ارزش زمان از دیدگاه دکتر احمد محمدی در ویدئو آموزشی آکادمی بازار

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

ارزش زمان را می‌دانید؟ آیا برای شما هم وقت شبیه به طلا است؟

یکی از ارزشمندترین هدیه‌های خداوند به ما، زمان و وقتی است که به ما عطا شده تا در این دنیا به کارهای مهم بپردازیم. همه‌ی ما انسان‌ها از نظر علم فیزیک، زمان یکسانی را دراختیار داریم.

همه‌ی ما ۲۴ ساعت شبانه‌روز را در اختیار داریم. اما برخی از این زمانی که خداوند به آنها داده، به‌خوبی استفاده می‌کنند و برخی آن را به‌راحتی به هدر می‌دهند. دکتر احمد محمدی موسس آکادمی بازار در ویدئوی آموزشی ارزش زمان درابتدا توضیحاتی کوتاه در مورد ارزش زمان ارائه می‌دهند و سپس فرمول و راهکاری برای مدیریت زمان و جلوگیری از هدر دادن آن را مطرح می‌کنند.

مطالعه بیشتر: نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟

مطالعه بیشتر: چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟

به‌راستی چگونه می‌توانیم از به‌ هدر رفتن زمان‌مان جلوگیری کنیم؟ چگونه می‌توانیم به‌گونه‌ای رفتار کنیم که در 24 ساعت شبانه‌روز محصول و میوه‌ و ثمره‌ای خوب داشته باشیم؟ اگر زمان و انرژی خود را به‌خوبی مدیریت نکنیم چه اتفاقی برایمان می‌افتد؟

در بخش ویدئوهای آموزشی دکتر احمد محمدی می‌توانید ویدئوهای دیگری با موضوع نردبان موفقیت، قانون کمی تلاش بیشتر افراد موفق، نقش آمیگدال ها (بادامه مغز) در فروش و ویدئوهای آموزشی بیشتر را مشاهده کنید.

فروش موفق
مدیریت زمان

ارزش زمان و نحوه‌ی مدیریت زمان

اگر کسی قدر و ارزش زمان را نداند بی‌شک ارزش زندگی را نمی‌داند. قلم و کاغذ بردارید و تمامی مواردی که جزو اتلاف‌کنندگان زمان هستند، یادداشت کنید. باید بتوانید به‌مرور زمان این موارد را از زندگی خود حذف کنید. افراد  بسیاری بوده‌اند که با مدیریت زمان و ارزش قایل شدن برای وقت خود توانسته‌اند در زندگی به دستاوردهای خوبی دست پیدا کنند.

در ویدئوی آموزشی دکتر احمد محمدی به شما آموزش می‌دهد، با اتلاف کنندگان زمان چه کار کنید. این راهکار توانسته در زندگی افراد بسیاری تاثیر زیاد و مثبتی ایجاد کند. شما نیز می‌توانید همین رویکرد را در زندگی خود در پیش بگیرید و به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کنید. ویدپوی آموزشی را مشاهده کرده و تجربیات خود را در اجرای فرمول مطرح شده با ما در میان بگذارید.

آکادمی بازار مرجع موفقیت ایران، مجموعه‌ای غنی از مقاله‌های مختلف در زمینه‌های بازاریابی و فروش، موفقیت، ذهن قدرتمند و … ارائه می‌دهد. به‌علاوه کاربران می‌توانند از دوره‌های آموزشی این مرکز همچون پکیج آموزشی غیرحضوری ذهن قدرتمند بهره برده و آن را ازطریق فروشگاه آکادمی‌ بازار تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *