زبان بدن و آداب معاشرت

دوره زبان بدن و آداب معاشرت

ارتقاء توانمندي هاي کارکنان ، فروشندگان و کلیه افراد با روش هاي ارتباطات بدون کلام ، فهم زبان بدن در زندگی و شغل ، تکنیک های زبان بدن مناسب در فروش و فروشندگی ، چگونگی ترجمه و فهم زبان بدن مشتریان و آشنایی با مهارتهای ضروری آداب و معاشرت اجتماعی و شغلی که باعث افزایش موفقیت در حوزه های مختلف شغلی ، زندگی و اجتماعی می شود.

معرفی دوره زبان بدن

آیا می دانید مشتریان در کمتر از 1 ثانیه و حداکثر تا 3 ثانیه نسبت به فروشنده احساس خوب یا بد پیدا می کنند ؟
آیا می دانید 80% فروش یک فروشنده به رفتار ، زبان بدن ، آداب معاشرت در هنگام فروش و درکل به شخصیت فروش او بستگی دارد ؟

همه افراد در هنگام صحبت با شما مجموعه ای از احساسات و تمایلات را با خود به همراه دارند که با کمی دقت در حالات چشم ، دست و یا پاها ، نحوه نشستن و یا ایستادن و یا … می توان به این احساسات پی برد ، این رفتار غالبا به صورت ناخود آگاه در افراد به وجود می آید و شخص از وجود آنها مطلع نیست ، شما می توانید به سادگی از حالت احساسی آن لحظه فرد مقابلتان با خبر شوید .

دستاوردهای دوره زبان بدن

زبان بدن و آداب معاشرت صحیح

در این دوره با تمرکز بر روش های علمی و کاملا کاربردی از تجربه آموزش هزاران دانش پذیر و کارکنان و فروشندگان در شرکتهای متعدد و با ارائه تکنیک های موثر به افراد آموزش داده می شود چطور با یادگیری تکنیک های حرفه ای زبان بدن و آداب معاشرت به شخصیتی متمایز و قابل اعتماد در فروش و فردی موفق در جامعه تبدیل شد .

در این دوره با تکیه بر تجربه کار با تیم های فروش 110 شرکت و سازمان در سراسر کشور و تمرکز بر روش های علمی و کاملا کاربردی به افراد و فروشندگان آموزش داده می شود چطور علاوه بر یادگیری تکنیک های زبان بدن و آداب معاشرت بر منش های خود در هنگام فروش توجه کنند ، چرا که 80% فروش یک فروشنده به شخصیت((Personality او وابسته است.

سرفصل‌های آموزشی دوره زبان بدن

مخاطبین دوره

این دوره مناسب چه افرادی است؟

این دوره مناسب چه افرادی نیست؟

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
فخرالسادات حسینی
مرضیه رئیس زاده
خانم سیدی نژاد
عباس سورانی

آموزش بیش از 20,000 فروشنده

تجربه کار با 110 برند برتر

پرورش 10,000 ویزیتور

آموزش 7,000 نماینده فروش

مدرس دوره

دکتر محمدی

استاد احمد محمدی سخنران، مدرس و مشاور کسب و کار

سوابق کاری

پادکست فکرانه - زبان بدن

استاد احمد محمدی

مدرس، محقق و مشاور کسب و کار

سوالات متداول

  • صاحبان کسب و کار و مدیران فروش
  • فروشندگان و ویزیتورها
  • شاغلین صنوف مختلف
  • افرادی که می خواهند یک فروشنده حرفه ای شوند

برای شرکت ها و سازمان ها به صورت حضور در مجموعه آنها و یا بصورت آنلاین و وبینار برگزار می گردد.

جهت اطلاع از شرایط برگزاری دوره می توانید با استفاده از شماره تلفن های ذکر شده در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید.

خیر، در این دوره تمامی مهارت هایی که تیم شما لازم دارد تا از یک فروشنده معمولی به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شود، در دوره،  آموزش داده می شود

با توجه به کارگاهی بودن روش ها تدریس مدرس و ارائه راه کارهای موثر، به شرط انجام کارگاه ها و توصیه های مدرس، موفقیت شما تضمین می شود.

قطعا سرمایه گذاری بر روی آموزش مهارتهای فروشندگان می تواند در مدت زمان کوتاه، چندین برابر سودآوری برای شرکت به همراه داشته باشد و همواره پرورش نیروی انسانی ماهر ارزانتر از استخدام و جذب نیروی ماهر می باشد .

در این دوره علاوه بر استفاده از مباحث علمی روز از متد های جذاب آموزشی مانند: نمایش فیلم، برگزاری کارگاه های عملی، تکنیک های داستان سرایی، پرسش و پاسخ های تعاملی استفاده می گردد.

با سرمایه گذاری در این دوره ، براحتی در کمتر از 3 ماه چندین برابر درآمد خود را افزایش داده و به فرصتهای عالی شغلی و موفقیت در کسب و کار خواهید رسید .

مشاوره و راهنمایی

برای رزرو دوره و پیش ثبت نام فرم ذیل را تکمیل نمایید، بزودی کارشناسان آکادمی بازار با شما تماس خواهند گرفت.

تماس با ما