هرتیک روشن – بازیگر بالیوود موفق هندی

 


 

هرتیک روشن (Hrithik Roshan) دهم ژانویه 1974 در شهر بمبئی هند به دنیا آمد. او فرزند راکیش روشن از هنرپیشه‌های دهه‌های ۷۰ و ۸۰ میلادی و از کارگردانان موفق و سرشناس کنونی است. هرتیک روشن (Hrithik Roshan) بازیگری را در دهه ی  ۸۰ میلادی و در کودکی آغاز نمود و از همان هفت سالگی نامش بر سر زبانها افتاد. در سال ۲۰۰۰ با بازی در فیلم “Kaho Naa… Pyaar Hai” به طور جدی وارد عرصهٔ بازیگری شد.

هرتیک روشن یکی از بازیگران هندی است که مجسمه‌اش در موزه مادام توسو قرار دارد. هرتیک روشن با چشمانی آبی و هیکل عضلانی اصلاً شبیه ستارگان هندی نیست و بیشتر شبیه به یک بچه لوس است که برای موفقیت هایش هیچ تلاشی نکرده است. ولی در واقعیت این گونه نیست، هرتیک روشن (Hrithik Roshan) برای شغلش زحمت بسیار کشیده است و اگر این طور در نظر بگیریم که روی فرم ماندن لازمه کار یک سوپر استار هندی است او به معنای دقیق کلمه، این ویژگی را حفظ کرده است که با ورزش، چهره ای از یک قهرمان برای خود ساخته است.

هرتیک به محض اتمام مدرسه وارد کار سینما شد تا به صورت حرفه ای آن را دنبال کند. او در این سالها به پیمان ازدواجش با سوزان خان پایبند بود. خواهرش سویانا از دنیای سینما گریزان است ولی مادرش، پینکی، هرتیک را به این کار تشویق می کند. شاید بخت با هرتیک (Hrithik Roshan) یار بود که با همان فیلم اول « کاهونایپارهه » به کارگردانی پدرش توانست خودش را مطرح کند. فیلمی که با شکست دادن همه رقبا به یک افتخار ازلی و ابدی در کارنامه او تبدیل شد و نام هرتیک روشن را به جرگه ستارگان نامدار سینما وارد ساخت. پسری که در یکی از دستانش شش انگشت دارد و تا به حال هیچ عمل جراحی انجام نداده است، امروزه با جادوی خود همه را مسحور خود کرده است.

هرتیک تا به حال ۴ بار جایزه بهترین بازیگر هندوستان را از آن خود نموده است. فیلم سینمایی “موهنجو دارو” با زمینه ای تاریخی از جمله آثار هرتیک روشن (Hrithik Roshan) بود که سال گذشته در گیشه به موفقیت فراوانی دست یافت.

– افراد موفق چگونه فکر می کنند؟

– افراد موفق به هنگام ناامیدی به خود چه می گویند؟

 افراد موفق به هنگام رویایی با مشکلات و شکست چه رفتاری از خود  بروز می دهند؟

– چرا برخی از افراد در هر شرایطی که باشند، ناامید نمی شوند و موفق می گردند؟

برای یافتن پاسخ این سؤالات و آشنایی بیشتر با طرز تفکر و زندگی افراد موفق، می توانید در سمینار موفقیت، با تدریس استاد احمد محمدی شرکت نمایید. برای کسب اطلاعات در مورد نحوه ی ثبت نام در این سمینار و محتوای آموزشی آن، روی لینک زیر کلیک نمایید. 

سمینار بزرگ موفقیت – استاد احمد محمدی

 

بیشتر بخوانید:

ثبت ديدگاه