افزایش درآمد و جذب پول به کمک ارتعاشات ذهنی مثبت

فزایش درآمد
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin

شاید در ابتدا باور کردن این مسئله سخت باشد که نگرش مثبت تا چه حد می تواند تاثیر مثبت بر افزایش درآمد داشته باشد. اما با بررسی بیشتر در تحقیقاتی که توسط افراد متخصص در این زمینه انجام شده است متوجه اهمیت این موضوع می شویم و در می یابیم که داشتن نگرشی مثبت نه تنها بر افزایش درآمد یک فرد بلکه بر تمامی جنبه های زندگی او تاثیر گذار است. بنابراین طبعا به این نتیجه خواهیم رسید که تنها راه رسیدن به افزایش درآمد و داشتن یک زندگی با راندمان بالا، داشتن نگرشی مثبت است.

افزایش درآمد به کمک ارتعاش مثبت

شاید تا بحال این ضرب المثل را شنیده باشید که پول پول می آورد. خب این عبارت تا حدود زیادی می تواند صحت داشته باشد. در توضیح این موضوع باید positive vibrationsبدانید که مغز هر انسان دارای یک فرکانس مخصوص به خود هست و همانند یک رادیوی معمولی عمل می‌ کند و می‌تواند روی طول موج‌ های یا ارتعاشات مختلف تنظیم شود. جالب تر اینکه حتی می تواند این ارتعاشات را نیز دریافت و یا ارسال کند. حال تنظیم این فرکانس تماما به دست نیروی ذهنی فرد انجام می شود و با توجه به اینکه گفتیم می تواند این امواج را ارسال و یا دریافت کند، بنابراین چنانچه مغز برای هر فرکانسی توسط نیروی ذهنی که توسط خود فرد به آن القا می شود، تنظیم شود، امواجی همانند آن فرکانس را ارسال کرده و در پاسخ نیز افراد، انرژی های مثبت و منفی، حتی اشیایی را که با آن فرکانس همسو باشند را جذب می کند.

نتیجه چنین فرآیندی کاملا مشخص است. ما با افراد و افکار و مسائلی سرو کار داریم که نتیجه فرکانس ارتعاشی و عملکرد مستقیم ذهن و مغزمان هستند. برای مثال وقتی فرکانس مغز خود را بر روی یک مدل گوشی تلفن همراه متمرکز می کنیم، به کرات آن را در دست افراد مختلف می بینیم.

 

 

زمانی که فرکانس مغز خود را بر روی اینکه “من آدم بدشانسی هستم” “من هرگز به افزایش درآمد دلخواهم نمیرسم” و ارتعاشات ذهنی اینچنینی متمرکز کنید، در واقع دارید این موضوع را به مغز و ذهن خود القا می کنید که شما نمی توانید و ذاتا اینگونه زاده شده اید. در نتیجه تماما این موضوعات منفی را جذب خواهید نمود. اما زمانی که ذهن خود را با تمرین و تکرار و استفاده از تکنیک های نگرش مثبت و … بر روی فرکانس مثبت قرار دهید ناخودآگاه تاثیر آن را نه تنها بر افزایش درآمد بلکه بر تمامی جنبه های زندگی خود خواهید دید.


برای داشتن ارتعاش مثبت باید چکار کنیم؟

  1. اقدام به انتشار ارتعاشات ذهنی مثبت کنید

ابتدا بهتر است به صورت مداوم شروع به بمباران مغز و ذهن خود با افکار مثبت کنید. به این فکر کنید که به افزایش درآمد دلخواهتان رسیده اید وبا تمام وجود آن را حس کنید. هرچه افکار مثبت شما دراین زمینه بیشتر باشد فرکانس قوی تری را منتشر خواهید نمود

  1. به پاسخ ها و نشانه های جهان پیرامون خود توجه کنید

positive vibrationsپس از انکه مغز خود را در فرکانس ذهنی مثبت قرار دادید  کم کم کائنات شروع به پاسخگویی به ارتاشات مثبت شما خواهد نمود. فقط کافی است کمی ریزبین و جزئی نگر باشید و از آن روال عادی روزمره و نگاه همیشگی خود به پیرامون خود خارج شوید تا این نشانه ها را درک کنید.

  1. نیازمند خواسته خود نباشید!

چنانچه احساس نیازمندی را برای هدف خود که رسیدن به افزایش درآمد دلخواهتان و یا هر چیز دیگری است در خود القا کنید متاسفانه دارید از ان دور می شوید. شما باید ابتدا یاد بگیرید که بخواهید و سپس رها کنید اگر به صورت تاکیدی بر روی این مسئله تمرکز کنید نتیجه منفی خواهید گرفت.

  1. بر روی ضمیر ناخودآگاه خود کار کنید

خب لازم است که بدانید که شما تنها خودتان و آن چیزی که از بیرون به آن نگاه می کنید نیستید در واقع این شما هستید در کنار ضمیر ناخوداگاهتان. مواظب خواسته ها و منویات ضمیر ناخوداگاهتان باشید زیرا قدرت ان را دارد که تمایلاتی جدا از خواسسته های اصلی شما داشته باشد.

 

 

نحوه نگرش ما به مسائل مختلف مشخص می کنند که مسیر ما به موفقیت ختم می شود یا خیر! بنابراین باید به مثبت یا منفی بودن نگرش خود توجه ویژه ای داشته باشیم، و همواره نهایت تلاش خود را در این جهت قرار دهیم تا بتوانیم جنبه مثبت مسائل را ببینیم. در واقع هر چه بیشتر تلاش کنیم تا منفی گرایی را کنار بگذاریم، بیشتر به این سمت کشیده می شویم که اتفاق های مثبت نیز برای ما رخ دهند. اما چگونه و با کمک چه تکنیکی می توانیم ذهن خود را برای نگرش مثبتی که ما را به افزایش درآمد برساند سوق دهیم؟راهکار ما برای شما و افزایش درآمد تان محصول معجزه ذهن قدرتمند است. با استفاده از این محصول می توانید با تمرین تکنیک های آن به رشد و توسعه فردی خود کم نموده و از آن برای دستیابی به اهدافتان استفاده نمائید. برای آشنایی بیشتر با این محصول بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی غیرحضوری “معجزه ذهن قدرتمند”

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments