دپارتمان بازاریابی و فروش

بیشتر ابعاد کسب و کار شما به بازاریابی و فروش موفق وابسته هستند. چتر گسترده بازاریابی روی تبلیغات، روابط عمومی، ترویج و فروش سایه می‌اندازد. برای اینکه یک کسب و کار به موفقیت برسد، محصول یا خدماتی که ارائه می‌ شود باید به خریداران بالقوه شناسانده شود. چنانچه کسب و کار شما در جامعه شناخته‌شده نیست و قبلاً با مشتری ارتباط برقرار نکرده است، در این صورت برای ایجاد آگاهی نسبت به محصول یا خدمات خود باید از راهبردهای بازاریابی استفاده کنید. بدون بازاریابی، مشتریان بالقوه شما هرگز از آنچه کسب و کار شما ارائه می‌دهد اطلاعی نخواهند یافت و کسب و کار شما فرصت پیشرفت و موفقیت را پیدا نخواهد کرد.

 هنگامی‌که محصول، خدمات یا شرکت شما روی صفحه رادار مشتریان بالقوه قرار گرفت، احتمال اینکه خرید کرده و به مشتری حقیقی تبدیل شوند بالا می‌رود. هنگامی‌که آگاهی به واقعیت تبدیل می‌شود، مسیری را باز می‌کند که طی آن مشتریان جدید در گفتگوهای خود از محصول فوق العاده ای که یافته‌اند برای دوستان و خانواده خود تعریف می‌کنند. همین‌طور که این تعریف‌ها ادامه پیدا می‌کند، فروش شما به‌طور پیوسته و یکنواخت زیاد می‌شود. این فروش ممکن بود بدون استفاده از راهبردهای بازاریابی هرگز انجام نشود و واضح است که شرکت‌ها بدون فروش نمی‌توانند به موفقیت دست پیدا کنند.

 با توجه به شرایط مذکور و اهمیت بسیار بالای موضوع بازاریابی و فروش در دنیای کسب و کار امروز، آکادمی بازار اقدام به راه اندازی بخش مشاوره و آموزش در این زمینه نموده است تا هموطنان عزیز بتوانند از این طریق به کلیه اطلاعات لازم ، ابزارهای مورد نیاز و پشتیبانی مناسب در این زمینه دست یابند.

جهت استفاده از خدمات مشاوره بازاریابی و فروش و برندینگ با ما تماس حاصل فرمائید

بازاریابی و فروش یعنی :

·                     شناسایی و جذب مشتریان هدف

·                     برنامه ریزی و اجرای تبلیغات پیشبردی

·                     قیمت گذاری درست محصولات

·                     حفظ و نگه داشت مشتریان بالفعل

·                     تجزیه و تحلیل داده های بازار و مشتریان

·                     جهت دهی و هدایت فعالیت های فروش

·                     اطلاع رسانی فعالیت های فروش به مشتریان

·                     ارائه استراتژی هایی به منظور توسعه بازار و افزایش سهم بازار

·                     دستیابی به اهداف تعیین شده فروش و افزایش سهم بازار

·                     موفقیت کسب وکار و سود بالا

·                     برندینگ درست و موفق شرکت

·                     …..