قانون جذب راهی برای غلبه بر افسردگی

غلبه بر افسردگی
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

متاسفانه امروزه شرایط کشور ما به گونه ای است که آمار افسردگی و بیماری های روحی در بین مردم کشور ما در حال افزایش است. طبق آخرین آمار، درصد افسردگی در میان زنان 49% ، در بین مردان 48% و مجموع 43 % ایرانیان با افسردگی دست و پنجه نرم می کنند. به همین خاطر توصیه می شود، اگر گمان می کنید که مبتلا به افسردگی هستید، حتما به یک روان شناس  قابل اطمینان مراجعه کنید و از راه درست و اصولی به مقابله با این بیماری بپردازید. اگر می خواهید در کنار راهکار ها و داروهایی که روان پزشک برای شما تجویز می کند از تکنیک های مکمل نیز بهره ببرید می توانید از تمرینات قانون جذب نیز بهره ببرید. توجه کنید که حتما روان شناس خود را در جریان بگذارید و از راهنمایی های او نیز استفاده کنید.

1. احساس گناه را از خود دور کنید

یکی از بزرگترین قدم هایی که در راه درمان خود می توانید بردارید، این است که ابتدا قبول کنید که شما برای یک بازه زمانی دچار افسردگی هستید و این بیماری حتما در طول زمان از بین می رود. نباید خود را سرزنش کنید زیرا همین سرزنش باعث جذب انرژی منفی بیشتری می شود. باید با این قضیه کنار بیایید و آن را رها کنید. نباید خود را مجبور کنید که طور دیگری احساس کنید. خیلی منطقی قبول کنید که شما در حال حاضر احساس خوشی ندارید. البته قبول کردن احساس منفیتان با پذیرفتن آن و ماندن در خانه غم و غصه بسیار متفاوت است. منظور از قبول کردن افسردگی، کنار آمدن با آن و دوری از احساس گناه و سعی در تغییر این شرایط است.

curing depression with law of attraction

2. بدانید که اعماق وجودتان در حال جذب انرژی مثبت است

همین که شما می خواهید تغییر کنید و به دنبال درمان خود هستید یک عمل مثبت است. شاید شما الان ناراحت و غمگین هستید و می پندارید که در شعور منفی غرق شده اید؛ اما در اعماق وجودتان هنوز مثبت اندیشی موج می زند؛ زیرا به دنبال تغییر هستید. قلب و روحتان در حال ارتعاش در فرکانس های بالاتری نسبت به ذهنتان است. شاید بپندارید که این حجم از انرژی منفی در نحوه عملکرد قانون جذب بر شما تاثیر بگذارد اما نگران نباشید همین که شما به دنبال راه خروجی از این گرداب هستید خود حرکتی بسیار مثبت است. به خودتان باور داشته باشید و تمرینات و توصیه های روانشناستان را گوش دهید.

3. روزانه مدیتیشن کنید

در کتاب های مربوط به قانون جذب به انجام مدیتیشن توصیه های بسیاری می شود. حتما زمانی را برای مدیتیشن روزانه اختصاص دهید. برای شروع حتی 5 دقیقه تمرین نیز بسیار عالی است. می توانید برای شروع، تمرینات ساده و آسان را انجام دهید مانند تمرکز بر روی دم و بازدمتان و… هدف این است که شما حتما تایمی را برای انجام مدیتیشن روزانه اختصاص دهید و به تدریج مدت زمان آن را افزایش دهید. مدیتیشن به این خاطر که حس آرامش و طراوت را به شما می بخشد می تواند از استرس و اضطراب شما کم کند و شما کم کم بتوانید بر روی دیگر ابعاد زندگیتان نیز تمرکز کنید.

curing depression with law of attraction

4. ورزش کنید

در کنار مدیتیشن ورزش و تحرک فیزیکی را نیز فراموش نکنید. تحرک و ورزش سبب ترشح هورمون اندورفین می شود. هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است باعث تحول در خلق و خوی شما می شود. این تحول تقریبا آن چیزی است که شما به آن نیاز دارید تا بتوانید بر غول افسردگی غلبه کنید. هر چیزی که مثبت اندیشی و انرژی مثبت را به شما جذب کند برای شما بسیار سودمند است و همچنین تاثیرات قانون جذب را نیز به نفع شما می کند. هیچ نوع نگرانی و ترسی را در خود راه ندهید. شما حتما در این نبرد پیروز خواهید شد فقط باید استمرار داشته باشید و صبور باشید.

امروزه با پیشرفت روز افزون جوامع انسانی تعداد راهکار ها و راه حل هایی که برای حل یک مسئله ارائه می شوند بسیار زیاد است. هر کدام از این راه حل را نتیجه منحصر به فردی را بدنبال دارند. ممکن است به موفقیت منتهی شوند، ممکن است شکست را به همراه داشته باشند. یکی از این مسائل مهم که در حال حاضر هزاران راه برای حل آن توسط افراد گوناگونی ارائه شده است، مسئله رسیدن به خواسته ها و اهداف است. ما آکادمی بازار تحقیقاتی انجام داده ایم تا مطمئن ترین راه ها را برای رسیدن به اهدافتان به شما معرفی کنیم. برای دستیابی به اهدافتان شما نیاز دارید که افکار و ذهن خود را در وضعیت مثبتی نگه دارید و به عبارتی آنها را به کنترل خود درآورید. در آکادمی بازار ما رازهایی را در اختیار شما قرار می دهیم تا دیگر مجبور نباشید راهی را که بارها توسط افراد مختلف طی شده دوباره تجربه کنید و وقت و انرژی تان تلف شود. تمامی تجربه های خود را در این باره در محصول «معجزه قدرت ذهن» گردآوری کرده ایم. برای آشنایی با این محصول می توانید بر رویس لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیر حضوری «معجزه قدرت ذهن»

دیدگاه بگذارید

avatar