ویدئو های استاد احمد محمدی

ارزش زمان از دیدگاه دکتر احمد محمدی در ویدئو آموزشی آکادمی بازار

وقت طلا است آن را هدر ندهید

ارزش زمان را می‌دانید؟ آیا برای شما هم وقت شبیه به طلا است؟

یکی از ارزشمندترین هدیه‌های خداوند به ما، زمان و وقتی است که به ما عطا شده تا در این دنیا به کارهای مهم بپردازیم. همه‌ی ما انسان‌ها از نظر علم فیزیک، زمان یکسانی را دراختیار داریم.

همه‌ی ما ۲۴ ساعت شبانه‌روز را در اختیار داریم. اما برخی از این زمانی که خداوند به آنها داده، به‌خوبی استفاده می‌کنند و برخی آن را به‌راحتی به هدر می‌دهند. دکتر احمد محمدی موسس آکادمی بازار در ویدئوی آموزشی ارزش زمان درابتدا توضیحاتی کوتاه در مورد ارزش زمان ارائه می‌دهند و سپس فرمول و راهکاری برای مدیریت زمان و جلوگیری از هدر دادن آن را مطرح می‌کنند.

مطالعه بیشتر: نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟

مطالعه بیشتر: چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟

به‌راستی چگونه می‌توانیم از به‌ هدر رفتن زمان‌مان جلوگیری کنیم؟ چگونه می‌توانیم به‌گونه‌ای رفتار کنیم که در 24 ساعت شبانه‌روز محصول و میوه‌ و ثمره‌ای خوب داشته باشیم؟ اگر زمان و انرژی خود را به‌خوبی مدیریت نکنیم چه اتفاقی برایمان می‌افتد؟

در بخش ویدئوهای آموزشی دکتر احمد محمدی می‌توانید ویدئوهای دیگری با موضوع نردبان موفقیت، قانون کمی تلاش بیشتر افراد موفق، نقش آمیگدال ها (بادامه مغز) در فروش و ویدئوهای آموزشی بیشتر را مشاهده کنید.

جذابیت درونی می‌‌تواند از شما فردی محبوب و دوست داشتنی بسازد
بخوانید
فروش موفق
مدیریت زمان

ارزش زمان و نحوه‌ی مدیریت زمان

اگر کسی قدر و ارزش زمان را نداند بی‌شک ارزش زندگی را نمی‌داند. قلم و کاغذ بردارید و تمامی مواردی که جزو اتلاف‌کنندگان زمان هستند، یادداشت کنید. باید بتوانید به‌مرور زمان این موارد را از زندگی خود حذف کنید. افراد  بسیاری بوده‌اند که با مدیریت زمان و ارزش قایل شدن برای وقت خود توانسته‌اند در زندگی به دستاوردهای خوبی دست پیدا کنند.

در ویدئوی آموزشی دکتر احمد محمدی به شما آموزش می‌دهد، با اتلاف کنندگان زمان چه کار کنید. این راهکار توانسته در زندگی افراد بسیاری تاثیر زیاد و مثبتی ایجاد کند. شما نیز می‌توانید همین رویکرد را در زندگی خود در پیش بگیرید و به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کنید. ویدپوی آموزشی را مشاهده کرده و تجربیات خود را در اجرای فرمول مطرح شده با ما در میان بگذارید.

آکادمی بازار مرجع موفقیت ایران، مجموعه‌ای غنی از مقاله‌های مختلف در زمینه‌های بازاریابی و فروش، موفقیت، ذهن قدرتمند و … ارائه می‌دهد. به‌علاوه کاربران می‌توانند از دوره‌های آموزشی این مرکز همچون پکیج آموزشی غیرحضوری ذهن قدرتمند بهره برده و آن را ازطریق فروشگاه آکادمی‌ بازار تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند.

به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
با مشاوره فروش آکادمی بازار محصولتان را به قیمت بفروشید
بخوانید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید 🙂

مطالب مرتبط

دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق در کرمان برگزار شد
روش درست تصمیم گیری را یاد بگیرید
چگونه می‌توانم کار را با قدرت آغاز و با قدرت به پایان برسانم؟
دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره فروش موفق برگزار شد
دوره آموزشی مربیگری در فروش برای نمایندگان بیمه ایران برگزار شد
برچسب ها

تینا پورشاهید

زندگی را باید ساخت. درکنار هم می‌توانیم بهترین‌ها را تجربه کرده و زندگی را با تلاش مستمر، پشتکار، آموزش و همراهی از نو بسازیم. در کنار هم قوی‌تر از قبل پیش خواهیم رفت. خستگی در ما راهی ندارد چون معتقدیم هیچ وقت برای ساختن زندگی دیر نیست.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا
به رشد فردی و کاری تون اهمیت میدین؟
در خبرنامه آکادمی بازار عضو بشین!
با عضویت در خبرنامه می تونید بهترین مطالب، پادکست ها و ویدئوهای سایت را از دست ندید
دنبال موفقیتم
یه امتحانی بکنید! هر وقت بخواهید می تونید اشتراکتون را لغو کنید :)
close-link
بستن