اصول و فنون مذاکره موفق

دوره اصول و فنون مذاکره موفق

مذاکره اثر بخش و اصولي جهت افزایش موفقیت در مذاکرات و ارتباطات تجاری و شغلی ، ایجاد رابطه اصولی و دراز مدت با طرف های مقابل درمذاکره ، شناخت دامهای مذاکراتی و … که در نهایت منجر به موفقیت در حوزه های مختلف شغلی ، زندگی و اجتماعی می شود .

معرفی دوره اصول و فنون مذاکره

آیا می دانید 75% زمان افراد و فروشندگان در طول روز صرف مذاکره می شود و آموزش فنون مذاکره می تواند بر روی فرایند فروش تاثیری عمیق بگذارد ؟
آیا می دانید سخت ترین مرحله فروش ، نهایی کردن یا Closing می باشد که با آموزش اصول و فنون مذاکره  درست براحتی اتفاق می افتد ؟

اهمیت اصول و فنون مذاکره و آموزش مذاکره بر کسی پوشیده نیست، 75% زمان روزانه ما صرف مذاکره می شود ، اگرمی‌خواهیم هر مذاکره ایی را به یک مذاکره موفق تبدیل کنیم باید با اصول و تکنیک‌های آن آشنا شویم؛ بیشتر افراد حرفه ای به اهمیت مذاکره در زندگی کاملا واقفند، زیرا بخش اعظم موفقیتشان از رهگذر ارتباط و مذاکره خوب آنها با سایرین بوده است. موفقیت در شغل ، درآمد مالی و ارتباطات با کیفیت با اطرافیان متأثر از توانایی افراد در هنر و فن مذاکره است.

آموزش اصول و فنون مذاکره فروش می تواند اعتماد مشتریان را جلب نماید و بسیاری از مذاکرات اولیه با مشتریان را به فروش نهایی((Closing ختم نماید ، این موضوع تاثیر زیادی بر روی کاهش مراحل فروش داشته و فروش و سود کسب و کار بشدت بالا می برد .

دستاوردهای دوره

قانع کنید تا برنده باشید

در این دوره اصول و فنون مذاکره با تمرکز بر روش های علمی و کاملا کاربردی در وبینار اصول و فنون مذاکره از تجربه آموزش هزاران دانش پذیر و کارکنان و فروشندگان در شرکتهای متعدد و با ارائه تکنیک های موثر به افراد آموزش داده می شود چطور با یادگیری تکنیک های مذاکره اثر بخش و روش های حرفه ای اقناع در مخاطبان به شخصیتی متمایز و فردی موفق در جامعه تبدیل شد .

در این دوره اصول و فنون مذاکره با تکیه بر تجربه کار با تیم های فروش 110 شرکت و سازمان در سراسر کشور و تمرکز بر روش های علمی و کاملا کاربردی به افراد و فروشندگان آموزش داده می شود چطور علاوه بر یادگیری تکنیک های مذاکره تاثیرگذار در هنگام فروش ، به روش های حرفه ای اعتماد سازی در مخاطبان (مشتریان) توجه نمایند به نحوی که در حوزه های شغلی و فروش موفق شوند .

سرفصل های دوره اصول و فنون مذاکره

مخاطبین دوره

این دوره مناسب چه افرادی است؟

این دوره مناسب چه افرادی نیست؟

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
مرضیه رئیس زاده
خانم باقری
عباس سورانی
فخرالسادات حسینی

آموزش بیش از 20,000 فروشنده

تجربه کار با 120 برند برتر

پرورش 10,000 ویزیتور

آموزش 7,000 نماینده فروش

مدرس دوره

دکتر محمدی

استاد احمد محمدی سخنران، مدرس و مشاور کسب و کار

سوابق کاری

پادکست فکرانه - مذاکره

استاد احمد محمدی

مدرس، محقق و مشاور کسب و کار

سوالات متداول

  • صاحبان کسب و کار و مدیران فروش
  • فروشندگان و ویزیتورها
  • شاغلین صنوف مختلف
  • افرادی که می خواهند یک فروشنده حرفه ای شوند

اصول مذاکره برای شرکت ها و سازمان ها به صورت حضور در مجموعه آنها و یا بصورت آنلاین و وبینار برگزار می گردد.

جهت اطلاع از شرایط برگزاری دوره مذاکره می توانید با استفاده از شماره تلفن های ذکر شده در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید.

خیر، در دوره اصول و فنون مذاکره در کسب و کار تمامی مهارت هایی که تیم شما لازم دارد تا از یک فروشنده معمولی به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شود، در دوره،  آموزش داده می شود

با توجه به کارگاهی بودن روش ها تدریس مدرس در کلاس اصول و فنون مذاکره و ارائه راه کارهای موثر، به شرط انجام کارگاه ها و توصیه های مدرس، موفقیت شما تضمین می شود.

قطعا سرمایه گذاری بر روی آموزش مهارتهای فروشندگان می تواند در مدت زمان کوتاه، چندین برابر سودآوری برای شرکت به همراه داشته باشد و همواره پرورش نیروی انسانی ماهر با دوره های اصول و فنون مذاکره ارزانتر از استخدام و جذب نیروی ماهر می باشد .

در این دوره علاوه بر استفاده از مباحث علمی روز از متد های جذاب آموزشی مانند: نمایش فیلم، برگزاری کارگاه های عملی، تکنیک های داستان سرایی، پرسش و پاسخ های تعاملی استفاده می گردد.

با سرمایه گذاری در این دوره ، براحتی در کمتر از 3 ماه چندین برابر درآمد خود را افزایش داده و به فرصتهای عالی شغلی و موفقیت در کسب و کار خواهید رسید .

مشاوره و راهنمایی

جهت مشاوره و راهنمایی لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس حاصل نمایند.

تماس با ما