سخنرانی توماس دکستر جیکس – به رویاهات ایمان داشته باش

توماس دکستر جیکس با نام انگلیسی    Thomas Dexter Jakes  متولد 9 ژوئن 1957، به عنوان T.  D. Jakes  شناخته می شود. او کشیش، نویسنده و فیلمساز است.

جیکس دارای افتخارات متعددی از جمله سیزده مدرک دکترا و افتخاری است  . توماس در سال 1981 با سریتا جیکس ازدواج کرد  .

در این بخش سخنرانی تی.دی. جیکس ، کشیش معروف آمریکایی را برایتان آماده کرده ایم که حین سخنرانی‌هایش همه را میخکوب میکند  و با سخنان تکان دهنده اش همه را به وجد می‌آورد این‌بار در این سخنرانی روی دیگری از موفقیت را به شما نشان می‌دهد.حقیقتی بسیار تلخ که با دیدن این کلیپ یکبار برای همیشه مسیر و راه خودتو پیدا خواهی کرد.

این حقیقته مهمیه که میخواهم بگویم و هر قهرمانی آن را احساس کرده ، هر مدیری احساسش کرده ، هر پادشاهی آن را احساس کرده ، هر شیری  نیز آن را احساس کرده هر برنده ای احساسش کرده هر سربازی آن را احساسش کرده و هر موفقی آن را احساسش کرده و آن اسمش وسوسه ی تسلیم است .

سخنرانی توماس دکستر جک - به رویاهات ایمان داشته باش

در مسیر رویاهایت تسلیم نشو . برایم مهم نیست که پولی نداری ،  مهم نیست که حمایت و خانواده اش را نداری ، مهم نیست که سابقه اش را نداری مهم نیست که دوستان لازم را نداری فقط در مسیر رویاهات تسلیم نشو .

5 مشخصه که نشان دهنده انتخاب نادرست اهداف است
بخوانید

شاید دوباره برایت زمان ببرد ،شاید لازم باشد خیلی چیزها یاد بگیرید ، شاید آنقدر نتوانید نوشته ای را تند بخوانید ، شاید امکانات کافی را نداشته باشید اما تسلیم نشوید . شما میتوانید اثر گذار باشید بودن شما اثر گذار است .شما میتوانید اثر گذار باشید هر چقدر هم خسته و ضعیف باشید . هر اشتباهی هم بکنید شما اثر گذارید اگر  نباشی همیشه یک چیزی کم است و همیشه یک چیزی را  دیگران از دست داده اند اگر تو نباشی ، شما اثر گذارید و بودن شما اثر گذار است.

دروغ نمیگویم منم روزای سخت خیلی زیادی داشتم روزهایی بودن که اصلا نمیخواستم ادامه بدهم هیچ انگیزه ای برای لباس پوشیدن و رفتن به سرکار را نداشتم . روزهای تاریکی داشتم ولی فقط پیشروی کردم و هرگز برایم مهم نبود که مردم چه چیزی میگویند . این روز ها آمدند و رفتند زیرا امید و ایمانم را نگه داشتم با اینکه خیلی چیز ها را از دست دادم .

دوستان زیادی را از دست دادم ، قدرت زیادی را از دست دادم ، شجاعت زیادی را از دست دادم ، پول زیادی را از دست دادم تا جایی که به زانو افتادم اما باز هم ایمان داشتم حتی در ورشکستگی و در تنهایی نیز باور داشتم .

زندگینامه لیونل مسی بهترین فوتبالیست جهان
بخوانید

اگر کارت را از دست دادی ایمانت را حفظ کن  حتی اگر همسر و فرزندت را از دست دادی .

حتی اگر اتفاقه ناگواری افتاد و اگر از خانواده ات جدا شدی اگر نمیدانستی قرار است چه اتفاقی بیفتد حتی اگر به اتوبوس نرسیدی اگر مسخره ات کردن وناسزا گفتن اگر بیمار شدی حتی کلیه هایت را از دست دادی ، قلبت مشکل داشت شاید قلب دیگه ای پیدا نکنی اما تو باید ایمانت را حفظ کنی .

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه