خوآن مانوئل گالان (Juan Manuel Galán Pachón) – سیاستمدار جوان کلمبیایی

خوآن مانوئل گالان - Juan Manuel Galan
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

در این مقاله در مورد خوآن مانوئل گالان (Juan Manuel Galán Pachón) – سیاستمدار جوان کلمبیایی می‌خوانید.

خوآن مانوئل گالان پچون ( Juan Manuel Galan Pachon ) متولد ۲۹ جولای سال ۱۹۷۲، سیاستمدار کلمبیایی است که از سال 2006 تاکنون ، به عنوان سناتور کلمبیا فعالیت می کند. عضو حزب لیبرال، فرزند و میراث فعال سیاسی ترور شده توسط قاچاقچیان مواد مخدر، سیاستمدار و نامزد ریاست جمهوری،‌ لوئیس کارلوس گالان سارمینتو است.

او در سن ۱۷ سالگی از Instituto Pedagógico Nacional در بوگوتا، ‌سالی که پدرش ترور شد، فارغ التحصیل گردید. بعد از آن خانواده اش به فرانسه رفتند و او در مؤسسه مطالعات سیاسی پاریس ثبت نام و مدرک مطالعات سیاسی خود را در سال ۱۹۹۲ اخذ نمود. سپس در همان پاریس در École des Hautes Études Internationales حضور پیدا کرد و فوق لیسانس «امور بین الملل» خود را گرفت. تز او «لیبرالیسم جدید: یا راهی جدید برای اعمال سیاست درکلمبیا» بود که بعدها شرکت انتشاراتی Planeta، آن را منتشر کرد. در سال ۲۰۰۳ خوآن مانوئل گالان پچون (Juan Manuel Galan Pachon) فوق لیسانس : «علم خدمات خارجی» را از دانشگاه ادموند والش گرفت.

مطالعه بیشتر: زندگینامه شاهرخ ظهیری صاحب شرکت مهرام و اولین تولید کننده سس مایونز در ایران

مطالعه بیشتر: زندگینامه پروانه وثوق فرشته ی نجات کودکان سرطانی

می‌توانید از طریق فروشگاه محصولات آکادمی بازار درجریان سایر محصولات از جمله کتاب صوتی، فیلم آموزشی، محصولات بازاریابی و فروش، محصولات مربوط به توسعه فردی، محصولات مربوط به کارآفرینی و آموزش مالی و همچنین دوره آموزشی غیرحضوری قرار بگیرید.

خوآن مانوئل گالان پچون

خوآن مانوئل گالان پچون ( Juan Manuel Galan Pachon )، در سال ۱۹۹۷ بعد از ۸ سال به کلمبیا بازگشت و به سرعت رویه پدرش را در پیش گرفت. خوآن مانوئل گالان پچون ( Juan Manuel Galan Pachon ) در رقابت شهرداری، از رادولف هومز در مقابل عمویش آنتونیو گالان سارمینتو حمایت کرد. که این موضوع سبب بحث های زیادی شد. خوآن مانوئل گالان پچون ( Juan Manuel Galan Pachon) همکاران سابق پدرش را، به خاطر سوء استفاده از نام و خاطر پدرش برای مقاصد سیاسی، انکار کرد و این قضیه، موجبات خشم و عصبانیت اعضای حزب لیبرالیسم جدید (تأسیس شده توسط پدرش) را فراهم آورد.

در سال ۱۹۹۸، به منظور احقاق حقوق پدرش، از نامزد ریاست جمهوری آندریس پاستانا آرنگو، از حزب محافظه کاران، حمایت نمود. خوآن مانوئل گالان پچون ( Juan Manuel Galan Pachon ) مدیر جوانان مبارزات انتخاباتی پاستارانا شد و بعد از آن پاستارانا برنده انتخابات گردید. خوآن مانوئل گالان پچون (Juan Manuel Galan  Pachon) در وزارت آموزش و پرورش ملی، به عنوان معاونت مدیر گالان برای جوانان منصوب گردید.

در سال ۲۰۰۴، رئیس جمهور آلوارو اوریبی ولز،‌ خوآن مانوئل گالان پچون ( Juan Manuel Galan Pachon ) را به عنوان معاون وزیر خارجه در سفارت کلمبیا در لندن برگزید. او در اگوست ۲۰۰۵ استعفا داد و به منظور شرکت در انتخابات مجلس سناتوری کلمبیا بازگشت.

در مستند فوق، زندگی شخصی و شغلی امنیتی خوآن مانوئل گالان پچون ( Juan Manuel Galan Pachon ) به تصویر کشیده شده است. با مشاهده این ویدئو پی به شجاعت و پشتکار خوآن مانوئل گالان پچون ( Juan Manuel Galan Pachon ) برای غلبه بر قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر،‌ خواهید برد.

– افراد موفق چگونه فکر می کنند؟

– افراد موفق به هنگام ناامیدی به خود چه می گویند؟

– افراد موفق به هنگام رویایی با مشکلات و شکست چه رفتاری از خود  بروز می دهند؟

– چرا برخی از افراد در هر شرایطی که باشند، ناامید نمی شوند و موفق می گردند؟

برای یافتن پاسخ این سؤالات و آشنایی بیشتر با طرز تفکر و زندگی افراد موفق، می توانید در سمینار موفقیت، با تدریس استاد احمد محمدی شرکت نمایید. برای کسب اطلاعات در مورد نحوه ی ثبت نام در این سمینار و محتوای آموزشی آن، روی لینک زیر کلیک نمایید. 

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

 

 

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments