اثر مرکب – برنامه فکرانه – دکتر احمد محمدی

نویسنده : تیم تحریریه آکادمی بازار
اثر مرکب
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
استاد احمد محمدی
استاد احمد محمدی
سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی، مدرس و مشاور کسب و کار
پادکست فکرانه - اثر مرکب

اثر مرکب (compound effect)، اصل به دست آوردن پاداش های بزرگ از طریق مجموعه ای از انتخاب های کوچک و هوشمندانه می باشد. آن چه از همه چیز جالب تر می باشد، این است که با توجه به نتیجه ی بزرگ کار، قدم هایی که هر لحظه بر می دارید، زیاد به چشم نمی آیند.

مطالعه بیشتر: پادکست‌ و برنامه‌ فکرانه دکتر احمد محمدی را از دست ندهید

مطالعه بیشتر: ویزیتوری – برنامه فکرانه – دکتر احمد محمدی

دوره آموزش ویزیتوری با تکیه بر تجربه کار با تیم‌های ویزیتوری 20 شرکت پخش بزرگ

می‌توانید در قسمت بلاگ آکادمی بازار، آخرین مقاله‌های مربوط به بازاریابی و فروش، موفقیت، ذهن قدرتمند و …را مطالعه کنید و درجریان آخرین گزارش دوره‌های آموزشی آکادمی بازار با مدیریت دکتر احمد محمدی قرار بگیرید.

در دوره بازاریابی و فروش ” ستارگان فروش ” خود را به یک فروشنده تمام عیار تبدیل کنید.

همچنین می‌توانید سایر  پادکست‌های برنامه فکرانه دکتر احمد محمدی را از جمله مشتری مداری ۲ – برنامه فکرانه – دکتر احمد محمدی و همچنین هدف – برنامه فکرانه – احمد محمدی و مدیریت زمان – برنامه فکرانه – احمد محمدی به علاوه‌ی استعداد – فکرانه – دکتر احمد محمدی و پادکست دیگری با عنوان رژیم ذهنی – فکرانه – احمد محمدی و بسیاری دیگر از پادکست‌های برنامه فکرانه را گوش فرا دهید.

اثر مرکب چیست

اثر مرکب

اثر مرکب (compound effect) باعث می گردد با تغییرات کوچک، نتایجی غیرمنتظره (نه پیروزی های بزرگ و آشکار) به دست آورید.

فردی که ماهیت مثبت اثر مرکب (compound effect) را به کار می گیرد، مانند شخصی به نظر می رسد که یک شبه به موفقیت رسیده است. در حقیقت موفقیت عمیق او نتیجه ی انتخاب های کوچک و هوشمندانه ای است که در طول زمان و با پایداری انجام گشته اند. زمان کافی و پایداری، موجب می گردد، نتایج کارها بهتر و بیشتر آشکار گردند.

رفاه خیلی زیاد در زندگی ثروتمندان، اغلب منجر به طرز فکری بی شور و شوق می گردد، که آن هم به نوبه ی خود، یک شیوه زندگی ساکن و بی تحرک به وجود می آورد.

با تجربه کردن دوره های طولانی رونق، موفقیت، سلامتی و ثروت، «از خود راضی» می گردیم و از انجام دادن کارهایی که ما را به آن جا رسانده اند، دست می کشیم.

در پایان باید بدانیم که تنها راه رسیدن به موفقیت از طریق انجام پیوسته ی کارهای معمولی غیرجذاب، غیرمهیج و بعضی وقت ها نظم و ترتیب های سخت روزانه ای (اثر مرکب compound effect) است که در طول زمان ترکیب گردیده اند.

اثر مرکب (compound effect) همواره مؤثر می باشد. می توانید انتخاب نمایید که آن را به خدمت بگیرید تا برای شما مؤثر واقع گردد؛ یا این که آن را نادیده بگیرید و اثرات منفی این اصل قدرتمند راتجربه نمایید.

با توجه به مطالب فوق، بنابراین با به کارگیری قانون «اثر مرکب» می توان به موفقیت های بسیاری دست یافت. هر چند انجام این کارهای کوچک و پیوسته برای شما جذاب نباشد، ولی مداومت بر آن ها، بعد از مدتی منجر به موفقیتی می گردد، که خواهید دید بسیار فراتر از تلاش های کوچک شما بوده است! استاد احمد محمدی، کارشناس برنامه رادیویی فکرانه و سخنران انگیزشی، در سمینار موفقیت حضور دارند و برای شما از راز و رمزهای موفقیت از جمله اثر مرکب سخن خواهند گفت، که مطمئناً بسیار در راهنمایی شما به سوی موفقیت و دست یابی به اهدافتان ثمربخش خواهد بود. برای اطلاع از نحوه ی ثبت نام در سمینار و محتوای آموزشی آن می توانید به آدرس لینک زیر مراجعه نمایید. 

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

لینک های مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *