کتاب ” 10 قانون موفقیت ” نوشته باب پراکتور

کتاب «10 قانون موفقیت» نوشته باب پراکتور شامل قوانین موفقیت و چگونگی کاربرد قانون جذب است. پراکتور برجسته‌ ترین استاد قانون جذب است. در این کتاب باب پراکتور نکات مهمی را درباره قانون جذب و استفاده از آن ارائه داده است . در کتاب 10 قانون موفقیت هرقانون در قسمتی جداگانه توضیح داده شده است. این کتاب شامل 10 بخش است که به توضیح مهم‌ترین قوانین موفقیت از باب پراکتور می‌پردازد. در ادامه با موضوعات و محتوای کتاب 10 قانون موفقیت بیشتر آشنا می شوید.

درباره کتاب 10 قانون موفقیت از باب پراکتور

نام‌های بزرگی در حیطه آموزش موفقیت، رشد شخصی و خودیاری وجود دارند. مجموعه‌ی 10 قانون موفقیت تلاش کرده است تا 10 قانون مهم موفقیت را از زبان استادان موفقیت و بزرگان این زمینه گردآوری کند. این مجموعه دربردارنده قوانینی از جیم ران، زیگ زیگلار، رابرت کیوساکی، آنتونی رابینز و دیگر نام‌های بزرگ در زمینه‌ی آموزش موفقیت و رشد شخصی است.
کتاب 10 قانون موفقیت از باب پراکتور قسمتی از این مجموعه است که به ارائه‌ی 10 قانون مهم موفقیت از باب پراکتور پرداخته است. باب پراکتور، نویسنده، مشاور، مربی و استاد قانون جذب است. نام او برای تعداد زیادی از افراد مترادف موفقیت است. کتاب «الفبای موفقیت» باب پراکتور، یکی از کتاب‌های موفق او است. مسائل ارائه شده توسط باب پراکتور تاکنون زندگی افراد بسیار زیادی را در سراسر جهان تغییر داده است.


باب پراکتور در طی 50 سال فعالیت خود سمینارها، کتاب‌ها، فایل‌های ویدیویی و صوتی و همچنین سخنرانی‌های بسیار زیادی در رابطه با دستیابی به موفقیت از طریق قانون جذب ارائه داده است. او ذهنیت میلیون‌ها نفر را درمورد موفقیت و فرمول رسیدن به آن تغییر داد و نکات ارزشمند و جدیدی را در رابطه با دستیابی به خواسته‌ها بیان کرد. او جمله‌ای درمورد رسیدن به اهداف دارد که می‌گوید: «اگر می‌دانی چکار کنی تا به هدفت برسی، هدفی که داری به اندازه کافی بزرگ نیست.»

چگونه به آرامش ذهنی و تمرکز بالا دست پیدا کنیم؟
بخوانید

قسمتی از کتاب 10 قانون موفقیت از باب پراکتور:

«شما باید هدف‌ های زندگیتان را کشف کنید نه اینکه آن‌ها را تعیین کنید، تعیین کردن نیازمند تصمیم‌گیری است، ولی اگر در راه درست قرار بگیرید هدف‌های زندگی را کشف می‌کنید. با انجام دادن کارهای مختلف می فهمید که چقدر می‌توانید جلو روید و پیشرفت کنید.»
«مردمی پیروز هستند که تصمیم هایشان را قاطع می‌گیرند و وقت خود را هدر نمی‌دهند . آنها انسان های موثری هستند و کاری می‌کنند که هر دقیقه برای خودشان باشد.»
«شما در ذهن ناخودآگاه خود یک تصویری را ذخیره کرده‌اید. و آن عکس مثل یک سیستم فرمان پذیر باز رفتار می‌کند…»
« قانون جذب دقیقا مانند قانون جاذبه‌ی زمین همواره برقرار می‌باشد. چند سال پیش کتابی را مطالعه کردم از تری کول که در آن می‌گفت: «چیزی که راجع به من فکر می‌کنید هیچ ارتباطی به من ندارد.» به وقتی که صرف تفکرات دیگران در ارتباط با ما و انرژی‌های منفی آن می‌شود فکر کنید. چیزی که آن‌ها درمورد شما فکر می‌کنند واقعا هیچ تأثیری در زندگی شما ندارد، بلکه این تفکر خود شماست که بیش‌ترین تأثیر را دارد.بنابراین در طول روز به فکر تفکرات دیگران در رابطه باخودتان نباشید.»
«به سراغ کسی بروید که دقیقا الان کاری را انجام میدهد که شما تمایل دارید در آینده انجام بدهید. برای کمک همواره سراغ حرفه‌ای‌ها بروید نه همسایه، مامان، بابا یا برادر که دقیقا کاری شبیه به شما دارند. چون الزاما صحیح ترین جواب را نمی‌دانند و مطمئنا فایده‌ای ندارد که از کسی که فقط 10 هزار دلار در سال درآمد دارد بپرسید که چگونه می‌تواند ثروتمند شود…».

زندگینامه پروفسور سمیعی و افتخارات ایشان
بخوانید

درباره نویسنده

باب پراکتور، نویسنده، سخنران، مشاور، مربی و از استادان برجسته‌ی قانون جذب در جهان است. او حدودا 50 سال است که به تدریس روش‌های دستیابی به موفقیت می‌پردازد و خود یکی از ثروتمندترین و مشهورترین نویسندگان و سخنرانان دنیاست. باب پراکتور در حال حاضر بیشتر آموزش‌های خود را از راه سمینار و وب سایت خودش با مردم به اشتراک می‌گذارد. داستان تحول و موفقیت باب پراکتور از آشنایی او با کتاب «بیاندیشید و ثروتمند شوید» نوشته‌ی ناپلئون هیل شروع شد. باب پراکتور آن زمان 26 سال داشت و مطالعه‌ی این کتاب نقطه‌ی شروعی برای تحول در زندگی‌اش شد. او با استفاده از اطلاعاتی که از این کتاب به دست آورده بود توانست در طول یک سال درآمد خود را به صدهزار دلار در سال برساند.
باب پراکتور هنوز هم در سمینارها و سخنرانی‌هایش این کتاب را معرفی می‌کند. او در سال 2006 و با حضور در مستند راز شهرت بیشتری در سراسر دنیا کسب کرد. باب پراکتور قبل از حضور در مستند راز در چندین برنامه‌ی تلویزیونی شرکت کرده و مصاحبه‌های بسیار زیادی انجام داده بود، اما حضورش در این مستند باعث شهرت بسیار بیشتر او در سطح جهانی شد. باب پراکتور کتاب‌های با ارزشی را در زمینه موفقیت و استفاده از قانون جذب تألیف کرده است. از آثار موفق او می‌توان از کتاب‌های «تو ثروتمند زاده شده‌ای»، «مسأله پول نیست»، «7 درس ثروتمند شدن» و «الفبای موفقیت» نام برد.

 برای دستیابی به موفقیت از بهترین راه ها برای شما مطالعه کتاب است. خواندن یک کتاب خوب منجر به زندگی در جهان نویسنده و یادگیری از گنجینه تجربیات او می‌شود. بعضی از افراد زندگی های باور نکردنی دارند، با همه ی چالش‌های پیش روی خود جنگیدند و برنده از میان نبرد بیرون آمدند. خوشبختانه بسیاری از این اشخاص کتاب‌هایی را برای جهان نوشتند تا دیگران را از سفر خود آگاه کند و به آن‌ها انگیزه دهند. بنابراین پیشنهاد آکادمی بازار به شما استفاده از محصولات کتاب صوتی و آثار نویسندگانی بزرگ در زمینه موفقیت برای قدم گذاشتن در مسیر پیشرفت است. برای استفاده از محصولات بر روی لینک زیر کلیک کنید:

کتاب صوتی

1397/12/20 10:15:35اسفند 20ام, 1397|معرفی کتاب, مقالات|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه