ویدئو هاویدئوهای مستند

مستند زندگی رپر معروف سنگال – Didier Awadi

دیدیر آوادی (Didier Awadi) رپر سنگالی، یکی از پیشگامان پیشروی هیپ هاپ از فرانکوفون (Francophone) آفریقای غربی است. او در سال 1969 در پایتخت سنگال یعنی داکار، متولد شد. والدین او معلم مقطع ابتدایی بودند و همچنین پدر بنویایی دیدیر آوادی (Didier Awadi) موسیقیدان بااستعدادی بود که معمولاً در خانه و کلیسا ساز بادی می زد. دیدیر آوادی (Didier Awadi) به موسیقی پدرش علاقه داشت؛ ولی در دهه 80 میلادی وارد زمینه ای متفاوت یعنی رپ شد. دیدیر آوادی (Didier Awadi) در آغاز، تحت تأثیر پدر خوانده هیپ هاپ آمریکا، افریکا بامباتا؛ رپر فرانسوی سیدنی؛ و پیشگامان رپ Ivory Coast ، بریکرهای شهر ابیدژن قرار گرفت و خیلی زود خود نمایش های برک دنس و اسمورف را در دبیرستان محلی خود ترتیب داد.

دیدیر آوادی قبل از شهرت به عنوان تکنواز، به همراه داگ تی «روح سیاه مثبت» را تأسیس نمود. وی به سرتاسر جهان مسافرت و به محبوبیت جهانی Hip Hop Galsen کمک کرد. او و داگ تی نامی برای خودشان در عرصه بین المللی در دهه 1990 رقم زدند. دیدیر آوادی (Didier Awadi) به عنوان تکنواز، همراه با کارکنانش در PBS Radical کار می کند. او به واسطه نامش، در تشکیلات بخش موزیک سنگال، استودیو ضبط، فضای تمرین، استودیو سانکارا شرکت دارد.

مستند زندگی خانم Yang Lan - ثروتمندترین زن چینی
بخوانید

دیدیر آوادی (Didier Awadi) به خاطر لیریک های سخت کار شده، اعتراض آمیز و آگاهانه خود، محبوب نوجوانان و جوانان قرار گرفت و ترس و امید نسل جوان امروز آفریقا را به تصویر می کشد. در واقع دیدیر آوادی (Didier Awadi) یک موزیک انقلابی و آگاهانه با پیام های مفصل و ریشه دار ارائه می دهد. انگیزه و الهامات او از گفته ی توماس سانکاراس در  انقلاب Burkinabé ، «بیایید آینده مان را از نو بسازیم » منشأ می گیرد.

ویدئوی فوق، مستندی از زندگی دیدیر آوادی (Didier Awadi) است و تمام ابعاد زندگی و مشکلات وی برای فعالیت در کشوری توسعه نیافته و عقب مانده که مردم آن همواره در جهل و بدبختی زندگی می کنند، را نمایش می دهد.

– افراد موفق چگونه فکر می کنند؟

– افراد موفق به هنگام ناامیدی به خود چه می گویند؟

 افراد موفق به هنگام رویایی با مشکلات و شکست چه رفتاری از خود  بروز می دهند؟

– چرا برخی از افراد در هر شرایطی که باشند، ناامید نمی شوند و موفق می گردند؟

برای یافتن پاسخ این سؤالات و آشنایی بیشتر با طرز تفکر و زندگی افراد موفق، می توانید در سمینار موفقیت، با تدریس استاد احمد محمدی شرکت نمایید. برای کسب اطلاعات در مورد نحوه ی ثبت نام در این سمینار و محتوای آموزشی آن، روی لینک زیر کلیک نمایید. 

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

 

قانون کمی تلاش بیشتر افراد موفق - احمد محمدی
بخوانید

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن