جذب عشق با استفاده از ترفندهای قانون جذب (2)

جذب عشق
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

در مقاله قبلی از اهمیت وجود عشق در زندگی و جذب فرد دلخواه از طریق قانون جذب صحبت کردیم و سپس در مورد ترفند های قانون جذب در جذب عشق توضیحاتی دادیم. در ادامه نکات تکمیلی این ترفندها آمده است. با ما همراه باشید…

4. خوشحال و خوش برخورد باشید

 فرض کنید در یک جمع دوستانه هستید و چندین نفر از دوستانتان نیز در اطرافتان هستند. شما خودتان ترجیح می دهید تا در حین مهمانی پیش کسی بنشینید که چهره ای شاد و بشاش داشته و در حال بگو بخند است و یا آن دوستتان که همیشه چهره ای عبوس داشته و یا همیشه غمگین است و در مورد بدبختی ها و بدبیاری هایش در زندگی صحبت می کند. پاسخ این سوال واضح است هیچ کس دلش نمی خواهد زمانش را با شخص دوم بگذراند. پس بهتر است برای اینکه بتوانید فرد مورد علاقه تان را در جمع های مختلف به سمت خود جذب کنید غم و غصه ها را کنار گذاشته و شاد باشید. البته منظورمان لبخند زدن های تصنعی و یا نقش بازی کردن نیست. شما باید به صورت درونی شادی را در وجود خودتان متبلور سازید. برای این کار نیز اقدامات فراوانی هست که می توانید انجام دهید که در مقالات قبلی به صورت مفصل در مورد آن صحبت کردیم. (برای آگاهی از تکنیک های ایجاد شادی درونی در خود می توانید این مقاله را مطالعه کنید)

 

5. سپاسگزار باشید

law of attraction and love

 سپاسگزار بودن یعنی در عین اینکه برای خواسته هایتان تلاش می کنید شکرگزار تمام چیزهایی باشید که به شما داده شده و یا به دست آورده اید. از تمام چیزهای کوچک در زندگی گرفته تا دستاوردهای بزرگ. گاهی اوقات به دلیل آنکه به خاطر سبک زندگی داریم دچار روزمرگی می شویم یادمان می رود که صاحب چه چیزهای ارزشمندی در زندگی مان هستیم. به همین دلیل آنها را کم ارزش و کوچک شمرده و تنها زمانی که از دستشان می دهیم ارزششان را درک می کنیم. سپاسگزاری باعث می شود به آرامش درونی برسید و زمانی که از درون آرامش دارید این آرامش را به کائنات نیز ارسال کرده و زمینه را برای جذب فرد دلخواهتان از طریق قانون جذب فرآهم می کنید.

6. یاد بگیرید که بتوانید رها کنید

 برای خیلی از ما پیش می آید که فردی وارد زندگیمان می شود که بسیار به او علاقه داریم اما بنا بر دلایلی نمی توانیم با یکدیگر آینده ای داشته باشیم. خب سخت ترین قسمت یک رابطه عاطفی جدا شدن و از آن سخت تر رها کردن و پاک کردن آن فرد از ذهن است. شاید شما سال ها آن فرد را ملاقات نکنید اما در ذهنتان نیز او را رها نکنید. این باعث می شود زمانی که ذهنتان درگیر آن شخص قبلی است راه برای ورود شخص مناسب دیگر بسته شود. پس بهتر است با انجام تمرینات ذهنی، کمک گرفتن از مشاور و روانشناس و یا مطالعه کتاب های مرتبط با این زمینه ذهن و عواطف خود را کنترل کنید. باور کنید که پس از یک شکست عاطفی دنیا به پایان نرسیده و شما هنوز شانس پیدا کردن فرد مورد دلخواهتان را دارید.

law of attraction and love

 

امروزه با پیشرفت روز افزون جوامع انسانی تعداد راهکار ها و راه حل هایی که برای حل یک مسئله ارائه می شوند بسیار زیاد است. هر کدام از این راه حل را نتیجه منحصر به فردی را بدنبال دارند. ممکن است به موفقیت منتهی شوند، ممکن است شکست را به همراه داشته باشند. یکی از این مسائل مهم که در حال حاضر هزاران راه برای حل آن توسط افراد گوناگونی ارائه شده است، مسئله رسیدن به خواسته ها و اهداف است. ما آکادمی بازار تحقیقاتی انجام داده ایم تا مطمئن ترین راه ها را برای رسیدن به اهدافتان به شما معرفی کنیم. برای دستیابی به اهدافتان شما نیاز دارید که افکار و ذهن خود را در وضعیت مثبتی نگه دارید و به عبارتی آنها را به کنترل خود درآورید. در آکادمی بازار ما رازهایی را در اختیار شما قرار می دهیم تا دیگر مجبور نباشید راهی را که بارها توسط افراد مختلف طی شده دوباره تجربه کنید و وقت و انرژی تان تلف شود. تمامی تجربه های خود را در این باره در محصول «معجزه قدرت ذهن» گردآوری کرده ایم. برای آشنایی با این محصول می توانید بر رویس لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیر حضوری «معجزه قدرت ذهن»

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments