آیا قانون جذب صحت دارد؟ 6 باور غلط درباره قانون جذب(2)

قانون جذب
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

4.  برای اینکه قانون جذب اثر داشته باشد باید کار دیگری انجام داد

عده ای فکر می کنند برای آن که قانون جذب برایشان تاثیرگذار باشد باید از روش های عجیب و غریب استفاده کنند. آنها خیال می کنند اگر این قانون تاثیری در روند زندگیشان ندارد حتما روش خارق العاده وجود دارد که آنها نمی دانند. این مشکلی است که اساسا به دلیل عدم درک چگونگی کارکرد قانون جذب به وجود می آید.

هیچ کار خارق العاده ای وجود ندارد که با انجام آن باعث شوید تا قانون جذب برایتان کار کند. قانون جذب مانند قانون جاذبه همیشه و همه جا وجود دارد و شما نمی توانید کاری کنید که کار نکند. این قانون در زندگی افراد جاری است و برای همین است که به آن قانون می گویند. این شما هستید که تصمیم می گیرید که چه چیزی در زندگی تان رخ دهد و نباید توقع داشته باشید که بدون اینکه کاری انجام دهید قانون جذب برایتان کاری کند.

تمام اتفاقاتی که در زندگی تان رخ می دهد تماما بر اساس انرژی و ارتعاشی است که به دنیای پیرامون خود ارسال می کنید و بر اساس آن نیز دریافت می کنید. در واقع هیچ کس نمی تواند ادعا کند که قانون جذب برایش کار نمی کند. شما نه قادر هستید جلوی عملکرد آن را بگیرید و نه قادرید که آن را با روش هایی خاص بکار اندازید.

“قانون جذب قانون حاکم بر کائنات و جهان هستی است”

does law of attraction really works

 بهترین کاری که می توانید برای بهبود و مثبت کردن انرژی که به جهان پیرامون خود می فرستید انجام دهید این است که تمام پیش فرض های (منفی) را از ذهنتان پاک کنید زمانی که این کار را انجام دادید بر روی آن اتفاقاتی که عمیقا مایل به رخ دادن آنها هستید تمرکز کنید. شما باید بتوانید کاملا آگاهانه اتفاقات خوب را درخواست کنید. باید باور کنید که ذهن شما قدرت خارق العاده ای دارد که می تواند هر چه را که می خواهد جذب کند.

 

5.  تا می توانید باید جلوی فکر کردنتان را بگیرید

تفکر اشتباه دیگر در مورد قانون جذب این است که شما باید جلوی همه افکارتان را بگیرید. زیرا فکر کردن می تواند با خود افکار منفی را نیز بیاورد، پس بهتر است به طور کلی افکارتان را همواره کنترل کنید. این رویه تا حدودی درست است اما باعث می شود تا همیشه نگران افکارتان باشید و این خود تبدیل به یک دغدغه و استرس برای شما می شود.

اما به شما می گوییم دلیلی بر اینکه حتما باید تمام افکارتان را کنترل کنید وجود ندارد زیرا تمامی فکرهایی که از ذهن ما می گذرند لزوما قدرتمند نبوده و تاثیر چندانی ندارند. افکار تا زمانی که به باور تبدیل نگردند قدرت زیادی ندارند. فقط باید جلوی تکرار شدن آن ها را بگیرید و نه اینکه با چند بار فکر کردن به چیزی گمان کنید که روی شما تاثیر داشته است. پس لزوما تکرار یک فکر منجر به وقوع آن نمی شود بلکه آن چیزی که باعث به وقوع پیوستن آن می شود انرژی و ارتعاشی است که در آن نهفته است.

does law of attraction really works

6. قانون جذب باعث خودخواه شدن افراد می شود

یک تفکر غلط در مورد قانون جذب این است که باعث می شود تا افراد تنها بر خود و افکار و احساساتشان متمرکز  شوند و فقط به فکر خواسته های خودشان باشند و به دیگران اهمیت ندهند. حقیقت این است که تا حدودی قانون جذب خودخواه بودن را آموزش می دهد. اما باید بدانید که بین زیر پا گذاشتن دیگران برای رسیدن به اهداف خود و تلاش برای رسیدن به خواسته ها تفاوت بزرگی وجود دارد. این درست نیست که شما به خاطر دیگران خودتان را نادیده بگیرید و از خواسته هایتان دست بکشید. زمانی که به  فکر خودمان باشیم و به خواسته هایمان برسیم آن وقت می توانید به دیگران نیز کمک کنیم. در واقع با رشد خودمان به رشد دیگران نیز کمک کرده ایم.

امروزه با پیشرفت روز افزون جوامع انسانی تعداد راهکار ها و راه حل هایی که برای حل یک مسئله ارائه می شوند بسیار زیاد است. هر کدام از این راه حل را نتیجه منحصر به فردی را بدنبال دارند. ممکن است به موفقیت منتهی شوند، ممکن است شکست را به همراه داشته باشند. یکی از این مسائل مهم که در حال حاضر هزاران راه برای حل آن توسط افراد گوناگونی ارائه شده است، مسئله رسیدن به خواسته ها و اهداف است. ما آکادمی بازار تحقیقاتی انجام داده ایم تا مطمئن ترین راه ها را برای رسیدن به اهدافتان به شما معرفی کنیم. برای دستیابی به اهدافتان شما نیاز دارید که افکار و ذهن خود را در وضعیت مثبتی نگه دارید و به عبارتی آنها را به کنترل خود درآورید. در آکادمی بازار ما رازهایی را در اختیار شما قرار می دهیم تا دیگر مجبور نباشید راهی را که بارها توسط افراد مختلف طی شده دوباره تجربه کنید و وقت و انرژی تان تلف شود. تمامی تجربه های خود را در این باره در محصول «معجزه قدرت ذهن» گردآوری کرده ایم. برای آشنایی با این محصول می توانید بر رویس لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیر حضوری «معجزه قدرت ذهن»

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments