای خود در بازار رقم بزنند.

محتوای دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش

در این دوره آموزشی، شرکت کنندگان می‌توانند با موضوعات مختلفی آشنا شوند. تعریف مذاکره تجاری، تشریح مراحل مذاکره، انواع مذاکره تجاری و فرق میان مذاکره بد – مذاکره خوب توضیح داده می‌شود.

 

استاد احمد محمدی
پادکست فکرانه – مذاکره1 (برای شنیدن Play کنید )

 

همچنین چهار اصل مذاکرات حرفه‌ای، تشخیص مذاکرات حرفه‌ا‌ی و غیر حرفه‌ای، همچنین آداب مذاکره فروش جزو سرفصل‌های این دوروه آموزشی است. در این دوره آموزشی کارگاه‌های مختلفی نیز برگزار می‌شود. کارگاه «تشریح انواع نقش های مذاکراتی»، تشریح انواع مذاکره کننده، کارگاه عملی «تعیین سطح مذاکره کنندگان» به‌همراه کارگاه «انواع شخصیت مذاکره کنندگان» در کنار کارگاه عملی «تعیین خصلت برون گرایی و درون گرایی شرکت کنندگان» برگزار شد.

از دیگر سرفصل‌های این دوره می‌توان به نحوه شروع و پایان مذاکرات، تن گفتار Body language، باید ها و نبایدهای مذاکرات اشاره کرد. انواع روش‌های مذاکره و نحوه برخورد با آن‌ها نیز جزو بخش‌های دیگر این دوره آموزشی است.

از دیگر سرفصل‌های آموزشی می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • نمایش فیلم مذاکراتی و تحلیل آن
  • فاکتور هایی که یک مذاکره کننده حرفه ای باید داشته باشد
  • دام ها و حیله های مذاکراتی
  • ارائه موارد کاری و حل آن‌ها

در این دوره آموزشی، دکتر احمد محمدی موارد دیگری را ارائه دادند که عبارت است از:

  • پیش آزمون
  • کارگاه تشخیص سبک مذاکراتی شرکت کنندگان
  • تست های شخصیتی مرتبط با مذاکره
  • کارگاه ۱۰۰ سوال مذاکراتی
  • فیلم های تکنیکهای موثر در مذاکراه
  • آزمون

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، دوره‌های آموزشی مختلفی در موضوعات تکنیک های فروش موثر، برنامه ریزی فروش، مدیریت بازاریابی، مشتری مداری، اصول مدیریت و سرپرستی فروش، پرورش ویزیتور حرفه ای، بازاریابی تلفنی، نخبگان فروش، فن بیان و ارتباط موفق، اصول و فنون مذاکره موفق و زبان بدن و آداب معاشرت برگزار می‌کند.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments