مقالاتموفقیت / انگیزشی

10 روشی که قانون جذب می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند

  1.  به هر چیزی که فکر می کنید آن را جذب می کنید

کسی که همواره به چیزهای منفی فکر می کند همیشه منفی ها را جذب خواهد کرد و کسی که در مورد موارد مثبت فکر و صحبت کند در رفاه و آسایش خواهد بود. شما اتفاقات مثبت و منفی را تماما بر اساس طرز تفکراتتان جذب می کنید. کافی است تا دست از تمرکز بر روی موارد منفی بردارید و تفکرتان را تغییر دهید. واگویه های منفی ذهن خود را  خاموش کنید و به جای آنها با خود جملات تاکیدی مثبت را تکرار کنید.

  1. حتی اگر چیزی را در زندگی تان نمی خواهید با فکر به آن، جذبش می کنید

 

law attraction techniques

گاهی اوقات مدام اتفاقاتی که دوستشان ندارید در زندگی تان رخ می دهند و یا به قول معروف از “هر چیزی که بدم می آید سرم می آید” برایتان اتفاق می افتد. این به این دلیل است که شما از این اتفااقات برای خود دغدغه درست کرده اید و ناخودآگاه به انها فکر می کنید. همین باعث می شود تمرکز ذهنی تان بر روی این مسائل باشد. پس بهتر است افکار خود را از روی این مسائل بردارید و به جای آن مثبت اندیشی را یاد بگیرید.

  1. گاهی اوقات بهتر است به ندای قلبتان اعتماد کنید

گاهی اوقات بهتر است زمانی که بر سر دوراهی قرار گرفته اید اجازه دهید قلبتان شما را هدایت کند. گاهی اوقات بهتر است منطق را کنار گذاشته و طبق غریزه تان عمل کنید تا نتایج بهتری بگیرید.

  1. با داشتن تفکر مثبت اتفاقات خوب با سرعت بیشتری به سمت شما می آیند.

خواسته های خود را دقیقا مشخص کنید و با ذکر جزئیات به آنها شکل واقعی بدهید. برای مثال اگر می خواهید خودرو مورد علاقه تان را جذب کنید، یک قلم و کاغذ برداشته و تک تک جزئیات آن را اعم از مدل، رنگ، تیپ و …مشخص کرده و بنویسید.

  1. به وقایع آنگونه که دوست دارید بنگرید نه آنگونه که اتفاق می افتند

 

law attraction techniques

این یک تکنیک ارزشمند است که اغلب افراد موفق از آن استفاده می کنند و آن چیزی نیست جز تصویرسازی ذهنی آن هم در حالت کاملا مثبت. بدین منظور که برای دستیابی به هدفتان باید از ذکر ذهنی دشواری های آن بپرهیزید و خود را در حالتی تصور کنید که به آن دست یافته اید. فی الواقع باید تمام تمرکز خود را بر روی این بگذارید که دوست دارید چه اتفاقاتی برایتان رخخ دهد.

  1. فرکانس ذهنی خود را بر روی امواج مثبت و قدرتمند بگذارید

هر روز به مدت 15 دقیقه بنشینید و به طور کاملا جدی در مورد هر آنچه از زندگی می خواهید، رویاها، اهداف و …فکر کنید. این عمل باعث می شود تا شانس شم برای رسیدن به آنها بیشتر شود.

  1. به اندازه تک تک افراد شانس برای رسیدن به موفقیت وجود دارد

هرگز فکر نکنید که موفقیت فقط نصیب افراد خاصی می شود. محدودیتی در رسیدن به موفقیت برای افراد در هیچ کجای دنیا وجود ندارد.

  1. هرگز هرگز هرگز ناامید نشوید

باید یاد بگیرید که امید داشتن و امیدوار بودن در شرایط سخت هنر انسان های بزرگ و موفق است. غرق شدن در ناامیدی آسانترین کاری است که می توانید انجام دهید. هیچگاه فریب روزهای بد را نخورید. مطمئن باشید که هیچ دوران سختی تا ابد نیست و روزهای خوب هم فرا خواهند رسید.

  1. از اخبار منفی اجتناب کنید

law attraction techniques

دیدن اخبار، خواندن صفحات حوادث روزنامه ها، پیگیری اخبار ناراحت کننده در شبکه های اجتماعی و … تنها شما را در فاز غم و اندوه قرار می دهند. تا می توانید از این موارد اجتناب کنید و ذهنتان را با افکار و خبرهای ناراحت کننده مسموم نسازید.

  1. روابط تان را با دیگران بهبود بخشید

آیا زمان زیادی است که با رفیق قدیمی خود قهر کرده اید و سراغی از یکدیگر نمی گیرید؟ آیا با شریک کاری خود دچار اختلاف هستید و از یکدیگر دلخورید؟ آیا می دانید این اتفاقات باعث می شود تا ذهن آرامی نداشته باشید و همواره به فکر تلافی و انتقام باشید. بهتر است با حل نکردن این مسائل برای خود دغدغه ذهنی ایجاد می کنید و باعث می شوید تا ذهنتان در فرکانس منفی قرار بگیرد. بهتر است تا از طرق مختلف سعی کنید این اختلافات را که گاها می توانند بی دلیل نیز باشند حل کنید.

ذهن انسان بسیسار قدرتمند است. ذهن مانند یک اسب وحشی است. رام کردن آن کار بسیار سختی است اما اگر موفق شوید این اسب وحشی آنقدر تیزرو و چابک است که می تواند قله های موفقیت را فتح کند. اگر ذهنتان را با عملکردتان هماهنگ کنید موفقیت های بزرگی در پیش روی شماست. اگر بدنبال راهکار هایی برای عملی کردن این کار هستید دیگر نگران نباشید! در آکادمی بازار ما این رازها را در اختیار شما قرار می دهیم تا دیگر مجبور نباشید راهی را که بارها توسط افراد مختلف طی شده دوباره تجربه کنید و وقت و انرژی تان تلف شود. تمامی تجربه های خود را در این باره در محصول «معجزه قدرت ذهن» گردآوری کرده ایم. برای آشنایی با این محصول می توانید بر رویس لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیر حضوری «معجزه قدرت ذهن»

 

مطالب مرتبط

مشاوره توسعه فردی گامی برای تجلی شخصیت
تأثیرگذاری اولیه (سخنرانی آسانسوری) دکتر تاد دووت را از دست ندهید
با دوره آموزشی غیرحضوری «معجزه ذهن قدرتمند» تغییرات اساسی ایجاد کنید
فیلم آموزشی «خلق زندگی شگفت انگیز» را از دست ندهید
«ساختن اعتماد به نفس» اثری عالی از محصولات انگیزشی آکادمی بازار
چطور در یک روز کار بیشتری انجام دهید از نگاه زیگ زیگلار
در این سمینار می‌آموزید چطور به موفقیت برسید
برنامه‌ریزی شغلی و زندگی از شما فرد دیگری می‌سازد
ده نکته کلیدی برای مدیران در کارگروهی و تیم سازی
هفت گام موثر برای برنامه‌ریزی شغلی و زندگی به‌صورت موثر و کاربردی
دوره «برنامه‌ریزی شغلی و زندگی» یا «Life Planning» با حضور دکتر احمد محمدی برگزار شد
هفت تکنیک‌ ساده برای افزایش اعتماد به نفس را بیاموزید
قبل از حضور در سمینار موفقیت، این کتاب‌ها را بخوانید
از آخرین دفعه‌ای که در محیطی مثبت حضور داشتید، چقدر می‌گذرد؟

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن