تکنیک های فروش موفق

دوره تکنیک های فروش موفق

در این دوره فروش موفق به فروشندگان آموزش داده می شود که چگونه با كسب مهارت های فروش و بازاریابی ، توسعه تفکر فروش و برنامه ريزي موثر فروش ، شیوه های اجرای یک برنامه فروش ، روانشناسي مشتريان ، آشنايي با ارتباطات حرفه اي و شیوه های ترغیب ، اقناع و دریافت سفارش از مشتریان به عملکرد بالا و فروش مورد دلخواه دست یابند.

معرفی دوره فروش موفق

تا حالا ارزیابی کرده اید چند درصد از فروشندگان کسب و کار شما ، آموزش دیده اند؟

بسیاری از فروشندگان بطور سنتی در حال فروش هستند، ولی ممکن است از مهارت های لازم جهت انجام حرفه ای این کار برخوردار نباشند . آموزش باید موجب افزایش مهارت های کلیدی شود، مهارت هایی چون گوش سپردن به مخاطب ، از این که مشتری واقعاً چه چیز می خواهد ، همچنین هنر پرسیدن سؤالات مناسب ، روش ارائه محصول به مشتری، تکنیک های مختلف فروش ، نحوه بیان ، پاسخ به ابهامات ، روش های اتمام فروش و ارائه خدمات پس از فروش مناسب .

دستاوردهای دوره فروش موفق

فروش موفق و موثر را تجربه کنید

در این دوره با تمرکز بر روش های علمی و کاملا کاربردی از تجربه آموزش حداقل15000 فروشنده و تیم های فروش در شرکتهای متعدد با ارائه تکنیک های موثر به فروشندگان آموزش داده می شود چطور روش هایی متفاوت و اثرگذار در فرایند فروش را پیاده نمایند تا بتوانند به فروش بالایی دست پیدا کنند.

در این دوره فروش موفق با تکیه بر تجربه کار با تیم های فروش 120 شرکت و سازمان در سراسر کشور و تمرکز بر روش های علمی و کاملا کاربردی ، به فروشندگان آموزش داده می شود چطور علاوه بر یادگیری روش های فروش بر منش های خود در هنگام فروش توجه کنند ( چرا که 80% فروش یک فروشنده به شخصیت او بستگی دارد) وبا استفاده از این روش ها به فروش های بالا دست پیدا کنند .

سرفصل‌های آموزشی دوره فروش موفق

مخاطبین دوره

این دوره مناسب چه افرادی است؟

این دوره مناسب چه افرادی نیست؟

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
وحید زمانی نوری
سمیه باقری دولت آبادی
عباس سورانی
محمدرضا مهدی آرانی

آموزش بیش از 20,000 فروشنده

تجربه کار با 120 برند برتر

پرورش 10,000 ویزیتور

آموزش 7,000 نماینده فروش

مدرس دوره

دکتر محمدی

استاد احمد محمدی سخنران، مدرس و مشاور کسب و کار

سوابق کاری

پادکست نقش آمیگدالا در فروش

استاد احمد محمدی

مدرس، محقق و مشاور کسب و کار

سوالات متداول

  • صاحبان کسب و کار و مدیران فروش
  • فروشندگان و ویزیتورها
  • شاغلین صنوف مختلف
  • افرادی که می خواهند یک فروشنده حرفه ای شوند

برای شرکت ها و سازمان ها به صورت حضور در مجموعه آنها و یا بصورت آنلاین و وبینار برگزار می گردد.

جهت اطلاع از شرایط برگزاری دوره می توانید با استفاده از شماره تلفن های ذکر شده در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید.

خیر، در این دوره تمامی مهارت هایی که تیم شما لازم دارد تا از یک فروشنده معمولی به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شود، در دوره،  آموزش داده می شود

با توجه به کارگاهی بودن روش ها تدریس مدرس و ارائه راه کارهای موثر، به شرط انجام کارگاه ها و توصیه های مدرس، موفقیت شما تضمین می شود.

قطعا سرمایه گذاری بر روی آموزش مهارتهای فروشندگان می تواند در مدت زمان کوتاه، چندین برابر سودآوری برای شرکت به همراه داشته باشد و همواره پرورش نیروی انسانی ماهر ارزانتر از استخدام و جذب نیروی ماهر می باشد .

در این دوره علاوه بر استفاده از مباحث علمی روز از متد های جذاب آموزشی مانند: نمایش فیلم، برگزاری کارگاه های عملی، تکنیک های داستان سرایی، پرسش و پاسخ های تعاملی استفاده می گردد.

با سرمایه گذاری در این دوره ، براحتی در کمتر از 3 ماه چندین برابر درآمد خود را افزایش داده و به فرصتهای عالی شغلی و موفقیت در کسب و کار خواهید رسید .

مشاوره و راهنمایی

جهت مشاوره و راهنمایی لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس حاصل نمایند.

تماس با ما