برای داشتن روابط پایدار و موفق باید زمان صرف کنی

روابط پایدار
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
ارزش زمان را وقتی درک می‌کنی که دیگر زمانی برایت نمانده، فرصت‌ها می‌آیند و می‌روند باید بدانی آن را صرف چه چیز و چه کسی می‌کنی.

شاید از خودت این سوال را زیاد پرسیده باشی که چرا ‌در روابط و حفظ آدم‌های اطرافت ناموفقی و نمی‌توانی آنها را کنار خودت داشته کنی؟ چرا تنها هستی و این تنهایی پایان ندارد؟ دیگران چه می‌کنند که روابطی پایدار و عمیق را برقرار کرده‌اند؟

اگر می‌خواهی در نهایت از این ناکامی‌ها در روابط آسوده شوی به تماشای این فیلم انگیزشی با نهایت دقت و تامل بپرداز. یکی از راه‌های موفقیت هم برقراری روابط موثر و صمیمی با اطراف و محیط‌های کاری است. به همین دلیل اهمیت این موضوع برای افراد دوچندان می‌شود.

مطالعه بیشتر: معرفی پرفروش‌ترین کتاب‌های مدیریت زمان در سال ۲۰۱۹

مطالعه بیشتر: ارزش زمان از دیدگاه دکتر احمد محمدی در ویدئو آموزشی آکادمی بازار

ارزش زمان را درک کن و آن را صرف هر کسی نکن

در مورد ارزش زمان همه ما بسیار شنیده‌ایم و موعظه شده‌ایم. تکنولوژی و پیشرفت دنیا هم این را به ما گوشزد می‌کند، ملاقات‌ها جایشان را به نامه و ایمیل دادند، پیامک جایگزین صحیت‌های طولانی شده و اینطور سعی کرده‌ایم که زمان را برای خودمان پس‌انداز کنیم و کمتر صرف کارهای روزمره شویم.

فیلم انگیزشی ارزش زمان

اما همه چیز با اینطور دوراندیشی‌ها شکل نخواهد گرفت. تو زمانی می‌توانی در روابط موفق باشی که برایش زمان صرف کنی. وقتی برای فردی زمان صرف میکنی به او نشان می‌دهی برایت با ارزش است چون گرانبهاترین چیزی که داری برایش گذاشته‌ای و او وقتی این حس را دریافت کند کنارت خواهد ماند.

در واقع تو در حال سرمایه‌گذاری زمان هستی، پس ببین زمانت را صرف چه کسی می‌کنی آیا ارزش این را دارد؟ در مورد نحوه صرف زمان و وقتت فکر کن، همه ما باید بیشترین نتیجه را در کمترین زمان دریافت کنیم. زمان ارزشمند است و وقتی آن را صرف چیز ارزشمندی می‌کنید سود خارق‌العاده‌ای نصیبتان می‌شود.

آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی، مجموعه‌ای از ویدئوهای آموزشی و انگیزشی منتشر کرده است که می‌تواند پاسخگوی برخی دغدغه‌های ذهنی کاربران باشد. عناوین برخی از این ویدئوهای آموزشی عبارتند از: منتظر معجزه بمانم یا قوانین موفقیت را یاد بگیرم؟، از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟ ، چگونه می‌توانیم زندگی را طور دیگری ببینیم؟، نقش مشکلات در زندگی ما چیست؟، چه زمان به موفقیت می‌رسیم؟ و بسیاری از ویدئوهای آموزشی که می‌تواند راهگشا باشد.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments