ویدئو هاویدئو های استاد احمد محمدی

نقش امید و باور در آینده (داستان محله فقیرنشین) – احمد محمدی

باور موجب مسئولیت و پیگیری می شود

آیا چیزی وجود دارد که شما آن را در هرروز انجام داده و از آن لذت ببرید؟ مطمئناْ آن کار، چیزی است که شما به آن باور دارید. وقتی که ما به یک رویا و تصور باور داشته باشیم، انرژی برای پیگیری آن را هم خواهیم داشت. ما هرکاری که لازم است را انجام می دهیم تا آن رویا را در زندگی خود به واقعیت تبدیل کنیم.

استاد احمد محمدی

 

امید و باور به آینده

باور به آینده شامل مفاهیمی از امید و مثبت اندیشی و توانایی درونی سازی این دو در پیش بینی وقایع پیش رو است. باورها نقش حیاتی در رشد بزرگسالانی دارد که با تعداد رو به فرونی از انتخاب ها در زندگی آینده خود روبرو هستند، مثل تحصیلات، شغل، و روابط انسانی که برای حصول اهداف شخصی خود بدان نیازمندند.

یافته های تحقیقات نشان داده است که افراد بزرگسال بین 12 تا 19 سال توانستند اهداف شخصی متنوعی مرتبط با مدرسه، مسیر آینده، اوقات فراغت، روابط اجتماعی، سلامتی و بدنی و غیره داشته باشند، هرچند که محتوای اهداف و فعالیت آنان با بزرگسالان بزرگتر یا کوچکتر فرق دارد. زیرا توسعه پیشرفت شناختی، بزرگسالان را قادر می سازد که دلیل داشته باشند، فرضیه ها را آزمایش کنند، اهداف شخصی برای خود مشخص نمایند، و به طور واقع بینانه تری برنامه ریزی کنند. این موضوع به آنان کمک می کند که نقش فعالی در پیش بینی و بهره وری از امکانات آتی داشته باشند. علاوه بر آن پیشرفت شناختی، موجب می شود بزرگسالان بتوانند نیل به اهداف را ارزیابی کنند، مسیرهای جایگزینی را به وجود بیاورند، و برنامه اهداف خود را اصلاح نمایند؛ که این ها به طور مستقیم به خود کارآمدی، مثبت اندیشی، انعطاف پذیری در مقابل ناسازگاری ها و پیگیری اهداف مربوط می شوند.

باور به آینده، امیدوار بودن و همچنین مثبت اندیشی نقاط قوت مهمی در روانشناسی مثبت و تربیت جوانان مثبت برشمرده می شوند. در ویدئوی فوق، آقای احمد محمدی با تعریف داستان محله فقیر نشین و سرگذشت دانش آموزان مدرسه آن محله، به وضوح مطالب فوق را بیان خواهند کرد.

ویدئوی تدریس استاد احمد محمدی و مطالب فوق تا حدی اهمیت ایمان و باور به خود را در مسیر دستیابی به اهداف و موفقیت، به شما نشان داد. اگر می خواهید به صورت کاملتر و با وضوح بیشتر  و آشنایی با نمونه هایی که با ایمان داشتن به خود به موفقیت های چشمگیری دست یافته اند، آشنا گردید؛ پیشنهاد می کنم در سمینار موفقیت استاد احمد محمدی شرکت نمایید.

شکی نیست که در این سمینار علاوه بر یادگیری نکات بسیاری در خصوص ایمان و باور خویش و اهمیت آن، جواب بسیاری از سؤال های ذهن خود را در این خصوص هم خواهید گرفت! جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سمینار، به آدرس اینترنتی ذیل مراجعه نمایید.

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

مطالب مرتبط

وقتی تمام امیدتان را از دست می دهید این 3 کار را انجام دهید
آینده خود را در دست بگیرید
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن