جذب عشق با استفاده از ترفندهای قانون جذب (1)

جذب عشق
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

انسان موجودی اجتماعی است که بسیاری از نیازهای او در تعامل با همنوعانش برطرف می شود. بودن در محیط هایی همچون خانواده، اقوام، جمع های دوستانه  و … می تواند به شکوفایی بسیاری از توانایی های او منجر شود. به همین دلیل ازدواج و تشکیل خانواده یکی از مراحل رشد و تکامل هر فردی است. اما در عین حال این مسئله از حساسیت زیادی برخوردار است و چنانچه تصمیمات درستی در این زمینه گرفته نشود پیامدهای خوبی نخواهد داشت. اما فارغ از این مسائل، نحوه آشنایی دو فرد با هم و به وجود آمدن عشق و علاقه در آن دو نیز مهم است. تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که شاید بتوان فرد مورد نظرتان را از طریق قانون جذب پیدا کنید؟ همانطور که گفتیم قانون جذب از ابتدا در زندگی ما وجود داشته و موضوع جدیدی نیست. در مبحث پیدا کردن عشق، جفت روحی و … نیز می توان از ترفندهای قانون جذب کمک گرفت.  برای پیدا کردن عشق در زندگی لازم است موارد زیر را در مورد قانون جذب به کار بندید:

1. اعتماد به نفس خود را تقویت کنید

 مسئله داشتن اعتماد به نفس از آن دست موضوعاتی است که اغلب با آن درگیر هستیم و شاید خیلی از ما متوجه این موضوع نباشیم که در برخی موضوعات اعتماد به نفس پایینی داریم. اول از همه شما باید خودتان را هر طوری که هستید دوست داشته باشید زمانی که خودتان را دوست نداشته باشید و خود را لایق خوشبختی ندانید دیگران نیز شما را دوست نخواهند داشت. پس اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و ابتدا از دوست داشتن خودتان شروع کنید تا دوست داشته شوید.

 

law of attraction and love

2. طرز فکر مثبتی داشته باشید

مثبت باشید و مثبت فکر کنید. تمام عقاید و افکار منفی را از خود دور کنید.  شاید بارها این فکر به ذهنتان خطور کند که پیدا کردن فرد مورد دلخواهتان کاری دشوار و نشدنی است. و یا اینکه چرا تا به حال نادیده گرفته شده اید و هیچ کس متوجه خوبی ها و امتیازات اخلاقی و ظاهری شما نمی شود. و یا اینکه چرا عشق هرگز قدم در زندگی شما نگذاشته است و … . تمامی این افکار نه تنها شما را به هدفتان نمی رساند بلکه به غایت شما را از آن دور می کند. باید به جای این افکار به این فکر کنید که وجودتان سرشار از عشق و شور و زندگی است و آماده اید که آن را تمام و کمال به شخص دلخواهتان هدیه کنید و در مقابل نیز از او دریافت کنید.

در هنگام استفاده از قانون جذب عشق شما باید ابتدا پذیرای عشق باشید به این معنی که اجازه دوست داشته شدن از طرف دیگران را به خود بدهید. در این صورت به کائنات این انرژی را ارسال می کنید که فرد دوست داشتنی هستید و لایق دوست داشته شدن هستید. در پاسخ بر طبق مبانی قانون جذب کائنات نیز شما را از راهی که فکرش را هم نمی کنید به فرد مورد علاقه تان می رساند.

law of attraction and love

3. از شکست خوردن در عشق واهمه نداشته باشید

 اگر همواره به صورت محافظه کارانه از عاشق شدن و شکست عشقی خوردن ترسیده اید خب بدیهی است که عشق واقعی تان را نیز پیدا نکنید. پس بهتر است از پوسته ای که دور خودتان کشیده اید بیرون بیایید و به خودتان اجازه دهید که عاشق شوید. البته در زیر سایه عقلتان و نه تماما بر اساس احساسات. اما چنانچه همواره از عاشق شدن بترسید این اجازه را به افراد نمی دهید که برای آشنایی با شما به شما نزدیک شوند. پس بهتر است خودتان را رها کنید تا افراد به سمت شما جذب شوند.

ادامه دارد…

امروزه با پیشرفت روز افزون جوامع انسانی تعداد راهکار ها و راه حل هایی که برای حل یک مسئله ارائه می شوند بسیار زیاد است. هر کدام از این راه حل را نتیجه منحصر به فردی را بدنبال دارند. ممکن است به موفقیت منتهی شوند، ممکن است شکست را به همراه داشته باشند. یکی از این مسائل مهم که در حال حاضر هزاران راه برای حل آن توسط افراد گوناگونی ارائه شده است، مسئله رسیدن به خواسته ها و اهداف است. ما آکادمی بازار تحقیقاتی انجام داده ایم تا مطمئن ترین راه ها را برای رسیدن به اهدافتان به شما معرفی کنیم. برای دستیابی به اهدافتان شما نیاز دارید که افکار و ذهن خود را در وضعیت مثبتی نگه دارید و به عبارتی آنها را به کنترل خود درآورید. در آکادمی بازار ما رازهایی را در اختیار شما قرار می دهیم تا دیگر مجبور نباشید راهی را که بارها توسط افراد مختلف طی شده دوباره تجربه کنید و وقت و انرژی تان تلف شود. تمامی تجربه های خود را در این باره در محصول «معجزه قدرت ذهن» گردآوری کرده ایم. برای آشنایی با این محصول می توانید بر رویس لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیر حضوری «معجزه قدرت ذهن»

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments