مقالاتموفقیت / انگیزشی

ناگفته‌هایی از قانون جذب که باید بدانید

نحوه استفاده از قانون جذب یکی از چالش های این روش است اگر به درستی مفاهیم آن را درک نکرده و به طرز صحیحی انجامشان ندهید ممکن است نتیجه دلخواه را نگرفته، رفته رفته  از آن زده شده و در صدد انکار آن برآیید. پس بهتر است ابتدا به درستی با نکات ظریف و مهم آن آشنا شوید. در این مطلب می خواهیم به 4 نکته مهم درباره قانون جذب اشاره کنیم که کسی آنها را به شما نخواهد گفت با ما همراه باشید.

۱. قانون جذب همواره در زندگی ما جاری است

یکی از اشتباهات رایج که در مورد قانون جذب رخ می دهد این است که افراد فکر می کنند که قانون جذب تنها زمانی برایشان بکار می افتد که از آن مستقیما استفاده کنند. افراد فکر می کنند تا زمانی که به سراغ این قانون نرفته اند شامل حالشان نمی شود. اما این تصور اشتباه است. قانون جذب دائما در زندگی ما در جریان است. در واقع هر چیزی که بیشترین تمرکز خود را بر روی آن دارید برایتان اتفاق می افتد. تفاوتی ندارد که این مورد چه چیزی باشد خواه منفی خواه مثبت شما در حال جذب آن به زندگی خود هستید. پس بنابراین بهتر است سعی کنید ذهن خود را در فاز مثبت نگه دارید تا موارد مثبت را جذب کنید حتی زمانی که عملا قصد جذب کردن چیزی را ندارید.

۲. امکان دارد بعضی اوقات موارد منفی را جذب کنید

untold facts about attraction law

گاهی اقات پیش می آید که در استفاده از قانون جذب موارد منفی که مورد دلخواهتان نیست را جذب کنید. این به این دلیل است که شما فرد منفی نگری هستید و به مسائل به دید منفی نگاه می کنید. همین باعث می شود تا بسیاری از چیزها را اشتباها جذب کنید. اضطراب و نگرانی دائمی باعث می شود نتوانید موارد دلخواهتان را جذب کنید. مرور دائمی شکست ها و تلخکامی های گذشته یکی از مواردی است که به این مورد دامن می زند و باعث می شود تا چیزی را جذب کنید که 180 درجه با چیزی که می خواستید فرق کند. این یکی از مواردی است که باید در استفاده از قانون جذب مد نظر قرار دهید تا نتیجه عکس نگیرید.

3. بخواهید و سپس رها کنید

اصرار و تاکید داشتن بر روی موضوعی باعث می شود تا گاهی اوقات چیزی را در زمان اشتباه جذب کنید و یا به کل مورد کاملا اشتباهی را جذب کنید. به همین دلیل شما باید بیاموزید که چیزی را که می خواهید باید ابتدا رها کنید و ثابت کنید که بدون وجود آن در زندگی نیز می توانید فردی موفق و شاد باشید. اجازه دهید تا کائنات آنچه را که میخواهید در زمان مناسبش به شما بدهد.

5. همه چیز در زمان مناسبش اتفاق می افتد

untold facts about attraction law

بر خلاف تصور بعضی ها که گمان می کنند قانون جذب مانند سحر و جادو عمل کرده و اهداف و آرزو ها به صورت ناگهانی برای افراد ظاهر می شوند باید بگوئیم که اینطور نیست در قانون جذب هر چیزی در زمان مناسبش اتفاق خواهد افتاد و ممکن است این امر مدت نامعلومی طول بکشد. پس بهتر است به جای تمرکز بر زمان رخداد واقعه ای وقتمان را صرف یادگیری تکنیک های این قانون کنیم تا بتوانیم جذب های بهتر و بیشتری داشته باشیم. برای مثال می توانید از تکنیک های ذهنی مثبت اندیشی، مدیتیشن و جملات تاکیدی مثبت که یکی از مهمترین ها تکنیک ها در قانون جذب است استفاده کنید.

 

دستیابی به آرزوها، اهداف و رویاها هم مانند بسیاری از کارهای دیگر رمز و رازی دارد. اگر این رازها را ندانید، باید انقدر راه های مختلف را امتحان و تجربه نمایید تا به نتیجه برسید، پس از آن دو حالت اتفاق می افتد یک اینکه پس از صرف زمان و انرژی زیادی این فنون را خودتان کشف خواهید کرد و دوم اینکه علیرغم سعی و کوشش فراوان به هیچ نتیجه ای نرسیده و با شکست روبرو خواهید شد. قانون جذب هم یکی از این رازها است که شما را در کمترین زمان ممکن به هدفتان می رساند. اما این قانون مستقیما با افکار و نحوه نگرش شما در ارتباط است. برای استفاده از قانون جذب شما نیاز دارید که افکار و ذهن خود را در وضعیت مثبتی نگه دارید و به عبارتی آنها را به کنترل خود درآورید. در آکادمی بازار ما این رازها را در اختیار شما قرار می دهیم تا دیگر مجبور نباشید راهی را که بارها توسط افراد مختلف طی شده دوباره تجربه کنید و وقت و انرژی تان تلف شود. تمامی تجربه های خود را در این باره در محصول «معجزه قدرت ذهن» گردآوری کرده ایم. برای آشنایی با این محصول می توانید بر رویس لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیر حضوری «معجزه قدرت ذهن»

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن