پادکست ها

موفقیت – برنامه فکرانه – احمد محمدی

« موفقیت همراه با حیثیت طلبی به عصبیت، ناکامی، محرومیت و ناخشنودی می انجامد.» ماکسول مالتز

همه انسان ها برای رسیدن به موفقیت به طرز خستگی ناپذیری تلاش می کنند، اما گاهی به آنچه که در آرزوی آن هستند، نمی رسند. آیا آنان مسیر را اشتباه انتخاب کرده اند؟ هدف و مقصود مشخص و روشنی نداشته اند؟ به توانایی ها و امکانات خود بی توجه بوده اند؟ آیا در نیمه راه پی برده اند که هدف مورد نظر، برایشان سعادتی به دنبال نخواهد داشت؟

چرا همیشه از انسانهاى خوشبخت می پرسند: راز موفقیت شما چیست؟ زیرا هیچ کس جز خود شخص نمی داند که چقدر موفق است. زیرا موفقیت یک حس درونی می باشد، که تا خود فرد به آن باور نداشته باشد کسی نمی تواند بگوید که او فرد موفقی هست یا نه؟ پس به حرف دیگران اهمیت ندهید و تلاش نمایید که در پاسخ به انتقاد و نظر سایرین در مورد خود، تنها لبخند بزنید. کسانی که درباره شما قضاوت می کنند، را مورد بررسی قرار دهید تا دریابید خودشان چگونه افرادی هستند و در کجای مسیر قرار دارند. در مسیر موفقیت فراز و نشیب ها و مشکلات بسیار زیادی وجود دارد،  اما باید به آنها توجهی نداشته باشید تا به آنچه قصد دارید، برسید. هدفمند بودن، یکی از ویژگی های موفقیت می باشد و با پیدا کردن راه های صحیح، می توان به موفق شد. موفقیت یعنی پیشبرد تمام فاکتورهای انسانی از جمله سلامتی، معنویت، ثروت، آرامش، عشق و خدمت به دیگران.

مشتری مداری ۲ - برنامه فکرانه - احمد محمدی
بخوانید

انسان دارای ابعاد مختلفی است که به منظور موفق شدن، باید تمام فاکتورهای موفقیت را توسعه دهد. یک فرد تنها با پرورش یک بعد وجودی خود موفق به حساب نمی آید، بلکه باید تمام زوایای وجود خویش را پرورش دهد تا به هدف نهایی خود در زندگی دست یابد. انسان باید باورهای مثبتی داشته باشد و همیشه خود را فردی دارای رویا و آرزو ببیند. افکار منفی فرد را از رسیدن به خواسته ها و اهدافش دور می نماید. این افکار از کودکی درون ذهن ما لانه کرده و ما را به سمتی پیش می برد که نمی خواهیم.

در این برنامه فکرانه، آقای احمد محمدی به تعریف موفقیت و بیان راه های دستیابی به آن در همه ابعاد زندگی خواهند پرداخت.

 تعریف افراد از موفقیت و خوشبختی بسیار متفاوت است. موفقیت یک حس درونی است، بنابراین تا فردی از درون احساس موفقیت و خوشبختی نکند، خود را موفق نخواهد دانست؛ و یا حتی ممکن است دیگران او را بسیار موفق بدانند در صورتی که چون خود آن شخص به این باور نرسیده است، با سایرین در این رابطه اختلاف نظر دارد! در رابطه با موضوع موفقیت، آکادمی بازار سمیناری را با عنوان موفقیت برگزار می نماید، که در آن استاد احمد محمدی، کارشناس برنامه ی رادیویی فکرانه، تعریف پایه ای از موفقیت ارائه خواهند نمود و همچنین چگونگی دستیابی به آن و داشتن حس درونی موفقیت را به شما خواهند آموخت. برای کسب اطلاعات در مورد نحوه ی ثبت نام در این سمینار و محتوای آموزشی آن می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید.

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

 

مدیریت زمان - برنامه فکرانه - احمد محمدی
بخوانید
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن