از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟  

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

به‌نظر شما آیا راهی وجود دارد از آینده با خبر شویم؟ در واقع از کجا بفهمیم در آینده موفق خواهیم شد یا خیر؟
همین الان چه حسی دارید؟ احساس خوبی نسبت به زندگی دارید یا احساس بدی دارید؟ یا کلا هیچ حس خاصی نسبت به زندگی‌تان ندارید؟ دکتر احمد محمدی موسس آکادمی بازار در این ویدئوی انگیزشی قصد دارد در مورد حس و حال و وضعیت شما در زندگی فرمولی مهم را با شما درمیان بگذارد. اینکه چرا حال شما خوب است یا چرا شما حال‌تان خوب نیست؟

مطالعه بیشتر: تا رسیدن به رویای بزرگ خود متوقف نشوید

مطالعه بیشتر: ارزش زمان از دیدگاه دکتر احمد محمدی در ویدئو آموزشی آکادمی بازار

آکادمی بازار تاکنون سمینارهای مختلفی در موضوعات برنامه ریزی شغلی و زندگی، خلق برند شخصی، اعتماد به نفس، بهره وری شگفت انگیز و  چگونه ذهن قدرتمند داشته باشیم، برگزار کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت آکادمی بازار مراجعه کنید. می‌توانید از طریق فروشگاه محصولات آکادمی بازار درجریان سایر محصولات از جمله کتاب صوتی، فیلم آموزشی، محصولات بازاریابی و فروش، محصولات مربوط به توسعه فردی، محصولات مربوط به کارآفرینی و آموزش مالی و همچنین دوره آموزشی غیرحضوری قرار بگیرید.

به تعویق ننداختن کارها
دکتر احمد محمدی

چرا افرادی موفق هستند و عده‌ای دیگر ناموفق؟ به راستی چه رازی در این تفاوت‌ها وجود دارد؟ از کجا می‌توانیم متوجه شویم چه آینده‌ای در انتظارمان است؟ از کجا می‌توانیم متوجه بشویم که در آینده موفق‌تر خواهیم بود یا مسیر شکست را طی خواهیم کرد؟  پاسخ این سوال‌ها خیلی هیجان‌انگیز است. ما به شما می‌گوییم که چگونه می‌توانید از وضعیت خود مطلع شوید. شما می‌توانید مسیر آینده‌ی خود را پیشاپیش ببینید.

حتی می‌توانید ببینید در آینده موفق خواهید شد یا خیر. هیجان انگیز شد! ویدئوی انگیزشی را مشاهده کنید تا پاسخ این سوالات به شما داده شود. شما می‌توانید خیلی راحت متوجه شوید چه آینده‌ای در انتظارتان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره‌های آموزشی آکادمی بازار می‌توانید به صفحه‌ی دوره‌ آموزشی در وب‌سایت مراجعه کنید.

دیدگاه بگذارید

avatar