مقالاتموفقیت / انگیزشی

آیا قانون جذب صحت دارد؟ 6 باور غلط درباره قانون جذب(1)

از زمانی که ماجرای قانون جذب و نحوه استفاده از آن به صورت گسترده بر سر زبان ها افتاد، همواره ابهاماتی در مورد صحت و سقم آن وجود داشته است. به ویژه اینکه بسیاری از افراد در مرحله امتحان کردن قانون جذب برای دستیابی به خواسته هایشان با ناکامی مواجه شدند. که البته به دلیل روش اشتباه آنها در استفاده از این قانون بوده است. بنابراین در مورد قانون جذب سو تفاهم هایی وجود دارد که به دلیل اهمیت آن باید برطرف شود. در این مقاله سعی کردیم تا 6 باور غلط در مورد قانون جذب را که منجر به انحراف ذهن افراد در مورد این قانون می شود را بیان کنیم.

  1. قانون جذب بر مبنای سحر و جادو است!

does law of attraction really works

متاسفانه برخی در تعریف قانون جذب برای افراد دچار اشتباه می شوند و با این ادعا که چنانچه به چیزی فکر کنید و ذهنیت مثبتی نسبت به آن داشته باشید آن چیز در زندگی تان ظاهر می شود، آن را توضیح می دهند. خب باید بگوئیم که اصلا این طور نیست و در تمرینات قانون جذب چیزی با عنوان سحر و جادو وجود ندارد که به طور ناگهانی خواسته تا ن را برایتان از آسمان نازل کند. قانون جذب به شما یاد می دهد که چگونه با استفاده از قدرت ذهن خود و فقط و فقط تکیه بر آن بتوانید اتفاقات خوب را جذب کنید.

  1. تنها با تجسمات و تخیالات ذهنی می توانید به خواسته تان برسید

does law of attraction really works

بسیاری از روش هایی که برای قانون جذب مطرح می شود به این ترتیب است که برای مثال خواسته تان را در ذهنتان مجسم کنید، یک تابلو آرزوها درست کنید و بالای تختتان بچسبانید، حال کافی است که هر روز صبح که از خواب برمی خیزید به این تابلو نگاه کنید تا در آخر خواسته تان را جذب کنید.

بله این روش درستی است اما کافی نیست و تنها بخش کوچکی از تمرینات قانون جذب است.  اینکه در ذهنتان آنچه را که می خواهید به بهترین شکل آن تصور و تجسم کنید، باعث می شود تا برای رسیدن به آن ذوق و شوق بیشتری پیدا کنید و در نتیجه تلاش تان را نیز چند برابر کنید. همچنین این تجسم سازی ذهنی نباید با افکار متضاد همراه باشد. برای مثال اگر در ذهنتان یک خانه رویایی را تصور می کنید اما ذاتا فکر می کنید که هرگز شانس داشتن آن را ندارید قانون جذب برایتان عمل نخواهد کرد. زیرا خواستن یک چیز و در عین حال تصور نرسیدن به آن با قانون جذب مغایرت دارد. پس باید ابتدا سرو سامانی به ذهن خودتان بدهید و افکار منفی را کنار بگذارید.

  1. قانون جذب یک روش ابداعی جدید است!

does law of attraction really works

بسیاری از ما قانون جذب را با فیلم راز شناخته ایم و گمان می کنیم تا قبل از آن این قانون در زندگی افراد نقش نداشته است. به همین دلیل این یک قانون نادرست یا من درآوردی است.

قانون جذب همواره در زندگی انسان ها وجود داشته و دلیل آن هم این است که تماما برپایه قدرت های ذهنی بشر است و تنها کمی طول کشیده تا بشر به آن پی ببرد.

ادامه دارد…

امروزه با پیشرفت روز افزون جوامع انسانی تعداد راهکار ها و راه حل هایی که برای حل یک مسئله ارائه می شوند بسیار زیاد است. هر کدام از این راه حل را نتیجه منحصر به فردی را بدنبال دارند. ممکن است به موفقیت منتهی شوند، ممکن است شکست را به همراه داشته باشند. یکی از این مسائل مهم که در حال حاضر هزاران راه برای حل آن توسط افراد گوناگونی ارائه شده است، مسئله رسیدن به خواسته ها و اهداف است. ما آکادمی بازار تحقیقاتی انجام داده ایم تا مطمئن ترین راه ها را برای رسیدن به اهدافتان به شما معرفی کنیم. برای دستیابی به اهدافتان شما نیاز دارید که افکار و ذهن خود را در وضعیت مثبتی نگه دارید و به عبارتی آنها را به کنترل خود درآورید. در آکادمی بازار ما رازهایی را در اختیار شما قرار می دهیم تا دیگر مجبور نباشید راهی را که بارها توسط افراد مختلف طی شده دوباره تجربه کنید و وقت و انرژی تان تلف شود. تمامی تجربه های خود را در این باره در محصول «معجزه قدرت ذهن» گردآوری کرده ایم. برای آشنایی با این محصول می توانید بر رویس لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیر حضوری «معجزه قدرت ذهن»

مطالب مرتبط

جذب یک فرد خاص
چگونه با قانون جذب به موفقیت دست پیدا کنیم؟ (1)
قانون جذب چه می گوید و چه نقشی در زندگی شما دارد؟
7 راه افزایش درآمد به کمک قانون جذب (2)
قانون جذب راهی ساده و مطمئن جهت دستیابی به اهداف و آرزوهایتان
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + نه =

دکمه بازگشت به بالا
Open

دوره آموزشی معجزه ذهن قدرتمند

Close
بستن