دوره فروش موفق (اهمیت دوره های فروش) – دکتر احمد محمدی

دکتر محمدی – دکتر احمد محمدی – احمد محمدی – زندگی نامه دکتر احمد محمدی – بیوگرافی دکتر احمد محمدی – بیوگرافی احمد محمدی – بیوگرافی دکتر محمدی – زندگی نامه احمد محمدی – زندگی نامه دکتر محمدی –دکتر احمد محمدی – دکتر احمد محمدی– دکتر احمد محمدی آکادمی بازار – احمد محمدی آکادمی بازار– استاد احمد محمدی – زندگی نامه استاد احمد محمدی - احمد محمدی – استاد احمد محمدی – آکادمی بازار -
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

اهمیت دوره فروش آکادمی بازار با تدریس دکتر احمد محمدی در این ویدئو توضیح داده می‌شود.

با وجود اینکه برخی از افراد ممکن است ذاتاً شخصیت فروشنده را داشته باشند و این ویژگی، آن ها را برای شغلشان مناسب کرده باشد، فروش مؤثر هنوز هم مهارتی است که باید  توسعه داده شود. آموزش فروش می تواند کمک به موفقیت  نیروی فروش را افزایش دهد و مهارت هایی را که آن ها برای موفقیت نیازمندند را در اختیارشان قرار دهد و سطح اعتماد به نفس آنان را افزایش دهد.

مطالعه بیشتر: دوره فروش موفق (تمرکز) – احمد محمدی

مطالعه بیشتر: دوره فروش موفق (شناسایی دقیق نیاز مشتری) – احمد محمدی

می‌توانید از طریق فروشگاه محصولات آکادمی بازار درجریان سایر محصولات از جمله کتاب صوتی، فیلم آموزشی، محصولات بازاریابی و فروش، محصولات مربوط به توسعه فردی، محصولات مربوط به کارآفرینی و آموزش مالی و همچنین دوره آموزشی غیرحضوری قرار بگیرید.

آموزش فروش مناسب به دلایل زیادی مهم است، از جمله:

بهبود مهارت های ارتباطی:

در حالی که بسیاری از فروشندگان از صحبت با مردم لذت می برند، ولی ممکن است از مهارت های ارتباطی مناسبی بی بهره باشند. آموزش فروش باید موجب افزایش مهارت های کلیدی شود، مهارت هایی چون گوش سپردن به مخاطب به منظور دست یافتن به درکی صحیح از این که مشتری واقعاً چه چیز می خواهد و به چه چیز نیازمند است و همچنین هنر پرسیدن سؤالات مناسب طی ارائه محصول به مشتری. همچنین آموزش باید یادگیری چگونگی ارتباط مؤثر با تمام انواع شخصیت ها و جمعیت های متفاوت را شامل گردد.

یادگیری روش شناسی فروش:

آموزش فروش می تواند به نیروی فروش روش شناسی را بیاموزد که موفقیت آمیز بودن آن به تأیید رسیده است. این به فروشنده نقشه راهی را نشان می دهد که او را در مسیری ارائه اش نگه دارد به جای اینکه  بدون آمادگی صحبت کند و ارائه دهد. جز اصلی اغلب روش شناسی های فروش، توسعه ی تکنیک های بستن قراردادهای متنوع به منظور دستیابی به یک معامله با مشتریان است. آموزنده ها باید چگونگی یافتن سیگنال های متفاوتی که نشان می دهند که مشتریان آماده ی خرید هستند را بیاموزند.

غلبه بر مخالفت ها:

مخالفت ها قسمت طبیعی فرایند فروش هستند، زمانی که مشتری دنبال دلیلی است تا خرید نکند. یک فروشنده به خوبی آموزش ندیده، ممکن است به سادگی با مخالفت مشتری کنار بیاید و فرایند فروش را متوقف کند. از سوی دیگر، موفق ترین فروشندگان، انتظار مخالفت را طی ارائه شان دارند. آموزش فروش  می تواند، به فروشندگان چگونگی پیش بینی مخالفت ها و تکنیک های غلبه بر آنان آموزش دهد.

توسعه مهارت های اداری:

برخی از فروشندگان، دوست دارند تنها بر روی جنبه های موقعیتی فرد تمرکز کنند، مثل ایجاد ارتباط و تماس های تلفنی در حالی که وظایف اداری را از قلم می اندازند. دوره ی فروش مؤثر، اهمیت اموری چون پیگیری فعالیت های روزانه، ثبت های دقیق و درست و آنالیز نسبت های قراردادها، بزرگنمایی می کنند. این اطلاعات می توانند به فروشنده کمک کنند که زمان خود را بهتر مدیریت کنند، سازمان را افزایش دهند و حوزه هایی را تعیین کنند که نیاز به بهبود دارند. آموزش می تواند چگونگی استفاده از برنامه های نرم افزاری را که فرایند های اداری را ساده و زمان ارزشمند را ذخیره می کنند، را هم شامل شود.

آموختیم که فروش یک مهارت اکتسابی است و برخی از دلایل شرکت در دوره های فروش هم در بالا اشاره شدند. بنابراین با مطالعه و شرکت در کلاس های فروش می توان این مهارت ضروری را یاد گرفت. همچنین شرکت در دوره های فروش خصوصاً اگر به صورت کارگاهی باشد که به طور عملی بتوان مطالب یادگرفته شده را همان موقع تمرین نمود، بازدهی آن بسیار بالاتر خواهد بود و در نهایت با یادگیری این مهارت می توانید میزان فروش خود را افزایش دهید.

در سمینار موفقیت، استاد احمد محمدی با سال ها تجربه ی تدریس و مشاوره در زمینه ی فروش و بازاریابی، برای شما تکنیک هایی را جهت افزایش فروش و موفقیت های شغلی خواهند گفت. می توانید با کلیک بر روی لینک زیر با نحوه ی ثبت نام و محتوای آموزشی این سمینار آشنا گردید.

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

 

 

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments