زندگینامه افراد موفقمقالات

زندگینامه برایان تریسی ، مدیر موفق در فروش

برایان تریسی در 5 ژانویه سال 1944 میلادی در شهر شارلوت تاون در کشور کانادا متولد شد . برایان تریسی در خانواده ای متوسط و با در آمد پایین متولد شد جوری که در آمدشان برای گذران زندگی کافی نبود. برایان تریسی در دوران نوجوانی در شهر پومونای کالیفرنیا در ایالت متحده آمریکا زندگی میکرد. برایان تریسی تنها 18 سال داشت که، دبیرستان را بدون گرفتن  مدرک دیپلم ترک کرد.

برایان تریسی مدتی به کارگری مشغول بود. اولین کاری که انجام داد ظرف شستن در یک هتل بود  ، بعد ها شروع به شستن ماشین ها و شستن زمین سالن ها کرد. بعد ازچند سال در چوب بری، کارخانه ها، مزارع و دامداری ها مشغول به کارگری شد. برایان تریسی درخت ها را اره می کرد،و چاه ها را حفاری می کرد، بعضی اوقات به عنوان کارگر ساختمانی در آپارتمان ها و ساختمان های چند طبقه کار میکرد . برایان تریسی این مدت را در هتل های ارزان قیمت به سر میبرد. برایان تریسی 20 ساله بود که  همه ی پولی را که جمع کرده بود را برداشت و در کشتی باربری نوروژی شروع به کار کرد . از اقیانوس اطلس تا بریتانیای کبیر در کشتی سخت مشغول کار بود. برایان تریسی با دوچرخه توانست از فرانسه به اسپانیا و تنگه ی جبل الطارق سفر کند.

زندگینامه برایان تریسی ، مدیر موفق در فروش

در همان جا با کمک دو تا از دوستانش یک اتومبیل لندرور خریدند. و با استفاده از آن از صحرای بزرگ آفریقا گذشتن و به ژوهانسبورگ رسیدند. برایان تریسی دو سال در آن جا مشغول کار بود. بعد از آن به لندن برگشت و مدتی در کشور آلمان و انگلستان مشغول به کار شد. برایان تریسی وقتی 23 ساله شد زمان برداشت محصول به عنوان کارگر زراعی در زمین های زراعی کار میکرد و موقع خواب به انبار میرفت و روی کاه میخوابید و بعد از برداشت محصول دوباره بیکار میشد .

برایان تریسی سال 1968 به صورت زمینی از لندن به سنگاپور رفت. که از کشور هایی مانند : ترکیه، ایران، پاکستان، هندوستان و مالزی عبور کرد سپس به سنگاپور رسید. بعد از آن مجددا از طریق کشوره مالزی عازم تایلند شد. در آن جا ماندگار شد و شروع به کار کرد.برایان تریسی وقتی دید کاری نمیتواند پیدا کند به شغل فروشندگی روی آورد. از شرکتی به شرکت دیگر می رفت، و با پولی که از فروش کالا و سودش به دست می آورد زندگی خود را می گذراند. بریان تریسی بیشتر وقت ها مشغول کار بود تا بتواند یک فروش موفق داشته باشد تا با آن بتواند اجاره ی اتاقش را بدهد .

زندگینامه پر فراز و نشیب اپرا وینفری
بخوانید

برایان تریسی مدت های زیادی مشغول به فروش رساندن جنس های مختلف بود تا یک روز از خود پرسید، چرا و چطور می شود دیگران از من موفق تر باشند و چرا من نتوانم جزو میلیاردرهای موفق باشم؟! سپس برایان تریسی تصمیم به یادداشت کردن اهداف خود گرفت و روی کاغذ با جسارت نوشت که باید از فروش ماهی هزار دلار به دست آورد .کاغذ را تا کرد و آن را جایی قرار داد. و او هیچ وقت نتوانست آن کاغذ را پیدا کند ، اما ناگهان پس از گذشت یک ماه زندگی اش دچار تغییر و تحول بزرگی شد.

تو این مدت برایان تریسی موفق شد رشی را پیدا کند که فروشش را تا 3 برابر افزایش دهد. برایان تریسی به سراغ افراد موفق در حوزه ی فروش رفت و از آن ها راز موفقیت در فروششان را پرسید و آن ها هم از روش های موفقیت خود به برایان گفتند .

رفته رفته برایان تریسی در کار خود پیشرفت کرد که از او یک مدیرفروش ساخت، در کار کار مدیریت فروش هم از همان راه و روش استفاده کرد. برایان تریسی یاد گرفت کسانی که  توانسته اند در کار مدیریت فروش به موفقیت برسند چه کار کرده اند و خودش نیز همین کار را انجام داد. در مدت یک سال بعد از شروع کارش در زمینه ی مدیریت فروش تبدیل به یک فروشنده ی درجه اول شد.

زندگینامه برایان تریسی ، مدیر موفق در فروش

برایان تریسی اصول فروش را به خوبی یاد گرفت و با آن آشنا شد بعد از آن توانست مدیریت را یاد بگیرد . و سرانجام موفق شد در سن 25 سالگی فروش در سطح گسترده ای را در یک شرکت بزرگ که 95 کارمند فروش داشت آغاز کند. سرانجام برایان تریسی در بخش معاملات ملکی شروع به کار کرد. و در عرض پنج سال ملکی به ارزش پنجاه میلیون دلار ساخت. او مسئول وارد کردن اتومبیل های سوزوکی در کانادا شده بود. تعداد همکاران برایان تریسی 65 نفر بود که همگی کارشان را از صفر شروع کرده بودند. و در مدت دو سال سود فروش این اتومبیل ها به 25 میلیون دلار رسید. بعد از آن مدیریت یک شرکت طرح و توسعه ی 265 میلیون دلاری را بر عهده گرفت که موفق شد آن شرکت را از نو بسازد.

3  راهکار ساده برای داشتن تفکر مثبت در مواجهه با شرایط منفی
بخوانید

برایان تریسی در سال 1981 شروع به برگزاری مطالب درسی و برگزاری سمینارهایی در کانادا و آمریکا کرد. سپس او بعدها مطالبی را که جمع آوری کرده بود را به صورت برنامه های آموزشی دیداری و شنیداری در اختیار علاقه مندان گذاشت. برایان تریسی در سال 1986 به منطقه ی سن دیه گو واقع در ایالت کالیفرنیا نقل مکان کرد. برایان تریسی به بیش از 80 کشور دنیا سفر کرده است و در آن جا کار انجام داده است. برایان تریسی در 22 حرفه ی مختلف فعالیت داشته است. برایان تریسی به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی مسلط است .توانست تا کنون چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کند.

زندگینامه برایان تریسی ، مدیر موفق در فروش

برایان تریسی موفق شد دانشگاه آلبراتا در کانادا تحصیل کند و مدرک فوق لیسانسش را در رشته بازرگانی بگیرد .

برایان تریسی در طی 20 سال گذشته موفق شده، بیش از 300 محصول دیداری و شنیداری را تولید و عرضه کند. که بعضی از آن ها به 24 زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از 30 کشور دنیا به فروش رسیده است.

برایان تریسی به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از500 شرکت و کمپانی بزرگ همکاری کرده است.

او تا کنون سالانه برای بیش از سیصد هزار نفر سخنرانی می کند و سمینارهایی برگزار می کند که در آن بیش از بیست هزار نفر شرکت می کنند.

برایان تریسی مدیر شرکت بین المللی است که این شرکت تنها شرکت آموزشی مشاوره ای در سولانابیچ کالیفرنیا است.

برایان تریسی تا اکنون یکی از معتبرترین صاحب نظران در سطح جهان در حوزه ی موفقیت و پیشرفت است.

 

 

برچسب ها

شقایق معین نژاد

به زندگینامه افراد موفق در سرتاسر دنیا و رازهای رسیدن آن ها به هدفشان علاقه مندم و مایلم نگرش ها و استراتژیهای مهم موفقیتی اونها رو با بقیه به اشتراک بذارم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن