شجاعت – برگزیده ای از فیلم پله : تولد یک افسانه (2016 – Pelé: Birth of a Legend)

شجاعت
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

شجاعت – برگزیده ای از فیلم پله : تولد یک افسانه (2016 – Pelé: Birth of a Legend) در این مقاله بررسی می‌شود.

در مورد فیلم: فیلم «پله: تولد یک افسانه (2016 – Pelé: Birth of a Legend)» ساخت کشور ایالات متحده آمریکا، به کارگردانی و نویسندگی جف و مایکل زیمبالیست ( Jeff Zimbalist, Michael Zimbalist) می باشد. ستارگانی چون دیگو بونیتا (Diego Boneta)، وینسنت دونوفریو (Vincent Donofrio) و رودریگو سانترو (Rodrigo Santoro) در آن نقش آفرینی نموده اند.

داستان فیلم، زندگی نامه اسطوره فوتبال جهان، یعنی پله را  به تصویر می کشد، که چگونه از محله های فقیر نشین سائوائولو، به ستاره ای ۱۷ ساله تبدیل گشت که برزیل را برای نخستین بار با مربی گری ویسنته فیولا، قهرمان جام جهانی ۱۹۵۸ نمود. پله در دوران حرفه ای و درخشش خود در فوتبال، ۴ بار با تیم ملی برزیل به جام جهانی صعود نمود و توانست ۳ بار جام طلایی قهرمانی را بالای سر خود ببرد. فیلم «پله: تولد یک افسانه (2016 – Pelé: Birth of a Legend)» هم چنین بر روابط او و پدرش متمرکز است و از بازی تلخ برزیل و اروگوئه در فینال جام جهانی سال ۱۹۵۰ نیز سخن به عمل می آورد.

مطالعه بیشتر: زندگینامه سیلوستر استالونه به‌علاوه معرفی فیلم های او در نقش راکی و رمبو

مطالعه بیشتر: زندگینامه شروین پیشه ور ایرانی موفق در سیلیکون ولی

در بخش ویدئوهای آموزشی دکتر احمد محمدی می‌توانید ویدئوهای دیگری با موضوع نردبان موفقیت، قانون کمی تلاش بیشتر افراد موفق، نقش آمیگدال ها (بادامه مغز) در فروش و ویدئوهای آموزشی بیشتر را مشاهده کنید.

پنج شیوه برای تقویت شجاعت در زندگی

وقتی از زندگی خود ناراضی هستید، شاید شجاعت تغییر آن را ندارید. با شجاعت در زندگی، همه‌چیز ممکن است. شما متوقف نشدنی می گردید و در مسیر درست روبه‌جلو حرکت می نمایید. وقتی این‌طور باشد، هر چیزی بهتر می گردد. شما آزاد می باشید. زندگی، ماجراجویی بزرگی می گردد که خودتان طراحی نموده اید. زندگی شجاعانه به نظر خوب می‌رسد، این‌طور نیست؟ بنابراین چرا همه ما این‌طور فوق‌العاده زندگی نمی‌کنیم؟

معنی شجاعت این نیست که ترس نداشته باشید. در واقع به این معناست که کار خود را علی‌ رغم ترس انجام دهید. با تمرین و پشتکار، شجاع‌تر می گردید و زندگی موفق‌تری برای مسائلی که برای شما مهم می باشد، خواهید داشت. برای شروع داشتن شجاعت در زندگی ۵ تمرین وجود دارد:

۱- جهت خود را به شجاعت در زندگی تغییر دهید

در حقیقت، شما می‌دانید چه می‌خواهید و کجا می‌خواهید تمام نمایید. حتی اگر مقصد شما واضح نباشد، شجاع باشید. مسیر خود را تنظیم نمایید.

۲- با ترس خود روبه‌رو گردید

در دفتری، ترس‌های خود را یادداشت نمایید. هنگامی که ترس خود را یادداشت می نمایید، احساس خود را نیز یادداشت نمایید. اگر نگران هستید، خوب است. حال می‌دانید چه‌کاری باید انجام دهید و از چه چیزی ترس دارید. بیشترین فایده این است تا با انجام دادن، به آن دست یابید.

۳- از چه چیزی می‌ترسید؟

مهم نیست که چقدر ناراحت می‌شوید، متعهد باشید کارهایی که از آن می‌ترسید را انجام دهید. وقتی با ترس خود روبرو گشتید، اعتمادبه‌نفس شما بیشتر می گردد. وقتی به شجاعت عادت نمایید، غیرقابل توقف می گردید.

۴- شک را بپذیرید

وقتی نمی‌دانیم نتیجه چیست، مشکل است که کار جدیدی انجام دهیم. درباره عدم اطمینان و شک خود نگران نباشید، اما بر آزادی خود تمرکز نمایید و ریسک‌ها را بپذیرید.

۵- باید بتوانید آسیب‌پذیر باشید

این موضوع بسیار متفاوت می باشد. ما موجودات اجتماعی و متعلق به جامعه می باشیم. اما فکر به تهدید و رد شدن سبب می گردد از خود محافظت نماییم. خود را از جامعه جدا نکنید و دورنگه ندارید. نه تنها دردناک و دردآور می باشد، بلکه جهان هم به افکار شما احتیاج دارد.

درست است که اگر شجاعت نداشته باشید، در زندگی خود درجا خواهید زد و هیچ گاه پیشرفتی نمی نمایید. حال نوبت آن است، که علی رغم تمامی مشکلات و موانعی که در اطراف شما وجود دارد، شجاعت به خرج دهید و خود را در جهت مثبت تغییر دهید. تغییر می تواند از هر نقطه ای و هر مرحله ای باشد، مهم این است که ناامید نشوید و راه های مفید و درست را با شجاعت برای تغییر خود انتخاب نمایید.

با شرکت در سمینار موفقیت و بهره گیری از آموزه های استاد احمد محمدی، شجاعت تغییر را در خود ایجاد نمایید! اصلاً کار سختی نیست، می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید و با این سمینار و محتوای آموزشی آن آشنا و به سادگی و آنلاین در آن ثبت نام نمایید.

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

 

 

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments