مبنای ثروت آفرینی در اقتصاد امروز، دانش و مهارت است. آینده از انقلابی خبر می‌دهد که نیروی محرکه شرکتها از اندیشه‌های کارکنان سرچشمه می‌گیرد. در فضای پرشتاب و سرشار از تحول و رقابت دنیای امروز، آنچه که منجر به کسب مزیت رقابتی می‌گردد، نیروی انسانی آموزش دیده ، با کیفیت و پویاست. طبق آمار رسمی در سال 1982 سازمانهای برتر دنیا مالک 62 % دارایی مشهود و 38 % دارایی نامشهود بودند. اما در سال 2000 این نسبت 15 % دارایی مشهود و 85% دارایی نامشهود شده است ! شرکتهایی که میلیاردها تومان خرج سرمایه گذاری در ساختمانها ، انبارها و دارایی ثابت می کنند ولی تیم فروش و فروشندگان آنها  آموزش کمی دیده اند ، غافل از  اینکه  بیشترین آسیبها از همین رهگذر به شرکتها خواهد خورد. فروشندگان چنین شرکتهایی از محل عدم آگاهی از دانش روز بازاریابی ، فرصت بی شمار کسب درآمد را از دست می دهند. شرکتهای هوشمند 3% از سودشان را  صرف ارتقای دانش ، مهارت و شایستگی حرفه ای کارکنانشان می کنند .

برنامه ریزی شغلی و زندگی

فقط 3 % افراد دنیا اهداف مکتوب دارند و عموما بیشتر منابع دنیا هم اختصاص به افراد هدفمند دارد ، اگر خواهان موفقیت هستیم باید در تدوین هدفگذاری و برنامه ریزی آموزش ببینیم ، این موضوع باعث می شود در زمان، انرژی و هزینه های ما صرفه جویی شود، این امر دستیابی به هدف را ممکن می سازد و ما را جز افراد موفق و برخوردار از درآمد بالا ، شغل دلخواه  و زندگی و خانواده ایده آل می کند  .

خلق برند شخصی

برند چیزی است که در فضاهای مجازی خود منتشر می کنید. برند، لحن کلام یا نحوه برخوردیست که در ارتباط با بقیه افراد دارید. برند، چیزی است که می گویید ، انجام می دهید و رفتار می کنید. در واقع برند شدن تخصص است و دانش خودش را می خواهد .هر چقدر زودتر بتوانید اهمیت تبدیل شدن به یک برند شخصی و نیاز به الهام بخشی واقعی و برقراری ارتباط با مخاطبان خود را بدانید، زودتر نتیجه آن را می بینید.

اعتماد به نفس

اعتماد‌ به‌ نفس از جمله مواردی است که می‌تواند به یکی از خصوصیات ممتاز هر فرد تبدیل شود.  زمانی که میزان اعتماد به نفس در حد سالم و طبیعی باشد، فرد حس خوبی دارد و خود را مستحق احترام می داند، اما برعکس، وقتی که فرد اعتماد به نفس پایینی دارد، ارزش کم و ناچیزی برای نظرات و عقایدش قائل می شود. چنین افرادی همیشه نگران هستند به اندازه کافی در نگاه اطرافیان خوب و مورد قبول نباشند.

بهره وری شگفت انگیز

قدرت مدیریت زمان این است که می‌تواند میزان بهره‌وری شما را افزایش داده و به شما اجازه ‌دهد که کارهای بیشتری را در زمانهای کمتر به انجام سانید. در صورتی که با تکنیکی های مدیریت زمان آشنا باشید می توانید زمان خلق کنید و بطور اعجاب انگیزی نسبت به بقیه پیشرفت نمایید و  با تمرکز و دقت بالاتر ، بدون خطا کارهای خود را دنبال نموده و در ضمن زمان‌ آزاد بیشتری برای استراحت و لذت بردن از زندگی داشته باشید .

چگونه ذهن قدرتمند داشته باشیم

متاسفانه اکثر افراد، هرگز روش مدیریت ذهن خود را یاد نگرفته اند و ذهنشان بدون مدیریت کار می کند ، اکثر ما این باور غلط را داریم که هوش، ذکاوت،خلاقیت یا استعداد لازم را نداشته و به همین دلیل نمیتوانیم موفق و ثروتمند شویم.اگر با ساختار مغز آشنا شوید قطعاً روی خودتان حساب بیشتری باز می‌کنید و متوجه می‌شوید که چه منابع قدرتمندی دارید ، این یعنی هیچ چیزی وجود ندارد که ذهن انسان نتواند به آن دست پیدا کند!

افرادی که پرتلاش هستند یا بهتر از دیگران کار می‌کنند، همواره موفق تر نیستند و توجه‌ بقیه افراد را به خود جلب نمی‌کنند. مهم‌ترین موضوع این است که چگونه افکار و ایده‌هایتان را به دیگران ارائه کنید و آنها را متقاعد کنید؟ مهارت‌های ارتباطی به شما کمک می کند تا تاثیرگذاری قدرتمندی داشته باشید و با افراد بیشتری در جامعه ارتباطات بگیرید. این مهارت بیشتر از یادگیری یک تخصص ،یک زبان خارجی یا هر مهارت کاری دیگر است. یک شخص با ارتباطات موثرتردر جایگاه و فرصتهای شغلی بهتری نسبت به هم رده‌های خود قرار می‌گیرد.
ارتباط موثر با سایرین از مهم‌ترین مهارت‌های زندگی است؛ چراکه بهبود آن در تمامی حوزه های شغلی، خانوادگی و اجتماعی کمک خواهد کرد. با این حساب شاهد حال خوب و پیشرفت در زندگی خواهید بود. ارتباط موثر ترکیبی از مهارت‌های مختلف از جمله ارتباط غیرکلامی (زبان بدن) ، فن بیان ، فنون مذاکره و آداب معاشرت است.

لیست مشتریان آکادمی بازار

دوره های آموزشی آکادمی بازار

جهت مشاهده اطلاعات تمام دوره های آموزشی بر روی لینک زیر کلیک نمائید تا تقویم آموزشی آکادمی بازار را دانلود و مشاهده فرمائید

دانلود تقویم آموزشی دوره های آکادمی بازار