سخنرانی کریستین رونالدو – چرا من با همه فرق دارم ؟

کریستین رونالدو
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

کریستین رونالدو دوس سانتوس آویرو،در 5 فبریه سال 1985، در فونچال ایالت مادیرا، کشور پرتغال به دنیا آمد . کریستین رونالدوکوچکترین فرزند ماریو آویرو و خوزه آویرو است. مادر کریستین آشپز و پدرش باغبان شهرداری بود. پدرش اسم رونالدو را از اسم رییس جمهور آمریکا گرفته است. او یک برادر بزرگتر و دو خواهر بزرگتر از خودش دارد. کریستین رونالدو در کودکی زندگی فقیرانه ای داشت و در یک اتاق با خواهر و برادرانش زندگی میکرد .


کریستین رونالدو در کودکی به طرف معلم خود صندلی پرت کرد و از مدرسه اخراج شد و در مورد این موضوع گفته است که  معلمش به او احترام نمی گذاشته. در 14 سالگی بود که کریستین رونالدو تصمیم گرفت به صورت حرفه ای وارد فوتبال شود و دانست که استعداد هایی در این زمینه دارد . کریستین رونالدو تنها 8 سال داشت که به تیم آماتور آندورینا پیوست. در آن زمان پدرش مسئول تدارکات آن تیم بود. در سال 1995 بود که به  تیم ناسیونال پیوست و با این تیم به قهرمانی قهرمان رسید . سپس  3 روز در باشگاه اسپورتینگ حضور داشت و تیم شهر لیسبون با او قرارداد بست. در سن 15 سالگیش بیماری تپش قلب داشت و امکان داشت او برای همیشه از فوتبال خداحافظی کند اما به بیمارستان رفت و عمل لیزر روی او انجام شد و پس از چند روز به تمرین های خود بازگشت.

سخنرانی کریستین رونالدو - چرا من با همه فرق دارم ؟

قسمتی از سخنرانی کریستین رونالدو ( چرا من با همه فرق دارم ؟ )

قبول دارم که بعضی وقت ها خودم را بد نشان داده ام . چون خیلی جدی هستم و همه چیز را جدی میگیرم . اما اگر من را بشناسید و یکی از دوستانم باشید ، حتی اگر یک روز را با من زندگی کنید متوجه میشوید که من از باختن متنفرم . میخواهم یک روز به خیلی از آدم هایی که به من میگویند خودخواه هستم ،  بپرسم چرا فکر میکنید من آدم خواهی هستم چون به نظرم انها باید با من صحبت کنند تا بدانند کریستیانوی واقعی چه شخصیتی دارد .

اگر شما در حال بهتر کردن زندگی دیگران نیستید دارید وقتتان را تلف میکنید . عظمت یک چیز شگفت انگیزو عجیب غریب و دست نیافتنی نیست که فقط بعضی ها آن را داشته باشند . در واقع چیزیست که در همه ی ما وجود دارد و خیلی ساده است .درد موقتیه ، ممکن است برای یک دقیقه ، یک ساعت و یا یک روز و حتی یک سال طول بکشه، اما در آخر فروکش میکنه و چیز های دیگری جایش را میگیرد . اما اگر زود تسلیم شویم حسرتش برای همیشه خواهد ماند . شمایی که دارید سختی های زیادی را تحمل میکنید دست از تلاش برندارید . زیرا زمان شما محدود است پس وقتتان را تلف نکنید و در دام تعصب و تفکرات بی خود نیفتید . و این یعنی زندگی کردن براساس نتایج تفکرات دیگران . نگذارید نظر های منفی دیگران ندای درون شما را از بین ببرد باید بدونید که واقعا عاشق چه چیزی هستید و این موضوع برای شغل و هر چیز دیگری صادق است .

سخنرانی کریستین رونالدو - چرا من با همه فرق دارم ؟

شغل شما بخش مهمی از زندگیتان را تشکیل می دهد و تنها راهی که میشود از آن رضایت به دست آورد انجام کارهای بزرگ است .و تنها راه انجام کارهای بزرگ این است که عاشق کاری باشید که انجام میدهید .اگر هنوز آن را پیدا نکرده اید به گشتن خود ادامه دهید و جا نزنید . مهارت تنها با یک چیز به دست می آید آن هم ساعتها زحمت کشیدن و انجام دادن است . شما باید زحمت بکشید زحمت کشیدن کار هر روز من است برای همین است که چندین سال در اوجم و این اتفاقی نیست به همین خاطر است که از جون و دل مایه میگذارم و زحمت میکشم، آسودگی چیزی است که هرگز نباید آن را انتخاب کنید وقتی برای یک چیز تلاش میکنید هر چیزی را که داری باید برایش بگذاری و در آخر میبینید که جواب می دهد .

سختی ها در حال آمدن هستن اما نیامده اند که بمانند ، آمدند که بروند.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments