دپارتمان توسعه فردی – انگیزشی

نقش توسعه مهارتهای فردی در موفقیت شخصی ، شغلی ، خانوادگی و اجتماعی بسیار کلیدی است ،  همه‌ افراد دوست دارند در زندگی‌روندی رو به جلو داشته باشند. در کار یا تحصیل پیشرفت کنند ، در روابط شخصی‌ موفق‌تر باشند و به افرادی شاد ، موفق ، خوشبخت و ثروتمند تبدیل شوند ، توسعه‌ی فردی دقیقا همان چیزی‌ست که می‌تواند در تمام ابعاد زندگی‌ چنین تاثیرات مثبتی بگذارد.

‌توسعه‌ی فردی نتیجه‌ی انجام مجموعه‌ای از فعالیت‌هاست که باعث می‌شوند خودرا بهتر بشناسیم، علایق و استعدادهایمان را کشف کنیم، آن‌ها را پروش دهیم و در نهایت بتوانیم در ابعاد مختلف بهتر شویم.  مثلا ممکن است یکی نداند می‌خواهد با زندگی‌اش چه کار کند، یا در تمام طول زندگی‌اش به موضوعی علاقه‌مند بوده ولی هیچ‌وقت به دنبال آن نرفته چون فکر می‌کرده نتیجه‌ی خاصی برای‌اش نخواهد داشت.

شرکت در سمینارها و کلاسهای افزایش مهارتهای توسعه فردی ، افق‌های جدیدی به روی شما باز خواهند کرد و فرصت‌هایی را به شما نشان خواهند داد که شاید هیچ‌وقت انتظارشان را نداشته‌اید. علاوه بر این،   با انجام این فعالیت‌ها شما احساس مثبتی نسبت به خودتان و مسیرتان در زندگی پیدا خواهید کرد و این، اعتماد به نفس‌تان را افزایش خواهد داد. و هر کسی را به یک نسخه‌ی بهتر از خودش تبدیل می‌کند.  کسی هست که نخواهد نسخه‌ی بهتر خودش را ببیند!؟

‌ جهت استفاده از خدمات آموزش ، مشاوره و محصولات توسعه فردی با ما تماس حاصل فرمائید

توسعه فردی یعنی موفقیت ، خوشبختی و شادکامی
توسعه فردی یعنی دستیابی به فرصت های جدید زندگی
توسعه فردی یعنی ثروتمندی پایدار
توسعه فردی یعنی موفقیت در زندگی شخصی و خانوادگی
توسعه فردی یعنی طی کردن پله های موفقیت شغلی
توسعه فردی یعنی ساختن زندگی درجه 1
توسعه فردی یعنی هدف ، نشانه و موفقیت