درباره آکادمی 1396/10/30 13:36:20

درباره آکادمی

آکادمی بازار مجموعه ای آموزشی- مشاوره ای است که در حوزه های کسب و کار ، تجارت الکترونیک و توسعه فردی فعالیت می نماید. هدف ما فراهم نمودن زمینه های پیشرفت و توسعه فردی، شغلی و سازمانی در کشور با ارائه خدمات و محصولات مبتنی بر دانش و فناوری های روز است. آکادمی بازار تلاش دارد تا یادگیری عملی و کاربردی در حوزه های مذکور را در قالب دوره های آموزشی حضوری و غیرحضوری، خدمات مشاوره و تولید محصولات برای دانش­پذیران فراهم آورد. ارائه خدمات به برترین و معتبر ترین برندهای کشور از افتخارات آکادمی بازار است. فعالیت های تحقیق وتوسعه در این مجموعه بر دو محور خلاقیت وتقاضای جامعه شکل گرفته است. بسیاری از فعالیت­های صورت گرفته وقف شناسایی آخرین تکنیک های آموزشی، تربیتی و مشاوره ای شده است.

ماموریت

موسسه آکادمی بازار که مجموعه ای آموزشی- مشاوره ای در حوزه کسب و کار می باشد با ماموریت توسعه مدیریت و تربیت مدیرانی شایسته درکشور، خدمات مبتنی بردانش و فناوری بروز آموزشی به سازمان ها و شرکت ها ارائه می نماید. این مؤسسه تلاش دارد تا یادگیری عملی کسب و کار را در برنامه­ های آموزشی خود محقق ساخته و چهره ­ای واقعی از کسب و کار و مسائل و چالش­ های آن را به دانش­پذیران ارائه دهد.

چشم انداز

سازمانی پیشرو در ارائه خدمات نوین آموزشی

تحقیق و توسعه

فعالیت های تحقیق وتوسعه در این مجموعه بر دو محور خلاقیت وتقاضای جامعه شکل گرفته است. بسیاری از فعالیت­های صورت گرفته وقف شناسایی آخرین تکنیک های آموزشی، تربیتی و مشاوره ای شده است و در این راستا فرصت هایی بدیع درافق همکاری برای توسعه سرمایه انسانی در سازمان های ایرانی رصد شده است.